Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.187
Cevap
37
Favori
2.184.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21902191219221932194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

askere gitmeden son bir filme gitmek istiyorsanız 2012'ye kesinlikle gidin ilk çıktığı gün gittim çok beğendim

aaa girdi mi vizyona... sagolasın kardesim, ben gideyim ona bugunlerde müsait olunca...
  • Mp3 falan götürebilir miyiz tertipler nede olsa müzik ruhun gıdasıdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: everest137

quote:

Orijinalden alıntı: cem7110

beyler ankara cebeci ASALdan sarı zarf almaya gidecegim hafta içi.

randevu almaya gerek var mı ?

giden var mı oraya randevusuz ? ne kadar sürüyor ?

kardesim istersen telden bi ara...

ANKARA ASAL Bölge Bşk.lığı Kh. SANTRAL

312 362 70 71

362 32 41

362 52 44

362 51 30

362 51 03

362 50 36

sagol tertibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

quote:

Orijinalden alıntı: pulserkan

quote:

Arkadaşlar biz acemiliğimizde veya usta birliğinde lig tv yi izleyebilecek miyiz bileniniz var mı veyahut en azından tv de ki maçları falan izleyebilecek miyiz ?
    bu arada uzun ısteyip kısa çıkması daha zor ihtimal gibi geliyo bana tabi yinede şartlar daha önemli bi ekonomicinin uzun dönem yapması ayda içilebilir su olmasıyla aynı ıhtımal bnce :)

Sevgili renktaş kardeşim benim bildiğim kadarıyla küçük karakollar haricinde lig tv heryerde var diye biliyorum... ama şampiyonluk maçına yetişiriz herhalde kadıköye ne dersin :)....

Valla şampiyonluk maçına her türlü gidilir ya :) kaçar giderim valla işin şakası . Umarım dediğin gibidir kardeş şöyle arada maçları izlesek fena mı olur demi :) sadece kral tv izlemektense birlikteki arkadaşların tüm hayat hikayelerini ezberlerim daha iyi :)

İzlesen bile en fazla ilk yarıyı izlersin tertibim.Yat saati geldimi yatakta düşünürsün artık maç kaç-kaç bitti acaba diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: engyldrm

Volkan nasılsın görüsemiyoruz kardesim paşada sık sık yazmıyor artık sanırım liste 1000 i geçmiş :)

iyiyim kardesim cok sukur, sen nasılsın... pasa abi rahatsızdı, bi de işleri yogun kardesim.. listemizin de maasallahı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AS50

arkadaşlar aranızdan hiç şöyle bir analiz yapan oldu mu? mesela kütük: x ikamet: y olunca.. şuraya çıkıyor.. (genelleme yaparsak)..

bu konularda fikri bilgisi olan var mı?

mesela kütük:malatya ikamet:istanbul kısa dönem nereler çıkabilir?

valla kutuk kırsehir ıkamet kırsehır genelde ankara cıkıyo :)
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar biz acemiliğimizde veya usta birliğinde lig tv yi izleyebilecek miyiz bileniniz var mı veyahut en azından tv de ki maçları falan izleyebilecek miyiz ?
    bu arada uzun ısteyip kısa çıkması daha zor ihtimal gibi geliyo bana tabi yinede şartlar daha önemli bi ekonomicinin uzun dönem yapması ayda içilebilir su olmasıyla aynı ıhtımal bnce :)

Sevgili renktaş kardeşim benim bildiğim kadarıyla küçük karakollar haricinde lig tv heryerde var diye biliyorum... ama şampiyonluk maçına yetişiriz herhalde kadıköye ne dersin :)....

Valla şampiyonluk maçına her türlü gidilir ya :) kaçar giderim valla işin şakası . Umarım dediğin gibidir kardeş şöyle arada maçları izlesek fena mı olur demi :) sadece kral tv izlemektense birlikteki arkadaşların tüm hayat hikayelerini ezberlerim daha iyi :)

Walla daha dün akşam muhabbeti geçti askerden izne gelen bir dostumla onun söylediğini direkt yazıyorum : Askerin tek eğlencesi maç var dedi bana inşallah gideceğimiz yerlerde olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

quote:

quote:

İzlesen bile en fazla ilk yarıyı izlersin tertibim.Yat saati geldimi yatakta düşünürsün artık maç kaç-kaç bitti acaba diye...

