Şimdi Ara

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
10
Favori
55.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: popcornhour

HD kanalları nasıl seyredebileceğinize ait bilgiyi yakında burada vereceğim.

Aşağıda bu işlemi yaptıktan sonra çektiğim videoyu izliyebilirsiniz

@popcornhour arkadaşım bu video da okunmayan sid numarasını bize verebilirsen belki HD kanalları izleme şansımız olabilir.Yada izlemek için başka bir yol önerebilir misin?

• aldım, denedim, kullanıyorum..

açamadığı format olmadı, görüntü kalitesi de mükemmel..

ancak hd kanallar ile ilgili bir problem yaşıyorum.. @popcornhour konu ile ilgili yardımcı olursa sevinirim..

menüden bir ayar mı yapmamız lazım ?

kanal listelerine giriyorum ancak "dosya oynatılamadı" uyarısı veriyor..
  • Ana Ekrandan:

IMS -> System Tools -> Update Script (customization ) -> Update Script ( HDD Links/Video Online )
    -> Check Version Script HDD Links from Internet -> Update Script HDD Links From Internet ( scripts.zip )

Kurulum Bitince -> Reboot ( Cihaz kapanır açar )

Daha sonra Ana Ekrandan:

hd4all -> Live TV -> High Definition TV (Free)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 21 Haziran 2012; 14:34:25 >
  • quote:

Ana Ekrandan:

IMS -> System Tools -> Update Script (customization ) -> Update Script ( HDD Links/Video Online )
    -> Check Version Script HDD Links from Internet -> Update Script HDD Links From Internet ( scripts.zip )

Daha sonra Ana Ekrandan:

hd4all -> Live TV -> Liste TV Live Online ( En altta ) -> High Definition TV.rss

Şu an Eurosport HD' de , ispanya & italya maçı oynuyor.
    Maç 1-1 , 78 dakika

işte budur

cihaz elime sadece 18 saatte ulaştı.. hızlı kargonun yanında satış sonrası destek de her ortam da devam ediyor..

kolay gelsin..

• HD kanal olayı boş hikaye.
    Her 2-3 günde bir linkler, şifreler artık neyse değiştiğinden update çıktıntan en fazla 2 gün sonra HD ler kapanıyor, yeni yazılım 3-5-10 gün Allah ne zaman izin verirse çıkıyor artık.
    Zaten popcornhour da bu sorulara sadece update çıktığında cevap veriyor.
    Normal kanallar hemen hemen hep açık ama hepimiz dev ekranlarda izlediğimizden 240p lik yayın ilk çıkan kameralı cep telefonlar gibi oluyor

Yani uzun lafın kısası bu cihazı TV için falan alınacak bir cihaz değil. Elde olmayan sebeplerden dolayı her zaman çalışmayan bir ek özellik.
    Ancak futubox mudur nedir oraya aylık 5-10€ gibi bir para öderseniz size 70 küsür HD kanal seçeneği sunuyor ve bunu bu cihazda kullanabiliyoruz.

Ancak media player özelliği bakımından 10 numara bir cihaz

• TV kanalı falan hikaye, uğraşmaya değmez. Zaten yabancı HD kanalı izleyeceksin de ne olacak ? Hadi maç falan olsa, yabancı dil öğrenmeye çalışsan neyse.

Mede8er firması demek boşuna Realyek cihazlarını torrent özelliğini kapatıp üretmiyor. Sanırım Relatek işlemcisi bu işi düzgün yapamıyor. Benim S1A'da yazılım desteği yoktu ama transmission ve torrent süper çalışıyordu.
  • TV tabiki hikaye.
    Şuan günümüz teknolojisi buna izin verse de üreticiler daha fazla para kazanmak istediklerinden bu cihazın içine bir uydu alıcı tuneri eklemiyorlar.
    Bizede sadece online seçeneği kalıyor.

Online kanallar çalışmıyor. Bu bence bir eksiklik değil, çalışırsa + bir özellik ama çalışmaması eksiklik değil.
    Çünkü cihazın işlevi dışında bir özellik bu...

Ben sadece maç falan değil diğer TV kanallarına da bakıyordum iyi film varsa göz atıyordum tabiki ingilizceyse. Bizim cihazda genelde italyanca kanallar falan var o da hiç bir işe yaramıyor.

