Şimdi Ara

Egea'nın segment rakipleri 301-CElysee, Rapid-Toledo HB>i20, Rio, Sandero, C3 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
394
Cevap
3
Favori
23.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlla ki b sınıfı bir arabaya binmişsindir. Egea'ya bindin mi bilmiyorum ama gözü ve vicdanı b sınıfı arabalar ile egea'yı kıyaslamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Egea yerine symbol alırım daha iyi hem daha ucuz hemde daha konforlu

C-elysee makyajlandı düşünmek lazım.

• önce bi c sınıfının ne olduğunda anlaşmak lazım ki o konuda anlaşmak pek mümkün değil. o yüzden mukayeseli gitmekte fayda var.

uzunlukları listelersek;
    sedan modeller için
    egea 4532 mm.
    rapid 4483 mm.
    toledo 4482 mm.
    301 4442 mm.
    C-Elysee 4419 mm.
    polo 4,384 (evet, polo, sedan. hindistan vs satışı var )
    jetta 4659 mm.
    c4 4644 mm.
    megane 4632 mm.
    Octavia 4670 mm.
    focus 4534 mm.

bunun yanında, çok da geçerliliği olmamakla birlikte sedan için 4500mm c sınıfı araç sınırı olarak yazılmış. (https://en.wikipedia.org/wiki/Car_classification#Small_family_car.2Fcompact_car )

tüm bunların yanında, 2016 model aracın 3 yıldızlı olduğunu da eklemeden edemeyeceğim.
    (http://www.euroncap.com/tr/results/fiat/tipo/25457 )

not: euroccap'de de tipo (bizdeki adı egea) small family car, yani c sınıfı araç olarak yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 24 Şubat 2017; 15:13:10 >

• Araba fiyatları o kadar alıp başını gitti ki, bundan 1 sene sonra bu konuda ismi geçip beğenmediğimiz araçları bile almak için kampanya vs. beklemek zorunda kalacağız. Egea ile ilgili yorumum ise; NCAP testinde 3 yıldız almış olması başlı başına bir skandaldır. Bu aracın güncellenmesi gerekir.

Bir de bagaj açma düğmesinin orta konsolda yer aldığı ve hareket halinde iken bile bu butonun çalıştığı söyleniyor. Bu saçmalığa inanmak istemiyorum.

Son olarak Fiat'ın logosu berbat...
  • mvn_ M kullanıcısına yanıt
    Egea'nın segment rakipleri 301-CElysee, Rapid-Toledo HB>i20, Rio, Sandero, C3

şimdi bu kafayı sen ne ile açıklyacaksın. adam diyorki arabayı eleştirme bide videosunu kaldır kimse görmesin, bide üstü kapalı tehdit

lan bunu okuyorum sonra bakim dedim sinemada ne var hani Cuma akşamı

bu resimde genel sebebi işte. Bu film 6 salonda birden oynuyorsa bu milletin özeti budur.

• hitman kullanıcısına yanıt
    Video ne yalnız onu anlamadım. Recep İvedik konusunda size katılıyorum sonuna kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman

şimdi bu kafayı sen ne ile açıklyacaksın. adam diyorki arabayı eleştirme bide videosunu kaldır kimse görmesin, bide üstü kapalı tehdit

lan bunu okuyorum sonra bakim dedim sinemada ne var hani Cuma akşamı

bu resimde genel sebebi işte. Bu film 6 salonda birden oynuyorsa bu milletin özeti budur.

Egeanın imajını bozarmış.Sanki çok imajlı bir araçda.Egea denince herkesin aklına plastik den yapılmış güvensiz araç geliyor.Benxe en iyisi megane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 24 Şubat 2017; 18:32:58 >

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Megane listede yok hocam. Egea, 301, Rapid, Toledo ve C Elysee birini seç.
  • Accent lue da klenır ancak yenı kasası cıktıgı ıcın tr ye ne zmn gelecek bılemıyrum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hoc herşey tamam anladım da tavanla ne alıp veremediği iz var,yani ne tür bir ilişki içine giriyorsunuz? 32 yaşındayım 7 yılıdır araç sahibiyim tavanla hiç iliskm olmadi wallaBelki elimi deymisligim yoktur

