Şimdi Ara

EFSANE CUMA DEĞİL EFSANE FİYASKO... (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
376
Cevap
2
Favori
33.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
416 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • almış olduğum ekran kartı teknobiyotikte şuan 150 tl civarı falan daha pahalı... evet kısmi bi indirimle aldım ama öyle muhteşemlik bir şey yok....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha farklı bir durumu Vatan'ın sayfasında yaşadım...
    Ne hikmetse ürünler ile ilgili her sayfa tıkır tıkır açılıyordu. Asıl bomba alışveriş sepetine at deyince başlıyordu.Ne almak istediysem alışveriş sepetine at dediğimde sayfa yanıt vermeyi durduruyordu. İstanbul'da oturmama karşılık bu durumu İzmir'den bir arkadaşım ile paylaştım. Aynı sayfaya girdiğinde o zorda olsa alışveriş sepetine atıp devam edebildi ve benim hesap bilgilerimi ona verip benim için alışveriş yapmasını sağladım.( şahsım adına cep telefonu vs. her yol denendi. )

Güzel trickler helal gençler.
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Maalesef çok doğru, satıcılar bizde diken üstünde ancak büyük tedarikçiler ve doğrudan ithalatçılar da ellerini korkak alıştırmışlar, az da olsa bol kârlı satış peşindeler.

Rekabet bizde halen mikro düzeyde, bu yüzden indirimde çok yarış nisbi kalıyor. Gelişmiş ülkelerde bu anlamda rekabet makro düzeyde zira pazar payı büyük müteşebbis reseller rekabeti bizimle kıyas ile misli. Bu tabiki alım gücü ile doğrudan ilintili.

Bizde özellikle son yıllarda Satürn gibi büyük teknoloji mağazaları ya pazardan yada Electroworld gibi batıyor. Geleceğimiz hayra yoralım, öyle olsun ne diyelim, önce zihniyet sonra medeniyet derler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuma günü ne kara cumadır ne de efsane cumadır.Batı özentiliğini bırakıp kendimiz olalım.Cuma mübarek bir gündür,cumaya sahip çıkalım
  • Prima, 3-4 TB HDD, N11 kargo parası ile pahalıya gelen ucuz ürünler, sipariş ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiorada.com diye bir site açacaksın.Başa dönüp tekrar oku lütfen..👆 Vizyonum bu kadar sonra ne yaparım konusunda bi fikrim Yok

Bence yok satarız
    Reklamı bile düşündüm
    teyze sorar -yavrum burdan mı aldın
    Kız cevap verir- hayır teyze burda çok pahalıydı bende oradan aldım
    Kamera döner sokağa ve bir tır durup şöför iner ve teyzeye sorar ; teyze burada büyük mağazalar varmış diye sorar
    Teyze: eliyle işaret ederken; HepsiOrada yavrum der ve kamera döner işaret edilen tarafa
    Bu prodüksiyon beni aşar arkadaş! Uçak bulmalıyım yok yok tek olmaz diyor yönetmen
    Sonra bizim tanıtım giriyor filolar depolar uçaklar tırlar
    Bir dron iniyor evin terasına
    Sonra Sergen Yalçın başlıyor konuşmaya aslında toprak Sergen konuşsa daha iyi olur sanırım

“Dünya küçülüyor yoksa siz daha büyümediniz mi?” Diyor
    Ve inen dronun getirdiği kutu alıyor açmıyor

Reklam bitiyor :)))))))

HepsiOrada.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dohanmirza -- 27 Kasım 2017; 0:46:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BrutaL1tY

Daha farklı bir durumu Vatan'ın sayfasında yaşadım...
    Ne hikmetse ürünler ile ilgili her sayfa tıkır tıkır açılıyordu. Asıl bomba alışveriş sepetine at deyince başlıyordu.Ne almak istediysem alışveriş sepetine at dediğimde sayfa yanıt vermeyi durduruyordu. İstanbul'da oturmama karşılık bu durumu İzmir'den bir arkadaşım ile paylaştım. Aynı sayfaya girdiğinde o zorda olsa alışveriş sepetine atıp devam edebildi ve benim hesap bilgilerimi ona verip benim için alışveriş yapmasını sağladım.( şahsım adına cep telefonu vs. her yol denendi. )

Güzel trickler helal gençler.

bunu türkiye'deki forex şirketleri de yapıyor. sistem senin iyi para kazanmaya başladığını görüyor, ve sonraki işlemlerinde gene kazandığında sistem donuyor, bekliyor, ve tekrar yükleniyor. tekrar açıldığında senin son işlemin silinmiş oluyor. sen de "sistem hatası tam zamanında beni vurdu" diye bahtına küfrediyorsun. ama sık olunca anlaşıldı tabi. ayyuka çıktı.

işin en kötü yanı da, bu dolandırıcılıklarla müthiş kârlar yapan türk forex aracı kuruluşları kendilerine yeni müşteriler (kurbanlar) bulmak için sizi telefonla aradıklarında hiç utanmadan: "merak etmeyin efendim forex resmi bir şeydir ve biz BDK tarafından denetlenen yasal bir kuruluşuz, hiç korkmanıza gerek yok" diyebiliyorlar. devletimizin vatandaşını korumak konusunda ne kadar yetersiz olduğunun kanıtlarından biri daha. dolandırıcılar devletten hiç ama hiç korkmuyorlar.