Cihaz film oynatma konusunda "benim açımdan" kusursuz.
    Evet şu özellik olsa iyi olurdu, bu format desteklense iyi olurdu ama hepsi 2. 3.planda kalan isteklerim, o sebepten rahatsız olmuyorum.
  • quote:

Ana Ekrandan:

Daha sonra Ana Ekrandan:

hd4all -> Live TV -> Liste TV Live Online ( En altta ) -> High Definition TV.rss

Şu an Eurosport HD' de , ispanya & italya maçı oynuyor.
    Maç 1-1 , 78 dakika

Egreat r6s ve 160s havale ile ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: viavia

quote:

Orijinalden alıntı: SebastianTR

1- orjinal firmware ile bağlandım sonunda
    Peki modlu firmware ile neden bağlanamıyorum? Sizde modlu kullanıyorsunuz değil mi?

Pc ye bir format atsam iyi olacak aslında benim windows da bir terslik olabilir.
    Eğer siz modlu ya bağlanıyorsanız, ben orjinal yazılıma bağlanıp modlu bağlanamıyorsam bir terslik var demektir benim windows da
    Çünkü hiç bir ayarı değişmiyorum orjinalde de samba yı açıp denedim modlu da da hiç bişeye dokunmadım başka

2- orjinal yazlıma dönmeden önce tüm HD kanallarım kapandı update yaptım yine gelmedi sizde durum nedir?

benimde cihaz bir ara dondu.Pildendir diye düşündüm ve diğer kumandalardan pil çıkarıp taktım bunun kumandasına fayda etmedi bir iki kere daha denememde hiç bir işlem yapamayınca modlu yazılımla güncelleme yaptım. Güncelleme yapmak istememin bir sebebide wifi problemi yokken, kapalı pozisyondaki cihaz açıldıktan sonra kablosuza bağlanamadı sonrasında bağlanıp kesilmeye başlayınca güncelledim.Güncelledikten sonra açıkçası ne değişti çok bilmiyorum ama en azından wifi sıkıntısı gitti. Güncelledikten sonra sambayı açtım ve popcourn'un dediği şekilde çalıştır komutu aracılığı ile cihazı gördüm. Bir iki torrent kes yapıştır yaptım bi sıkıntı olmadı.Güncelleme öncesi denememiştim. Transmission aracılığı ile bağlantı kurup web browserdan giriş yaptım ve torrent sayfası açıldı (neigbor web değil). Kumanda aracılığı ile dosyadan torrent yüklemesi yapayım dedim olmadı ama laptoptaki web bowser aracılığı ile giriş yaptım ve laptop üzerinden torrent yükle komutu verdiğimde algıladı ve indirmeye başladı. Gerçi bir iki dakika sonra durdu(browserın kapanmasınamı bağlı bilmiyorum artık)ama en azından bağlandı. BT'ye gelince ne güncelleme öncesi ne de güncelleme sonrası olmadı. Bu cihazı tercih etmemin bir sebebide bi hdd alıp cihaza takar, torrent aracılığı ilede hddye indirme yaparım diyeydi ama hüsran gibi görünüyor. Yapan varsada söylesin. Video oynatmaya gelince bir adet 720p 4.5 GB ve bir adet 1080p 6.5 GB film izledim bir sıkıntı olmadı fakat Mission.Impossible.Ghost.Protocol.2011.BluRay.1080p.TrueHD.h264.Remux-PublicHD.ORG (29.5 GB) indirdim ve izleyeyim dedim, cihaz görüntünün hızlı aktığı sahnelerde duraksatma yaşattı. Normalde akan görüntü yarım-bir saniye civarı olsada ileri geri yaparkenki görüntü donukluğu şeklinde donma yaptı.USB den harici hdd ile cihaza bağlıydı, bugünde sata ara kablosu ile harici hddnin sata çıkışından cihazın sata girişine bağladım değişen olurmu diye olmadı, donukluk mevcut.hddnin usb çıkışından cihazın usb 3.0 çıkışına bağladım(sonuçta ikiside usb 3.0 olmadığı için fark etmeyeceğini biliyordum genede denedim) değişen bişey olmadı. Cihazdaki bt,transmission,dlna ve en sonunda ağ bağlantısınıda kapattım gene olmadı.Tv de biri DVI olmak üzere 4 tane hdmı çıkışı var( kullanma klavuzunda hdmı2 için 3dyi burdan kullanın diyor) DVI için hdmı bağlantısı hariç hepsine taktım değişen bir şey olmadı. Sadece hdmı2 de ağ bağlantısı dahil hepsini kapattığımda donma olmadı, bunun üstüne hdmı4'e geçtim gene donma oldu.
    Şimdi benim bu cihazı tercih etmemdeki temel iki sebep bol format desteği ile birlikte donmadan görüntüyü almak ve torrent ile film indirmek. Gördüğüm kadarıyla yüksek hacimli filmlerde sıkıntı oluyor ve BT'yi hala kullanamıyorum ve bunlara çözüm bulamazssamda hayal kırıklığı olur bende.

