Şimdi Ara

Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
9
Favori
45.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız. Bugün atıl durumda bir bimcell hat vardı. Denedim iş yerinde. Hala ayni berbatlıkta. Kullanılacak gibi değil. 2 arpa boyu yol almamış 3 sene içerisinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Ben cesaret edemedim yine türkcelle yola devam iş yerimdede iyi çekiyor ama 20 30 tl için gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paket devam ediyor mu hala ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FlymenX

Bu paket devam ediyor mu hala ?
    etmiyor bitti. şu an renkli tarifeler var.
  • Biraz önce atandım ve bu tarife teklif edildi. Bende kabul ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Biraz önce atandım ve bu tarife teklif edildi. Bende kabul ettim
    Hocam biz de seneye bu tarifeler nereye gider, bu tarife teklif edilir mi diye düşünüyoruz.
    Bakalım kısmetse. Blöf kartlarını teker teker açarım açıkçası aynı fiyatı (veya daha da düşüğü için zorlayıp aynı fiyatı almak için zorlayabilirim) bu tarifeyi almak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 28 Ekim 2018; 15:1:58 >
  • Az önce tt ofisle görüştüm nımaramı taşıycam sanırım. Prime exper 20 ya da 25 e geçmeyi düşünüyorum. Hali hazırda voda 22 gb 4000 dk/sms ve tüm pass lar mevcut 99 a kullanıyorum. Vodadan aynı pakete 95 eteklif aldım. Tt da kafamı karıştırdı, tivibu 24 ay 9.90 a süper paketle almayı düşünüyorum. Yani tt prime exper 1000dk/sms 20 gb 69 a geçmek mantıklı mı. Aslında evimde uyduya da ihtiyaç var. O yüzden kafamı kurcalıyor. Bir yandan da tivibu dan çoğu kanal kaldırılmış diye forumda okudum az önce. Sizce naapmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

45 tl diyor ama fatura 55 den aşşağı gelmiyor hiç.
    bana ilk defa bu ay 34,75 tl geldi fatura. 12gb 33tl idi seçtiğim tarife ama hep 40 küsür gelmişti. ilk defa bu ay 34,75 geldi
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Ek olan ücret niye alınıyor sormuyor musunuz hocam?

Bir iki lira vergi diye sormuyorum ama beş lira fazla gelse sorarım bu ne diye. Benim fatura 20-21 lira geliyor hep, 4 gb netli 19 liralık tarife kullanıyorum. Efsane tarifeye alsalar geçmek istiyorum da almıyor üçkağıtçı Tt mobil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, yeni hat ve numara almayı düşünüyorum en az 20 GB internetli en uygun hangi tarife yardımcı olabilir misiniz kafam çok karıştı da.

• Hocam naptınız buldunuzmu yeni tarife?

• Elimde 1 tane Türk Telekom faturalı hat fazladan vardır. Numara değişikliği yapılmıştır, borcu yoktur. Yeni hat almak isteyen varsa devredebilirim. Tanımlı paket değiştirilebilir ücretsiz olarak.
    http://www.avea.com.tr/web/destek/digersorulariniz/hat-islemleri/ttmobil-hattimi-baska-bir-kisiye-nasil-devredebilirim
  • orenton kullanıcısına yanıt
    devir işlemi ile yeni hat tesis ücreti aynı değil mi, hatta devir peşin, yeni alım 12 taksitle ödeniyor, kim niye sizden bu numarayı devir alsın, ben anlamadım...
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Aa ben ücretsiz diye biliyordum. Eğer öyleyse tabii ki yeni hat almak daha mantıklı.
  • 20 gb lık 50 TL olan bir kampanya yapsalar bu sene de geçsek.
  • Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var da sormak istiyorum.
    Tivibu paketini kullanan biri var mı bu tarife ile gelen. İlk başta fazla ilgilenmemiştim içeriği ile ama ne olduğunu da merak etmiyor değilim. Aktive de etmemiştim.
  • tarife ücreti 65 tl olacakmış 10 ocaktan sonra bakalım bir güzellik yapıcaklarmı mayısta bitecek taahütlere yoksa bu fiyattan devam edilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var da sormak istiyorum.
    Tivibu paketini kullanan biri var mı bu tarife ile gelen. İlk başta fazla ilgilenmemiştim içeriği ile ama ne olduğunu da merak etmiyor değilim. Aktive de etmemiştim.
    bana sorabilirsiniz, turk telekom calisaniyim. ayni zamanda tivibu kullanicisiyim.

• Yaptılar bende geçicem yeter turkcell turkcell

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/doyasiya-20gb-paketi.aspx?

• Bugün mesaj geldi son 2 ay diye..
    bakalım nasıl kavga edecaz..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.