Şimdi Ara

Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
9
Favori
45.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son fatura döneminde ceza bedeli çıkmaz. Yani istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani yarın Türkcell faturalıya geçmek için işlem yaptırsam geriye dönük taahhüt ücretini yansıtmazlar dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır. Son ay ceza kalkıyor.

TAAHHÜT yazıp 5555 e gönderin oradan da emin olabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wi-fi ile şebeke alma muhabbet olsa direk geçilir de malum daha hala bu teknoloji yokmuş aradım haberimiz yok dediler. Twitter dan yazdım bakalım ne diyecekler çünkü olmazsa olmaz bir özellik eğer yakın bir zamanda gelirse direk türkcell den geçiş yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Çarşamba günü mevcut Türk Telekom hattımı Turkcell faturasıza taşımak için başvuruda bulundum. Cumartesi sabah 6.40 da geçişim gerçekleşti. Dünde tekrardan Türk Telekom efsane 12 GB tarifesine geçiş için başvuruda bulundum. Çarşamba saat 7.40 dada Türk Telekom'a geçiş yapacağım mesajı geldi.
    Bugün itibariyle tekrar TT ye geçmiş oldum.

• Hocam günaydın. Hat taşıma ile ilgili bisey soracaktim. Siz farkli bir operatöre geçiş yapıp tekrar turktelekoma mi döndünüz 12 GB lik tarife icin Suan bende tt kullanıyorum sözleşmem bitti Vodafone'a geçip tekrar tt a geçiş yapayim diyorum ama mümkün mu Bide 30 tl ceza falan dediler

• Nick0tin kullanıcısına yanıt
    sanırım vowifi demek istiyorsunuz, forumda bunla ilgili yazı yazdım pek ilgi çekmedi, hergün TT ye vowifi desteği gelsin diye şikayet yolluyorum, destek olabilirsiniz...
  • ebaba07baba E kullanıcısına yanıt
    Evet daha geçen Çarşamba TT den Turkcele geçiş başvurusu yaptım. Cumartesi sabah turkcele geçtim. Pazar akşam üstü tekrar Turkcell'den TT ye geçiş için başvuru yaptım. Bu Sabah 7.40 itibariylede tekrar Türk Telekom efsane 12 GB tarifesine geçiş yaptım. 30 ₺ için TT internet sitesinde var gözüküyor. Bayide çalışan elemanlara sormadım. Onların zaten hiçbir konuda doğru dürüst bilgisi olmuyor. Bu tarife içinde olsun birkez 30 ₺ ödeyelim. Benim açımdan hiçbirşeyde sıkıntı olmadı, rahat rahat geçiş yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 27 Haziran 2018; 9:30:36 >
  • 20GB 45TL mi yoksa 10GB+ sınırsız(256kb/s) 50TL mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

20GB 45TL mi yoksa 10GB+ sınırsız(256kb/s) 50TL mi?
    Bence 20 gb olan cunku 256 kb/s zaten 256 olarak değil daha dusuk vereceklerdir özellikle video olayında sıkıntı olur o hızla. Ayrıca 20 gb (elbette kullanıma göre değişir) cok rahat idare 1 ayı ve sil süpür olayıda var zaten oradan da gelenler olacak mutlaka bence 20 gb olanı tercih etmeniz daha mantıklı
  • blue mc B kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 tl nasıl yansıyor peki Ödediniz mi hemen

• blue mc B kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 tl nasıl yansıyor peki Ödediniz mi hemen

• ebaba07baba E kullanıcısına yanıt
    Hemen ödemedim. İlk faturada çıkar diye tahmin ediyorum

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Evet vowifi, afyondaki ayarlar hücresele girdiğin zaman da wifi ile arama şeklinde ismi gözüküyör ayrıca apple sitesinde de zaten durum teyitli türkcell e vodafone da var tt de halaaa daha yok valla destek olsan da şikayet etsen de pek bir etki edeceğini zanetmiyorum sonuçta tt yani adamlar kısacası bu fiyatlara benden hizmet bekleme diyor tabi ona rağmen iyi para kaldırıyorlar orası ayrı :) ama şu olay olsa düşünmeden geçerim zaten artık her yerde wifi var tt nin rezil şebeke problemi ile uğraşmadan miss gibi sorunsuz türkcell kalitesinde takılırsın yarı fiyatına
  • Nick0tin kullanıcısına yanıt
    vowifi istiyoruz kampanyama verdiğin çok detaylı açıklama için teşekkür ederim, ev dışında yurt dışında çok rahat oluyor bu olay, bence herkes şikayet ederse eninde sonunda verecekler bu servisi maliyeti olan birşey olduğunuda sanmıyorum. Çekip çekmeme dışında uzun görüşmeler için elektro manyetik alanı daha düşük sağlıklı bir olay bu aynı zamanda
  • bana vermedi 20 GB olana yok sanırım

• Taahhüdü MH arayarak verdim ONAY mesajına 2 ₺ vermek sinir ediyor beni

• ayın 30 unda kampanya bitiyor mu ? yetişemeyiz desene
  • Son tarih olayı varmı bunda arkadaşlar ? Ona göre geçiş yapacağım yarından itibaren Türkcell’e sonra ttye. ? Yani 1-2 gün içinde geçişler hemen oluyor mu ?

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    30 unda bitiyor muymuş bu efsane tarifeler ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.