Bir de fabrika ayarlarına dön seçeneğini kullanırsam, yüklemiş olduğum modlu güncellemeyi geri alırmıyım öğrenmek istiyorum.SebastianTR
    güncellemeden sonra film izlerken donuklaşmalardan söz etmişti. Faydası olursa güncellemeyi geri almak istiyorum bende.

benim emektar egreat m34a 50 gb lik full bluraylarda sorun çıkarmazken bazı remuxlarda yoğun takılmalar yaşattığından Egreat R160S PRO yu sırf remux larda sorun çıkarmaz diye almayı düşünüyordum ancak siz de sorun yaşadığınızı belirtmişsiniz. başka filmler denedinizmi belki indirdiğiniz film de bir sıkıntı vardır.

• quote:

HD kanal olayı boş hikaye.
    Her 2-3 günde bir linkler, şifreler artık neyse değiştiğinden update çıktıntan en fazla 2 gün sonra HD ler kapanıyor, yeni yazılım 3-5-10 gün Allah ne zaman izin verirse çıkıyor artık.
    Normal kanallar hemen hemen hep açık ama hepimiz dev ekranlarda izlediğimizden 240p lik yayın ilk çıkan kameralı cep telefonlar gibi oluyor

Yani uzun lafın kısası bu cihazı TV için falan alınacak bir cihaz değil. Elde olmayan sebeplerden dolayı her zaman çalışmayan bir ek özellik.
    Ancak futubox mudur nedir oraya aylık 5-10€ gibi bir para öderseniz size 70 küsür HD kanal seçeneği sunuyor ve bunu bu cihazda kullanabiliyoruz.

sayın SebastianTR elinizde arşivinizde remux filmler bulunuyormu bulunuyorsa remux performansı ve ağ performansı nasıl. ufacık takılmada bile dellendiğimden benim için takılmadan(özellikle ağdan) video oynatımı çok önemli.

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

SebastianTr; Dün akşam bende safe house flimi izlerken takılma donma (artık herneyse) bende fark ettim bendede oldu hemde sık sık oluyordu
    baya rahatsız oldum izlerken.
    2- Ben daha önce dark mini kullanırken menülü 30-40 gb bluray flimlerde dts alırken bu makineden alamadım dts sesi bir türlü anlamadım ne yaptıysam olmadı opticten lg sinem sistemine baglı alet lg ekranında dts ibaresi çıkmıyor ama sıkıştırılmış bluraylarda sorun yok
    3- Modlu yazılım kullanıyorum ama daha HD kanal açtığını görmedim. Bu konuda yardım lütfen
    4-Flimlerin görüntü kalitesi dark a göre 3-4 gömlek üstün

optikten dts hd ve true hd ses alamayacağınızdan filmlerin ses kodeklerine bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

quote:

sayın SebastianTR elinizde arşivinizde remux filmler bulunuyormu bulunuyorsa remux performansı ve ağ performansı nasıl. ufacık takılmada bile dellendiğimden benim için takılmadan(özellikle ağdan) video oynatımı çok önemli.

teşekkürler.

Bende Remux Black Hawk Down var 32gb falan.
    En ufak takılma yok, sanırım birde Inception var 30 küsür gb hızlı hızlı izledim takılma yok ama baştan sona saniye saniye izlemedim.

Benim cihazım şuan takılmıyor hiç bir filmde.

Takılma olayı Yazılım + HDD kaynaklı

İlk aldığımda her bir şeyini kurcaladığımdan belli başlı ayarlar sebebiyle takılma yaşanıyordu.
    Şuan HDD çok sağlıklı olmamasına rağmen sıfır hata ile çalışıyor Allah nazardan saklasın.

