Şimdi Ara

EFSANE CUMA DEĞİL EFSANE FİYASKO... (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
376
Cevap
2
Favori
33.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
416 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimli yazan ürünlerin küçük bir bölümünde belli belirsiz indirim vardı.Takip ettiğim ürünlerin içinde sadece black dacer 850 watt matkap 40 tl fln. Inmişti.Onun dışinda 100 liralık ürünlerde 10 yada daha az indirim vardı.

En fazla aldığı komisyonu düşüyordur.Verdiği çeklerde bir ise yaramıyor.Ucuz ürün alsan yetmiyor.Pahalı zaten pahalı.

25/300 pek ise yarayan birsey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan abd deyim ve saçma sapan markalar hariç hiçbir indirim yok bırakın indirimi perşembe günü laptopların fiyatında artış oldu, 2 aydır bekliyordum laptoplarda smartwatch ve giyim de indirim olur diye ama tam bir rezalet

• iyi de atıp tutuyorsunuz ama ben dün hepsiburadadan iphone 8'i 3574 tl'ye aldım bu bence çok iyi bir fiyat
  • Beyler bilinçli tüketici o kadar az ki, adamların umurunda bile değil bu kitle... zaten bu saçmalığı bilenler uzak duruyor fakat indirim denilince kendini kaybeden çoğunluk bunların ekmeğine yağ sürüyor.

Bizde böyle aklı beş karış havada tüketiciler olduğu sürece bindirim haftası bile yapsalar bu adamları zengin edecek kitle var :)

• Bazı yorumları okuyayım dedim, adamlar eee bunda indirim vardı eee ben nasıl düşük fiyatta ürün aldım demiş :) arkadaş, adamlar bütün hepsinde her üründe aynı uyanıklık yapıldı dememiş ki :)

Firmaları korumayın be kardeşim,

• Ekstra indirimi uygulamadan kartımdan para çektiler rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapsody_izmir

www.fitnessandbeast.com sitemde reklam gosterim oranlarinin azalacagini bile bile hepsiburada ya gecit vermiyorum. Gunde en az 20 reklami geliyor ve hepsini engelliyorum. Hesabi engelle dedigim halde nasil beceriyorlarsa daha cok hucum ediyorlar. Lanet olsun boyle saldirgan pazarlama stratejisine. Sitenin masraflari ciksin diye adsense actik ona da pisman ediyorlar. Bari alakali reklam gosterin lan. Fitness hareketine bakmaya gelen adama nasil duduklu tencere reklamina tiklattirayim ben.

Mobilde her parmağımı sağa kaydırdığımda soldaki menü açılıyor bu yüzden sayfayı aşağı çekerkende en ufak sağa harekette o menü açılıp sinir bozuyor. Onu düzelt bence.

• Ben çocuğa karyola + yatak aldım 500 lira. Şimdi aynısını almaya kalktığımda 890 lira oluyor. Bence elektronik üründe üçkağıt yaptılar. Mobilya sektöründe fiyatlar gayet iyiydi

• SaWYeR_2234 kullanıcısına yanıt
    Bir musibet bin nasihatten iyidir.

• Herkes eleştirmiş.

Peki kim alıyor bu sitelerden arkadaş.

n11 11.11 de rekor kırdık, 140 milyon dedi.

Şimdi Hepsiburada açıklar, rekor kırdık. (140 dan büyük bir rakam illa çıkar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Beyler bilinçli tüketici o kadar az ki, adamların umurunda bile değil bu kitle... zaten bu saçmalığı bilenler uzak duruyor fakat indirim denilince kendini kaybeden çoğunluk bunların ekmeğine yağ sürüyor.

Bizde böyle aklı beş karış havada tüketiciler olduğu sürece bindirim haftası bile yapsalar bu adamları zengin edecek kitle var :)

maalesef indirimi duyan hemen atlıyor aslında indirim falan yok ama hala var deyip kendilerini kandırıyorlar yapacak bir şey yok böyle kananlar oldukça bu indirim değil bindirim devam eder
  • Hepsiburadadan piyasayada

180 tl olan mouse u 43 tl ye

184 tl olan kasayı 164 tl ye

270 tl olan klavyeyi 210 tl ye aldım.

Kampanyayı kaçırıp alamayanlar karalama kampanyası başlatmış gene.

• Falım 5'li Nane Aromalı Sakız 35g

%12 indirim 3,25 TL

2,85 TL

Sepete Ekle

SÜPER HIZLI

Neden öyle diyorsunuz indirimin kralı var bu sitede falım 5 li nane araomali sakız 3'25 den 2'85 e düşmüş hemen kaptim 1 tane

• fatihstorm kullanıcısına yanıt
    efsane indirimmiş gerçekten ben nasıl kaçırdım bunu neyse iyi çiğnemeler
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-3-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008CL0R

şuan 2.099,00 TL

Ben efsane cuma kampanyasında 1.899,89 TL ye aldım bu telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

quote:

Orijinalden alıntı: Rapsody_izmir

www.fitnessandbeast.com sitemde reklam gosterim oranlarinin azalacagini bile bile hepsiburada ya gecit vermiyorum. Gunde en az 20 reklami geliyor ve hepsini engelliyorum. Hesabi engelle dedigim halde nasil beceriyorlarsa daha cok hucum ediyorlar. Lanet olsun boyle saldirgan pazarlama stratejisine. Sitenin masraflari ciksin diye adsense actik ona da pisman ediyorlar. Bari alakali reklam gosterin lan. Fitness hareketine bakmaya gelen adama nasil duduklu tencere reklamina tiklattirayim ben.

Mobilde her parmağımı sağa kaydırdığımda soldaki menü açılıyor bu yüzden sayfayı aşağı çekerkende en ufak sağa harekette o menü açılıp sinir bozuyor. Onu düzelt bence.

Bildirim icin tesekkurler. Duzelteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: herkesebendencay

Herkes eleştirmiş.

Peki kim alıyor bu sitelerden arkadaş.

n11 11.11 de rekor kırdık, 140 milyon dedi.

Şimdi Hepsiburada açıklar, rekor kırdık. (140 dan büyük bir rakam illa çıkar)

N11 satisi daha fazladir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahalledeki züccaciye bile blackfriday’e özgü %5 indirim yazmış. Bu sene toplumun her seviyesine ulaştı bu adet seneye indirimlerde de güzel şeyler olur bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helly Hansen polarlar cuma akşam saatlerinde 77, geceyarisina doğru 99 oldu, şimdiyse 120 küsür :)))

• İndirim değil bindirim yapmışlar...

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.