Şimdi Ara

eğlenceli, zaman geçirmelik film önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nightcrawler, limitless, benjamin button, project x, project almanac tarzında bir mesaj amacı gütmeyen eğlenceli ve sürükleyici filmler arıyorum. amerikan sinemasından olmasını istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olishernandez -- 17 Aralık 2017; 23:16:17 >

• The Hitman's Bodyguard tavsiye ederim. Dünyanın en tehlikeli kiralık katilini bir süre korumak zorunda kalan eski bir cia ajanının hikayesi. kiralık katil rolünde Samuel L. Jackson olunca aksiyon ve komedi hiç bitmiyor, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun.
  • big fish

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında her filmde verilmek istenen bir mesaj vardır ama ne demek istediğini anladım . Bütün süper kahraman filmleri transformers serisi hızlı ve öfkeli serisi , Karayip korsanları serisi , Hancock Pitch Perfect şimdilik bunlar geldi aklıma
  • Baby Driver
    IMDB: 7.9 Türkçe Altyazı: 7.2 Rotten Tomatoes: 93 Beyazperde: 4
    Baya kaliteli bir yapım.
  • AMERICAN MADE

IMDB: 7

Tom Cruise filmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanada pastası
  • Süper Ot, Ali-G, Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi, Diktatör (2012), Sıkı Aynasızlar, Grimsby Kardesler, Bean, Shaun of the Dead, Amerikan Pastası serisi, Hangover serisi, Superbad, Porky's, 21 & Over, Neighbors, Çılgınlar Sınıfı, Geyik Muhabbeti, Liseli Polisler, That Awkward Moment...
  • Bol Kahkahalı Eğlenceli Filmler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fidancal -- 19 Ocak 2018; 11:43:24 >
  • Diktatör beğendiğim bir komedi filmi tavsiye ederim, Ek olarak Avrupa muhabbeti'de iyidir.
  • edgar wright ın tüm filmleri olabilir, özellikle scott pilgrim vs the world baya hoşuma gitmişti benim
    bu tarz filmler lazım oluyor bazen kafa dağıtmalık, konuyu takipteyim
  • lock,stock and two smoking barrels
    ocean's serisi
  • eurotrip
    road trip
    road trip beer pong
    van wilder
    van wilder 2
    harold & kumar go to white castle
    harold & kumar escape from guantanamo bay
    miss march
    sex drive
    accepted

bu filmlerin hepsi aynı tarzda(hatırladığım kadarıyla) ama iyi miydi kötü müydü orasını pek hatırlamıyorum. hepsini izleyeli çok oldu.
  • vacation, patrondan kurtulma sanatı 3 serisi de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.