Misal geçen şöyle bişey oldu.
    2 tane 1TB diskim var bir tanesi 750-800GB doluydu tüm filmler bir arada olsun diye kullanılabilir olan 931gb ın 930GB ını doldurdum.
    Sonra makineye taktım, bırakın filmleri oynatmayı film posterlerini dahi gösteremez oldu.
    Ondan sonra diski başka HDD ye boşalt, diski sil, tekrar uzun versiyonla sil, sonra hatalara karşı denetle falan filan... filmleri tekrar yükle
    Şuan 800GB film var canavar gibi çalışıyor çok şükür.

M34A benimde ilk media playerimdir o ara para lazımdı kamera mı ne alacaktım sık kullanmıyorum diye satmıştım.
    Belki satmasam halen bende kullanırdım güzel cihazdı o...

Şu modlu yazılımdaki fiyaskoları kaele almıyorum çünkü cihazın standardında gelen özellikler değil doğru çalışmamasını normal karşılarım.
    Onun dışında cihazda şu kötü, bu kötü diyebileceğim şeyler;
    *Torent özelliği tırt hani yalandan çalışıyor işte... Ancak upload için ideal ben açtım download yavaştı hız dalgalıydı ama upload sabit full yapıyor yani hiç dalgalanmıyor.
    *İnanılmaz gürültülü fanı var.
    *2012 yılındayız halen plastik kasa
    4. şu kötü diyemem yani

Film oynatım konusunda kullandığım en iyi media player 90mbps lik video oynatıyor daha ne yapsın.
    kumandası gayet basit, her işlemi rahatça yapıyor, ve gayet iyi çekiyor 6-7 metreden çekiyor yani bizim evde...

M34A dan sonra geçilip çok üstün özellikler sunan bir cihaz değil hatta belki hiç bir ekstrası yok ama çok daha güçlü + bence en büyük özellik HDD takılabilmesi keza 2. diski M34A daki gibi kablo vasıtasıyla takabiliyorsun güzel oluyor.

• açıkçası elimde başka yok. Belki film kaynaklı da olabilir. İndirdiğim ondan sonra gelen en yüksek kapasiteli john carter 3d var 13.5 GB. Daha izleyemedim, hızlı hızlı geçtim, görünürde bişey yok. Avatar.3D.2009.PANASONIC.EXCLUSIVE.1080p.BluRay.ISO'yu indiriyorum 46.6 GB %92'de şu an. İnince bi de ona bakarım. Herhangi bir takılma varmı diye. Umarım bişeye benziyordur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

quote:

teşekkürler.

Bende Remux Black Hawk Down var 32gb falan.
    En ufak takılma yok, sanırım birde Inception var 30 küsür gb hızlı hızlı izledim takılma yok ama baştan sona saniye saniye izlemedim.

Benim cihazım şuan takılmıyor hiç bir filmde.

Takılma olayı Yazılım + HDD kaynaklı

İlk aldığımda her bir şeyini kurcaladığımdan belli başlı ayarlar sebebiyle takılma yaşanıyordu.
    Şuan HDD çok sağlıklı olmamasına rağmen sıfır hata ile çalışıyor Allah nazardan saklasın.

Misal geçen şöyle bişey oldu.
    2 tane 1TB diskim var bir tanesi 750-800GB doluydu tüm filmler bir arada olsun diye kullanılabilir olan 931gb ın 930GB ını doldurdum.
    Sonra makineye taktım, bırakın filmleri oynatmayı film posterlerini dahi gösteremez oldu.
    Ondan sonra diski başka HDD ye boşalt, diski sil, tekrar uzun versiyonla sil, sonra hatalara karşı denetle falan filan... filmleri tekrar yükle
    Şuan 800GB film var canavar gibi çalışıyor çok şükür.

M34A benimde ilk media playerimdir o ara para lazımdı kamera mı ne alacaktım sık kullanmıyorum diye satmıştım.
    Belki satmasam halen bende kullanırdım güzel cihazdı o...