• neozine kullanıcısına yanıt
    Tamam eve gelip kursunlar bilgisayarı eve yok olmaz ya senin yerine de oyun falan oynasınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm

Falım 5'li Nane Aromalı Sakız 35g

%12 indirim 3,25 TL

2,85 TL

Sepete Ekle

SÜPER HIZLI

Neden öyle diyorsunuz indirimin kralı var bu sitede falım 5 li nane araomali sakız 3'25 den 2'85 e düşmüş hemen kaptim 1 tane

ben olsam sahibinden de satışa koyup kâr ederdim

• Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Sen öylesini hayal ediyorsun, tezahürünü anladık, herkezi kendin gibi ergen zihniyetli sanıyorsun, az büyü küçüğüm yoksa ya joystick ile oynamaktan iyiden olan da gidecek, yada elden yemekten kurtulamayacaksın, kaşındıkça böyle nasihatlar dinlemek zorunda kalırsın... Bu arada Großkreutz olacak GroBkreutz değil cahil yavrum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir konu altında aynı olay için yazmış olduğum örnek burayada yakışacağını düşünüyorum!

Misal Almanya Media Markt 2005 senesinde 16% KDV silme Kampanyası oluyor...:

Half Life 2; 41€'ya kampanyalı fiyat'dan satıyor! Kampanya sırasında 16% KDV'li fiyatı 48,99 € olarak gösteriyor.
    Ama işin garib tarafı oyun kampanya öncesi fiyatı 38€. Yani fiyatını kampanya öncesi 20% artırıyorlar ki sonra 16% lı indirim göstermeleri için! Yani müşteriden önceki fiyata göre Kampanya kapsamında kazançlarını artırıyorlar,
    müşteride ucuzluk da oyunu ucuza kaptım diye memnun mediamarkt müşteriye kazık atmaktan memnun ayrılıyorlar...!

Veya 999€ Laptop kampanya öncesi fiyatı 1299€ çıkarılıyor ve 16% düşerek 1090€'ya kampanyalı fiyatı gösteriliyor.
    Yani müşteri normal fiyatından 'Kampanyada' 90€ fazla ödeme şerefine nail oluyor...!

Sistem heryerde aynı... işliyor... uyanık olmak lağzım!
    Birçok Ülke'de bu tür olayların olduğu biliniyor ve birçoğu kanıtlanmış olanlarının Şirketlerin Ceza aldığıda öyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 27 Kasım 2017; 20:33:28 >

• neozine kullanıcısına yanıt
    Großkreutz olduğunu biliyorum forum Almanca karakterleri kabul etmiyor. Sen önce herkes yazmayı öğren. Her yere kafana göre virgül koyamazsın.Kendini çok biliyor zanneden orta yaşlı bir dedesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 27 Kasım 2017; 23:21:59 >
  • iyice şaşırdılar düne kadar yüzde 15 indirimli fiyat buydu 1.598,99 TL şimdi bu fiyatı 1.799,00 TL yapıp yeşil bara da 1.598,99 TL yazmışlar sepette yüzde 11 indirim diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Kasım 2017; 1:7:25 >

• Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Aile terbiyesinden nasibini almamış kronik ergen olacağıma orta yaşlı dede olmayı yeğlerim °Großkreuz°

• 24 kasım da ben de 5 ürün sipariş ettim ve 4 tanesi geldi, 1 tanesi hala gelmiyor. üstelik müşteri hizmetlerine son 1 haftadır ne yazılı ne de tel üzerinden ulaşılamıyor. Daha önce sürekli yalan tarih verdiler. Sipariş sayfasında ürün hala hazırlanıyor gözükmekte. Mesajlarım cevapsız, telefonlar da cevapsız.
    Bir ay oldu be, Dünya'nın öbür ucundan daha hızlı kargoluyo adamlar. Yazıktır.

Büyük bir rezalet var ama hiç açıklama yapmıyorlar, ürünü yollayacaklar mı belli değil. İade isteyeceğim, nasıl ? Ulaşamıyorum ki!
    ekşi sözlük, şikayetvar ve burada bir sürü insan aynı sorundan müzdarip gibi görünüyor, bunun çözümü nedir bilemedim.
    Adamlar göz göre göre ve pişkince dolandırıcılık yapıyorlar.

ekşisözlük son 3-4 sayfa;https://eksisozluk.com/hepsiburada-com--93181?p=653
    şakayetvar;https://www.sikayetvar.com/hepsiburadacom
    şikayetim;http://www.sikayetim.com/kayitliste-1.html?cid=1398

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.