Birde o var demi neyse oda olsa yeter idare edecez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuceeren

arkadaşlar vücut kilo oranım iyi gibi 1.73 e 74 kilo makine mühendisiyim saglık sorunum vs. yok komando olmak istiyormusun a hayır ı işaretledim gene de AA-A arızalı yazmışlar sağolsunlar, nedenini sordum komando gitme diye dediler var mı sizde de böyle bir durum ? (hani dert değil komando gitmek de neye göre arızalı neye göre değil o ilginç geldi )

boy kilodan dolayı yazıyor hocam o. 173e 74 kiloyu kilo fazlası olarak görüyorlar ellerinde ki çizelgede.
    benm boy 180 kilo 78 di bende de aynı durum mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

quote:

quote:

yat saati kaç askeriyede aksam 9 dan once degıldır umarım :D
  • Zaman daralıyor..
  • gidenlerin dediğine göre askerler para birleştirip lig tv alıyormuş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Walla daha dün akşam muhabbeti geçti askerden izne gelen bir dostumla onun söylediğini direkt yazıyorum : Askerin tek eğlencesi maç var dedi bana inşallah gideceğimiz yerlerde olur...

Gezme tozma yok ınternet yok hele ki ilk zamanlar muahabbetde olmaz dıye dusunursek tek eglence bencede mac en azından trt de kı turkıye kupası maclarını ızlesek yaw :)
  • TÜM BURSALI TERTİPLERİM FACEBOOK GRUBUMUZDAKİ ETKİNLİK KISMINA BULUŞMAMIZLA İLGİLİ BİLGİLERİ GİRDİM TÜM BURSALI TERTİPLERİMİ BEKLİYORUM KATILMAK İÇİN :

http://www.facebook.com/group.php?gid=102778327963#/event.php?eid=175200607860&ref=mf
  • Zaman daralıyor..
  • aramıza yeni katılan tertipler, bu mesajda verdigim linklere tıklayarak listemize kaydolabilir, listemizi görüntüleyebilirsiniz

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGhTbDVodXNnUnd1T0dRX0txZGZucWc6MA..

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=thSl5husgRwuOGQ_Kqdfnqg

ayrıca foruma üye olduktan sonra cep tel nonuzu profilinize yazmanız gerekiyor kardeslerim... aksi halde yazdıklarınız eş anlı olarak forumda yayınlanmıyor, onay bekliyor... oyle olunca da sayfalar ilerledigi için yazdıklarınız görünmüyor... sonra "kimse bana neden cevap vermiyor" demeyelim

bir diğer husus da imzalarımız 4 satırı gecmemeli kardeslerim, kurallara göre
  • arkadaşlar şu sarı zarfı aldım. bunu hiçbir yere göndermiyoruz değil mi? sınavda yanımızda götürücez. birde tuzlada giricem sınava orda herhangi bir muayene yapılacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerburak

Zaman daralıyor..

çanlar bizim için çalıyor kardeşim
  • tertipler telefonuma daha demin mesaj geldi.. mesajın içeriği şu:

değerli abonemiz turkcell merkezin 11/11/2009 tarihinde başlatmış olduğu kurban bayramına özel cep çekilişi kampanyası sonucunda hattınız 20.000 tl para ödülü kazanmıştır.. bilgi ve ve işlem için 531 880 70 96 arayarak öğrenebilirsiniz turkcell..

burnuma pis kokular gelmeye başladı.. ulen hadi başkasına yapıyorsunuzda okumuş adama böyle mesaj yollamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AS50 -- 16 Kasım 2009; 14:40:24 >
  • Herkese tünaydın tertiplerim. Hepinize günlük sevgi ve saygılarımı gönderiyorum
  • 
Sayfa: önceki 21902191219221932194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.