Şu modlu yazılımdaki fiyaskoları kaele almıyorum çünkü cihazın standardında gelen özellikler değil doğru çalışmamasını normal karşılarım.
    Onun dışında cihazda şu kötü, bu kötü diyebileceğim şeyler;
    *Torent özelliği tırt hani yalandan çalışıyor işte... Ancak upload için ideal ben açtım download yavaştı hız dalgalıydı ama upload sabit full yapıyor yani hiç dalgalanmıyor.
    *İnanılmaz gürültülü fanı var.
    *2012 yılındayız halen plastik kasa
    4. şu kötü diyemem yani

Film oynatım konusunda kullandığım en iyi media player 90mbps lik video oynatıyor daha ne yapsın.
    kumandası gayet basit, her işlemi rahatça yapıyor, ve gayet iyi çekiyor 6-7 metreden çekiyor yani bizim evde...

M34A dan sonra geçilip çok üstün özellikler sunan bir cihaz değil hatta belki hiç bir ekstrası yok ama çok daha güçlü + bence en büyük özellik HDD takılabilmesi keza 2. diski M34A daki gibi kablo vasıtasıyla takabiliyorsun güzel oluyor.

ağ performansı hakkında pek bilgi yok siz kullanıyormusunuz ağ bilgisayarım olduğundan benim için fazlaca önemli . dosya alma verme hızı nasıl. ethernet gigabit değil sanırım.
    benim m34 ün diski full doluyken bile normal 1080p lerde sorun yaşatmıyor ( ext3 olması nedeni ile olabilir) bu cihaz android hangi dosya sisteminde daha hızlı deneyebildinizmi. ext3 ntfs yada ufs(büyük ihtimal görmez) .
    Alırsam sırf remux olayı yüzünden alacam bu cihazı umarım hayal kırıklığı yaşamam.

• Wireless üzerinden 720p video oynatıyorum sıkıntı yok.
    1080p benim PC de hiç yok, hep taşınabilirlerde.

Wireless den sıkıntı çıkarda, fırsat bulabilirsem kablo ile ağ kurup onla bir 1080p REMUX denemesi yaparım.

Bu cihaz da full dolu diski oynatırda, disk doldukça performansı düşüyor ve benim disklerin 2 side bir ayağı çukarda çok yüksek performans vermiyorlar.
    Ve disklerim NTFS, EXT3 de daha iyi performans alman muhtemel.

Android kısmını ben hiç kullanmıyorum.

Bana media player lazım akıllı TV değil.
    Şuan avrupa şampiyonası olduğundan TV ye daha sık bakıyorum ama normalde iş/güç haftada toplasan 4-5 saat TV ekranına bakarım oda TV değil yani
    Ya pc bağlıdır, ya media player de film açıktır o şekilde TV ye bakarım yoksa yerel TV yayınlarını sadece haberleri izlerim.
    Şimdi android nedir? TV nize zibilmiyon tane özellik ekler.
    Ben neyleyim android ile net üzerinden 240p TV izlemeyi... Ücretli kanal olsa bile...
    Ben neyleyim TV üzerinden kitap-gazete okumayı..
    Mp3 dinlemek??
    Andry Birds oynamak ?
    Gönye, pusula, GPS, ivme ölçer, biletix, şarkı tanıma, youtube, mail, hava durumu, barkot üretme...
    Hepsinini geç iett otobüsü takibi bile TV üzerinde yapmayacağım şeyler

İnsanların zamanı vakti vardır, koltuğun karşısında TV de zaman geçirmeyi severler ama ben değil.
    O sebepten ben android kısmıyla pek ilgilenmiyorum cihazın.

Android kısmı da Flash Player Desteklemiyor
    Satıcı arkadaş kendisine bişey denince savunma pozisyonu alıyor ama cevap verdiği sorularıda seçe seçe cevaplıyor.

Kim alır, kim eder, kim kullanır bu beni ilgilendirmez kimseye git bunu al demem.
    Ben kullanıyorum fazlası ile memnunum, çok iyi bir "media oynatıcı" başka bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SebastianTR -- 19 Haziran 2012; 9:32:59 >

• Takılmaların sebebi HD sesler olmasın ? Bunu denediniz mi ? Takılma olan filmden MKVMerge ile sesi çıkarıp ya da başka bir ses ekleyip öyle deneyin bakalım ne olacak ?
  • Arkadaşlar medya oynatıcı alıcam ve tek istediğim hd ses formatlarını desteklemesi direk hdmı üzerinden amfiye sesi çözdürebilmem(amfi herses formatını destekliyor)ve film 1080p gibi yüksek çözünürlükteki filmleri oynatırken takılmaması.Başka hiç bir özellik aramıyorum ne wireless ne akıllı tv ne android hiç bişey şu ikisini hakkıyla yapabilsin benim için en kral alet olur.Bu doğruldtuda verebileceğiniz öneriler nelerdir?Bu öneriler doğrultusunda alıcam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Takılmaların sebebi HD sesler olmasın ? Bunu denediniz mi ? Takılma olan filmden MKVMerge ile sesi çıkarıp ya da başka bir ses ekleyip öyle deneyin bakalım ne olacak ?

