Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.187
Cevap
37
Favori
2.184.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erkanerler

walla dostum kulaktan dolma bildiğim kadar yetişebilrsin bi kaç yerde okumuştum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olucaktır sana.

eyvalalh kardeşim ya zaten 20 günde acıklandı ara sınavlar finallerde 20 günde acıklansa vede 20 günde diploma geliyo yanii ekim 20 yada 21 sine kadar hersey hallediliyor 25 ekimde son basvuru tarihi sanırım .
  • ben aralık 2009 için yedek subay aday adayı olarak karar aldırdım. agustos ayı için erken sevk dilekçesi veren varmı. geç mi kaldık. Bilen arkadaşlar yardım.
  • Moral bozmak gibi olmasın ama inşallah siz gelene kadar kısa dönem kalkmaz ... 331.dönem diye bi şey olur
  • daha vakit var, haziranın ortasına kadar kendi askerlik şube - dairesine başvuru süresi var, acele et yetiş dost
    25 hazirana kadar zannedersem tek ankara asal a dilekçe veriliyor
    quote:

Orjinalden alıntı: /UMUT/

ben aralık 2009 için yedek subay aday adayı olarak karar aldırdım. agustos ayı için erken sevk dilekçesi veren varmı. geç mi kaldık. Bilen arkadaşlar yardım.
  • 25 ekime kadar dilmiii aralık ta gitmek isteyenler için yada ben karıstırdımmı :)
  • Böyle bir kısa dönem olmayacak arkadaşlar.

Çok acı ama maalesef gerçek.

Aralık 2009 celbine yedek subay aday adayı ünvanı ile tabi olanlar, er statüsü ile 12 ay ya da en iyi ihtimalle 9 ay gidecekler.

Dilerim Ağustos 09 da silah altına alınan 329. dönemi etkilemez bu karmaşa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: parkkule

Böyle bir kısa dönem olmayacak arkadaşlar.

Çok acı ama maalesef gerçek.

Aralık 2009 celbine yedek subay aday adayı ünvanı ile tabi olanlar, er statüsü ile 12 ay ya da en iyi ihtimalle 9 ay gidecekler.

Dilerim Ağustos 09 da silah altına alınan 329. dönemi etkilemez bu karmaşa.

hiç belli olmaz .....bakarsın 2010 nisan alımında baslar 12 ay askerlik ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

Moral bozmak gibi olmasın ama inşallah siz gelene kadar kısa dönem kalkmaz ... 331.dönem diye bi şey olur

bence o kadar çabuk çıkmaz
    1-2 yıl sürer
  • kim diyo 331 olmicak diye ya kaynağın ne arkadaşım nerden biliyosun kalkacağını insanların moralini bozma.Genelkurmay yada vecdi gönülün ağznından çıktımı kısa dönem kalkacak diye sadece tek tip askerlik dendi bu zaten yeni bişey değilki 2005 te askerlik yapan arkadaşım o zamanda konuşuluyodu bu konu demişti bu akşamdan sabaha olucak bişey değil kimse korkmasın he demiyorumki olmicak olucak ama bu kadar kısa sürede değil amerikanın bu süreci 25 sene sürdü bizimki de sürsün en iyi ihtimal 7-8 sene 2012 diyorum.
  • 331.Dönem Arkadaşlar Nerdeeeesinizzz toplanalım 6 ayımız kaldı ve zaman su gibi geçiyor inşşllh kısa dönem kalkmadığı sürece ve kalkarsa otobüs ile çarpışırız ona göre
  • hiç küçümseme 6 ayı, hemen geçer gider torun:)
    torun torun geceler uzun:)
    quote:

Orjinalden alıntı: Tradex

331.Dönem Arkadaşlar Nerdeeeesinizzz toplanalım 6 ayımız kaldı ve zaman su gibi geçiyor inşşllh kısa dönem kalkmadığı sürece ve kalkarsa otobüs ile çarpışırız ona göre

• way be torunlar gitme planları yapıyor önce bi biz gitseydik yaw 329. dönem yedek subay adayı :))
  • Torunumun torununun başlığını da gördüm ya tamam daha ölsem de gam yemem. 31 Mart 2010 çabuk gelir artık
  • Torun torun ötmez borun, geceler uzun...
  • 325 EFSANESİ OLARAK KAFANIZI DİNLEYN ASKERLİİNİZ ÇOK :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: navigator_

Torun torun ötmez borun, geceler uzun...

torun torun ötmez borun ÖTERSE HOROZUN HEPİMİZE KORSUN ...
  • Büyük ihtimalle bende 331. dönemoe gidecem. Bu hafta son sınavıma girip mezun olucam Allah nasip ederse. Gerçi tv de çıkan askerlik uzuyacak haberleri insanın sinirlerini gersede. Moralimizi bozmayalım. İnşallah böyle bir hata yapılmaz. Bu arada 331 de güzel numaraymış herkeze nasip olmaz dimi
  • sizi uzmek istemem ama su anda askerim ve cok buyuk ihtimalle 329. donemden sonra hepiniz gorevinizi 12 ay er olarak gercekleştireceksiniz
  • eğre askerlik uzarsa millet daha fazla askerden kaçmaya çalışır....bir eğer 12 ay er yaparlarsa diğer 15 ay erler çok dalga geçer..o zaman askerlk gerçekten çekilmez olur bir de şu vardı..biz kısa dönemler yargılanırken yedek subay olarak yargılanıyorduk..şimdi o da kalkarsa diğer 15 ay yapan uzunlar artık istediklerini yaparlar..bir de sürekli dalga geçerler: sen okudun da ne oldun benden 3 ay eksik yapıyon.......askerlik gerçekten sinir bozucu bir ortamda yapılıyor...keşke askerlik daha mesleğe yönelik olsa da 6 ay değil 2 sene yapsak ve şartlar daha farklı olsa...ama şu durumda 25 yaşına gelmiş bi adam diğer 20 sindeki adamlarla çatışmadan yaşayamaz...
  • donemin isminde hayir yok 331 nedir ya:D . saka bi yana umarim size vurmaz uzun donem arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.