Şimdi Ara

EGE DENİZ ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI /İZMİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EGE DENİZ ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI /İZMİR

Acemi ya da hem acemi hem de usta birliği burası olan arkadaşlar burada toplanıp bilgi paylaşımında bulunalım. Ayrıca daha önce burada askerlik yapan arkadaşların da yorumlarını bekliyoruz.

Arkadaşlar lütfen merak ettiklerinizi sormaktan ve bildiklerini paylaşmaktan çekinmeyiniz.

FACEBOOK GRUBUMUZ
    https://www.facebook.com/groups/egedz/

İzmir Deniz Er Eğitim Tabur Komutanlığı
    İzmir Deniz Er Eğitim Tabur Komutanlığı
    İzmir Konak Üçkuyular mevkii, İnönü Caddesi üzerinde Poligon semtinde bulunmaktadır.

Ulaşım

Karayolu
    Türkiye’nin hemen her yerinde İzmir’e direkt ulaşım var.

Demiryolu
    Türkiye’de demiryolu hattı olan tüm illerden İzmir Basmane ve Alsancak Garlarına direkt ve aktarmalı demiryolu ulaşımı bulunmakta.

Havayolu
    İzmir Adnan Menderes Havaalanına uçak seferi olan tüm illerden direkt ve aktarmalı sefer var.

Şehir içi ulaşımı ise şu şekilde yapabilirsiniz:
    - İzmir Otobüs Terminalinden Komutanlığa gitmek için otobüs firmalarının Üçkuyular şehir içi servis araçları kullanarak Poligon’a gidebilirsiniz. Yine otobüs terminalinden Poligon semtine belediye otobüs seferleri de bulunmaktadır.
    - Adnan Menderes Hava Alanından şehir içine ulaşım için hava yolu şirketlerinin servis araçlarını, trenleri veya otobüsü kullanabilirsiniz.
    - Ayrıca, İzmir’den herhangi bir noktadan Komutanlığa taksi ile de gidebilirisiniz.

Telefon
    Buradaki bahriyelileri aramak isteyenler; 0232 224 29 90 ve 247 66 41 nolu telefondan askerin bulunduğu bölüğü isteyerek her gün saat 16.30-21.30 saatleri arasında konuşabilirler.

Komutanlığın santral numaraları şöyle: 0 232 285 22 12, 0 232 285 32 05, 0 232 246 15 30, 0 232 247 23 29.

Ziyaret
    Yiyecek ve içecek gibi maddelerle birlik içerisine girilmesi ne yazık ki yasak. Ancak, ziyaret mahalinde yiyecek imkanları bulunmaktadır.

Ziyaret saatleri, Salı ve Perşembe günleri saat 12:00-13:30 arasında olup, tatil günleri ise 09:30-17:30 arasındadır. Bu saatler dışında ancak İzmir dışından gelen ziyaretçilere kısa süreli görüşme imkanı bulunmaktadır.

• Burası çıkan var mı ? Yedek astsubay ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.