hd sesleri m34a çözmüyorki zaten direk amfiye gönderiyor o yapıyor o işi. yalnız amfi üzerinde dts hd yazısını görmüyorum bir gariplik var. full bluraylarda dtshd yazısını görüyordum remuxlarda dtshd olmasına rağmen dts yazısı çıkıyor.

remux indirme nedenim görüntü ve seste riplenme olayının olmaması. remuxlar ext3 diskte ve mediaplayer üzerinde bağlı olduğu için mkvmerge 34 gb lik filmi yarım günde anca mux eder sanırım ama ilk fırsatta deneyeceğim.
  • quote:

Wireless üzerinden 720p video oynatıyorum sıkıntı yok.
    1080p benim PC de hiç yok, hep taşınabilirlerde.

Wireless den sıkıntı çıkarda, fırsat bulabilirsem kablo ile ağ kurup onla bir 1080p REMUX denemesi yaparım.

Bu cihaz da full dolu diski oynatırda, disk doldukça performansı düşüyor ve benim disklerin 2 side bir ayağı çukarda çok yüksek performans vermiyorlar.
    Ve disklerim NTFS, EXT3 de daha iyi performans alman muhtemel.

Android kısmını ben hiç kullanmıyorum.

Bana media player lazım akıllı TV değil.
    Şuan avrupa şampiyonası olduğundan TV ye daha sık bakıyorum ama normalde iş/güç haftada toplasan 4-5 saat TV ekranına bakarım oda TV değil yani
    Ya pc bağlıdır, ya media player de film açıktır o şekilde TV ye bakarım yoksa yerel TV yayınlarını sadece haberleri izlerim.
    Şimdi android nedir? TV nize zibilmiyon tane özellik ekler.
    Ben neyleyim android ile net üzerinden 240p TV izlemeyi... Ücretli kanal olsa bile...
    Ben neyleyim TV üzerinden kitap-gazete okumayı..
    Mp3 dinlemek??
    Andry Birds oynamak ?
    Gönye, pusula, GPS, ivme ölçer, biletix, şarkı tanıma, youtube, mail, hava durumu, barkot üretme...
    Hepsinini geç iett otobüsü takibi bile TV üzerinde yapmayacağım şeyler

İnsanların zamanı vakti vardır, koltuğun karşısında TV de zaman geçirmeyi severler ama ben değil.
    O sebepten ben android kısmıyla pek ilgilenmiyorum cihazın.

Android kısmı da Flash Player Desteklemiyor
    Satıcı arkadaş kendisine bişey denince savunma pozisyonu alıyor ama cevap verdiği sorularıda seçe seçe cevaplıyor.

Kim alır, kim eder, kim kullanır bu beni ilgilendirmez kimseye git bunu al demem.
    Ben kullanıyorum fazlası ile memnunum, çok iyi bir "media oynatıcı" başka bişey değil.

bende zaten cihazın androidinde değilim her işe yarayan bilgisayarım tv ye bağlı zaten. ağ performansı konusunda sizi beklemedeyim. 30 gb lik remuxlarda ağ performansı ve şu kdar mb ile dosya atıp alıyorum şeklinde inceleme yaparsanız çok memnun olacağım.

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bqrkod

Arkadaşlar medya oynatıcı alıcam ve tek istediğim hd ses formatlarını desteklemesi direk hdmı üzerinden amfiye sesi çözdürebilmem(amfi herses formatını destekliyor)ve film 1080p gibi yüksek çözünürlükteki filmleri oynatırken takılmaması.Başka hiç bir özellik aramıyorum ne wireless ne akıllı tv ne android hiç bişey şu ikisini hakkıyla yapabilsin benim için en kral alet olur.Bu doğruldtuda verebileceğiniz öneriler nelerdir?Bu öneriler doğrultusunda alıcam...

Öneri yapabilcek biri yokmu?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.