Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
7
Favori
41.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyayı doğayı ve insanlığı seviyorum senden bir adet daha asla yapmam merak etmeyin...

EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Summit01

Topgear (Topgear saygınlığını anlatmayayım) incelemesi translate atıyorum kendim çevirmeye üşendim. Araç jeep compas ile aynı şasi kullanır yazarların çoğu rakip marka pazarlama ile komplexli airli.şahin ve kasaabalı toroscu sekmeleridir ciddi diyorum bunu bakın burada araçlar hakkında atıp tutanların da çoğu markaları fakirlikten aşırı abartma eğiliminde olan görmemiş komplexli cahillerdir.

ÇEVİRİ:

Bir Ford Focus kadar eğlenceli değil (zaten focus araçlar dünyasında sürüş dinamiklerinde Bench mark) - bu sınıfta çok az şey var - ama tüm temel kontrolleri hoş bir şekilde ağırlıklandırılmış ve sırılsıklam İngiliz arka yolunda güveninizi yüksek tutacak kadar tutuş var. Direksiyon iyi düzenlenmiş ve makul ağırlıktadır, kötü bir şekilde önden dümenleme yapmaz ve oldukça çevik olabilir. Kesinlikle diğerlerinden (Nissan Pulsar, Hyundai i30) daha kullanışlıdır ve sözde daha sportif Alfa Giulietta'yı bile utandırabilir.

Biraz daha alıntı yapayım işsiz ithal araç pazarlamacı tayfası az daha delirsin :))

• Burada kim satıcı kim pazarlamacı herkese meydan okuyorum insta ve face profilden foto atıp ben... Şu kişiyim DH de diyeceğiz burada da link vereceğiz herkes görecek kim kimdir var mısınız aslan parçacıkları??? Alta alıntı yapıp tamam diyen aslan kaplan parçacıklarını görelim haydi bakalım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summit01 -- 6 Şubat 2021; 18:26:44 >
  • 4 tekerlekli tabut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Summit01 S kullanıcısına yanıt
    Birşeyi netleştirelim. Ben Egea'yı begeniyorum. Sebebine gelince. 10 yılı spor olmak üzere 15+ yıldır motosiklet kullanıyorum. ilk birkaç yıl motosikletle çeşitli kazalar atlatarak yol tutuş, güvenli sürüş konusunda büyük deneyim sahibi oldum o dönemden sonra ne motor ne otomobil ile hiç kaza yapmadım. O yüzden Egea 'nın yol tutmaması , sağlam olmaması beni etkilemez. Ancak cok az kişi benim kadar deneyimli ve onunla ters orantılı olarak otomobili kendinden cok emin kullanıyor. Ben işte o kişiler (= sürücülerin %90'ından fazlası) açısından Egea'yı anlattım sadece :)

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

4 tekerlekli tabut

4 tekersiz ithal araç işsiz pazarlamacı :)

• quote:

4 tekersiz ithal araç işsiz pazarlamacı :)

Alıntıları Göster
    Wtf ? Ne kullanıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Birşeyi netleştirelim. Ben Egea'yı begeniyorum. Sebebine gelince. 10 yılı spor olmak üzere 15+ yıldır motosiklet kullanıyorum. ilk birkaç yıl motosikletle çeşitli kazalar atlatarak yol tutuş, güvenli sürüş konusunda büyük deneyim sahibi oldum o dönemden sonra ne motor ne otomobil ile hiç kaza yapmadım. O yüzden Egea 'nın yol tutmaması , sağlam olmaması beni etkilemez. Ancak cok az kişi benim kadar deneyimli ve onunla ters orantılı olarak otomobili kendinden cok emin kullanıyor. Ben işte o kişiler (= sürücülerin %90'ından fazlası) açısından Egea'yı anlattım sadece :)

Bir şeyi netleştirelim siz büyük bir yalan söylüyorsunuz aracı beğenip akordion demek yönlendirme bilinç altı korkutmadır.

Neden yalan? Çünkü NCAP çarpışma testinde öyle olmadığı net linki bırakıyorum eşdeğerlerinden farkı yok Fiat 500x den jeep compasa sayısız Avrupa Amerika araçla aynı şaşiye sahip.