İllakı baslarına bişey gelmıstır. Arkada cocuklar fln tavana oyucak, el vb cizimler surtunce yırtma ıhtımallerı var ve yırtılırsa yaptırma malıyetlerı sanayıde 800, servıste 1500-2000 TL arası. O nedenle sıkı olur genelde tavan dosemelerı

3. Nesil doblonun tavan döşemesi 2 parca. Arka parcani sifiri100 lira on de olsa olsa 200 liradir. Egeanin komple tavan dosemesi 250 liraya yenilenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hoc herşey tamam anladım da tavanla ne alıp veremediği iz var,yani ne tür bir ilişki içine giriyorsunuz? 32 yaşındayım 7 yılıdır araç sahibiyim tavanla hiç iliskm olmadi wallaBelki elimi deymisligim yoktur

İllakı baslarına bişey gelmıstır. Arkada cocuklar fln tavana oyucak, el vb cizimler surtunce yırtma ıhtımallerı var ve yırtılırsa yaptırma malıyetlerı sanayıde 800, servıste 1500-2000 TL arası. O nedenle sıkı olur genelde tavan dosemelerı

3. Nesil doblonun tavan döşemesi 2 parca. Arka parcani sifiri100 lira on de olsa olsa 200 liradir. Egeanin komple tavan dosemesi 250 liraya yenilenir.

bi arkadasımın aracına 5 yıl önce 450 tlye yaptırdık su sıralar 750-800 cıvarı fıyat cekıyorlar. Bu tavanların hepsi standart kumas degıl mı. Kontraplak üstü yenı nesil giydirmeli

• shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Seni bu konuda tebrik ediyorum gerçekten. Onca trollüklerine rağmen popüler konu yapmışsın

Hapını aksatiyosun galiba Egea Egea diye ortalıkta dolaşmaya başlamışsin yine

Araç ilk çıktığında sayfalarca konuşulan sınıf ve rakipleri konusunu ısıtıp servis etmişsin dünyadan haberin yok sanırım.

Edit: satış danışmanı olarak boyalı araçları millete kakaliyorum, senin ceza alman için elimden geleni yapıyorum

Sonuçta şamar oğlanı olmuşsun gerçi performansın yerinde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

yiğidi öldür hakkını yeme demişler. egeanın içi dışı şu saydığınız araçlara bin basar. 100 kişiye sor bunlardan hangisini seçersin diye 99 u egea der, sen hariç.

Yav gozun sevem o paraya gider megane, corolla falan alırım :D neden egea ya o kadar vereyımkı. Aynı fiyattan satsınlar dızelını 55 Bine Egeanın O zman belkı tercıh edılebılır dedıgınız gıbı

55 e dizel sümbül yok bu egea diyor

• Her ay satışlarda bu araç 1 nci degilmi? C sınıflar arasında. Siz daha neyi tartışıyorsunuz. O kadar c sınıfı araç içinde çoğunluk bunu tercih ediyorsa burdan sallamanın bir alemi yok.

• o saydıklarının rakibi egea değil linea. senin canın öyle istedi diye o öyle olmuyor ama sen hayal dünyanda kafana göre takıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

Seni bu konuda tebrik ediyorum gerçekten. Onca trollüklerine rağmen popüler konu yapmışsın

Hapını aksatiyosun galiba Egea Egea diye ortalıkta dolaşmaya başlamışsin yine

Araç ilk çıktığında sayfalarca konuşulan sınıf ve rakipleri konusunu ısıtıp servis etmişsin dünyadan haberin yok sanırım.

Edit: satış danışmanı olarak boyalı araçları millete kakaliyorum, senin ceza alman için elimden geleni yapıyorum

Sonuçta şamar oğlanı olmuşsun gerçi performansın yerinde

Fiat satis danismani damladi sonunda. Yorumunu okumadim ama bayagi formdan dusmussun cok gec grldin konuya. Su sifir egeada degisen boyanan parcalar cikmisti ya naptiniz o araci?

• bu arda danısmanlar toplanıp damlamıs konuya yenı gordum mesajları :D
  • Egea toledodan ustunmus nesi ustun hele yazin ?

• Toledo ve rapit en givenli modeller

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.