Net söylüyorum ithal araç pazarlamacısınız periyodik olarak kötüleme yapıyorsunuz buradaki ekiplerimizle.

Şimdi üstte kimlik ifşası için meydan okuma yaptım var mısınız???

Buyrun link ne büyük yalancıların nasıl yalan söylediğini gözlerinizle görün...

https://www.google.com/search?q=fiat+tipo+ncap&oq=fiat+tipo+ncap&aqs=chrome..69i57j0i22i30l4.6004j0j7&client=ms-android-oppo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summit01 -- 6 Şubat 2021; 18:47:23 >

• quote:

Wtf ? Ne kullanıyorsun

Alıntıları Göster

Dostum herkes bir şey çekmiyor senin gibi çevreni değiştir bence :)

• quote:

Dostum herkes bir şey çekmiyor senin gibi çevreni değiştir bence :)

Alıntıları Göster
    Aferin sana benden 3 yıldız aldın

🌟🌟🌟

• quote:

Aferin sana benden 3 yıldız aldın

🌟🌟🌟

Alıntıları Göster

Pazarlamacının incinmişi de çekilmiyormuş...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summit01 -- 6 Şubat 2021; 19:7:25 >
    Ay ay ay laf ebeligi yapip tribunlere de oynarmis minik sevgi pitircigi.

Yurek murek isi dedin de hala bir bilgi goremedik senden, millete derken iyiydi.

Birde millet manyak mi be senin gibi birini basina salsin, issiz gucsuz gelmis burada arka arkaya 20 mesaj siralamis.

Millet burada egeanin artilarini eksilerini tartisiyor bu gemis yok aslan prcasi yok yuregin varsa bilmem ne, ulkede nerede issiz manyak varsa foruma dolusmus.

Sokarlar egesina, su kiralik zamani bitsin daha da aklima gelmez zaten. Kapi kenarlari sert plastik, vites korugu cit citli arabadan ne hayir gelirse..
  • Araç çok iyi. Tozu dumana katıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Araç çok iyi. Tozu dumana katıyor.

Abartma hocam araç aldık gitmiyor baktık motor çıkmadı içinden koltuk yok tabure koymuşlar neler neler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summit01 -- 6 Şubat 2021; 19:33:10 >
    2018 model mercedes E 350e ve 2019 fiat 500 sahibiyim hocam, neyin caresizligi? Gordugumuz yasadigimiz tecrubeyi aktaralim dedik cirkefin, agzi bozugun cenesinden kurtulamadik.

Fiati da, egeasi da, turkiyesi de batsin arkadas. Ne pis bi yer olmus burasi. Ne cacik yiyorsaniz yiyin su arabayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer213

2018 model mercedes E 350e ve 2019 fiat 500 sahibiyim hocam, neyin caresizligi? Gordugumuz yasadigimiz tecrubeyi aktaralim dedik cirkefin, agzi bozugun cenesinden kurtulamadik.

Fiati da, egeasi da, turkiyesi de batsin arkadas. Ne pis bi yer olmus burasi. Ne cacik yiyorsaniz yiyin su arabayla.

Eh sen de böyle tatmin etmeye çalışıcan kendini normal diyelim. Alalım arkadaşı vip ye silelim mesajlarını güzel bir çıtçıtsız körük yumuşak plastik ki olsun, mercedesli abilere yakışmaz bu başlık niye yorduysa çenesini artık... Ha bu arada bir sen de var Mercedes BMW biz de hiiiiç yok nerdeeee....

Ulan şimşir tarak biz aracın hakkı budur fiyatına göre yeterlimi üstünde bir araç dedik Mercedes mi dedik? Madem o kadar hassasım niye tabut akordion diyen sahtekarlara tek laf edemedim? Silerler öyle hassas arkadaşları....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summit01 -- 6 Şubat 2021; 19:50:36 >

• Çok fena şüpheliyim alayınızdan face insta ifşa düellosu diyince fos oldunuz bekliyorum pazarlamacı kim kullanıcı kim çıksın ortaya? Üstteki mini logolu otçu Steam mream alayınıza chellangace bekliyorum yok öyle kaçmak....

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.