Şimdi Ara

[EFSANE BAŞLADI] GODZİLLA TÜRKİYE TOPRAKLARINA KAMP KURDU. (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.336
Cevap
79
Favori
190.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
276 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saat 18:00 olmadı 19:00 olmadı sabahı bekleyelim, akşamı bekleyelim, konuyu güzel takip ettiriyosun nallart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım ne olacak...

• edirnede sağlam kar görmek istiyoruz. hadi inşalah.
  • nallart N kullanıcısına yanıt
    Isparta için yorumunuz var mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gfs diyagramı ve ecmf yi bi.gorelim bakalım Gfs cok da kotu dehil.500hpa daha degisir ;)

• gerçekten fenomen oldun... mutlaka açtığın konulara bakar olduk tebrikler... buarada finaller bitmiş anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabancı7 -- 10 Ocak 2016; 19:26:13 >
  • Dediği hiçbir şey çıkmadı 15 yaşında takdir edilesi bir azmi var

• omnis10 kullanıcısına yanıt
    Geyik diyorsunuz, adam ne dese çıkıyor. Ben de bu kafayı anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

Dediği hiçbir şey çıkmadı 15 yaşında takdir edilesi bir azmi var

Ben de biraz okudum. Tutan bisey goremedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam daha iki hafta önce ilçe ilçe, santim santim kar kalınlığı verdi, hâla diyosunuz ki, palavra bilmem ne...

• ECMWF AN İTİBARİ İLE BASLADI ;)

• Zart mi cikti ne oldu

• İphoneda pazardan itibaren 3 gün kar gösteriyor

• nallart dostum sonuna kadar arkandayım efsaneyi bu sefer getiriyorsun sanırım ;)

istanbul olarak hem dek hem de siklonik yağış alıcaz.yani türkçeye çevirecek olursak 2 farklı yerden yağış gelecek.yağış bolluğu olacak.
    daha vade uzun fakat ao-nao endekslerine ve diyagramlara güvenerek biraz detaya girmek istiyorum.bunlar benim şahsi tahminlerim nallart ta umarım onaylar.

İSTANBUL İÇİN

sistem 18 ocak pazartesi sabahı karla karışık yağmur şeklinde başlayıp ilerleyen saatlerde akşamüstüne doğru il genelinde yoğun kar yağışına dönüşecek.rüzgarın hızı saatte 60 kilometreyi aşacaktır.gökgürültülü kar fırtınası beklentim de var görürseniz şaşırmayın.dek yağışlarıyla siklon çakışması eşliğinde olabilecek bir durum.19 ocak salı sabahı her yer beyaza bürünmüş olur.salı günü sıcaklıklar -1 dereceyi aşamaz.çarşamba günü de yoğun devam edecektir.sıcaklık -2 dereceyi aşamayacaktır.perşembe günü de yağışın dek olarak kesilmesini fakat siklonik olarak devam etmesini öngörüyorum çünkü blocking olacak.soğuklar ve ab üzerimizde çakılı kalacaklar.perşembe akşamına kadar yoğun kar yağışı devam edecektir.

istanbul için pazartesi günü eğer tedbir alınır diyorlarsa kar tatili yapılmalıdır.valinin keyfine kalmış bir durumdur fakat iş çıkış saatlerinde kar yağışı olacağından düşünülebilir.
    salı-çarşamba günleri istanbulda %1000 tatil olacaktır.
    perşembe günü de istanbul %90 tatil ilan edilecektir.
    cuma günü don ve buzlanmadan dolayı ve sistemin uzama ihtimalinden %51 gibi bir ihtimal tatil söz konusudur.

istanbulda il genelinde cm tahmini yapmak şimdiden çok zor ama kıyılarda en az 25-30 cm bir örtü oluşması muhtemel.anadolu ve avrupa yakası sahilleri için.yüksek yerlerde bu rakamın 70-80 cm'e kadar yolu var.

önümüzdeki hafta çok ama çok soğuk bir havayla karşı karşıya olacağız.sıkı giyinin sokaktaki hayvanlara sahip çıkın.

bu arada bir şey daha eklemek isterim.24-25 ocak civarı 2.bir atak daha olma ihtimali çok yüksek.endeksler bunu destekliyor.25-30 ocak arasını kapsayacak bir sibirya eskpresi de yolda.

• Hayaldi gerçek oldu -nallart

• Şu adamı sırf mizahı için takip eden benim gibi tonla insan var. Çocuğun yazdıklarını allahın emri kabul eden var =) Güzel mizah yapıyor böyle devam.
  • Nallart dahil,hic kimae cevap vermesin şunlara.konusur konusur giderler.

Şurada egleniyoruz,havadurumunu şimdiden ogreniyioruz vs.

Bana ne abi uni okumus mu yalanmiymis cartmiymis curtmuymus.

Okulunu okudu diye buradayiz sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: sıyarsus

nallart dostum sonuna kadar arkandayım efsaneyi bu sefer getiriyorsun sanırım ;)

istanbul olarak hem dek hem de siklonik yağış alıcaz.yani türkçeye çevirecek olursak 2 farklı yerden yağış gelecek.yağış bolluğu olacak.
    daha vade uzun fakat ao-nao endekslerine ve diyagramlara güvenerek biraz detaya girmek istiyorum.bunlar benim şahsi tahminlerim nallart ta umarım onaylar.

İSTANBUL İÇİN

sistem 18 ocak pazartesi sabahı karla karışık yağmur şeklinde başlayıp ilerleyen saatlerde akşamüstüne doğru il genelinde yoğun kar yağışına dönüşecek.rüzgarın hızı saatte 60 kilometreyi aşacaktır.gökgürültülü kar fırtınası beklentim de var görürseniz şaşırmayın.dek yağışlarıyla siklon çakışması eşliğinde olabilecek bir durum.19 ocak salı sabahı her yer beyaza bürünmüş olur.salı günü sıcaklıklar -1 dereceyi aşamaz.çarşamba günü de yoğun devam edecektir.sıcaklık -2 dereceyi aşamayacaktır.perşembe günü de yağışın dek olarak kesilmesini fakat siklonik olarak devam etmesini öngörüyorum çünkü blocking olacak.soğuklar ve ab üzerimizde çakılı kalacaklar.perşembe akşamına kadar yoğun kar yağışı devam edecektir.

istanbul için pazartesi günü eğer tedbir alınır diyorlarsa kar tatili yapılmalıdır.valinin keyfine kalmış bir durumdur fakat iş çıkış saatlerinde kar yağışı olacağından düşünülebilir.
    salı-çarşamba günleri istanbulda %1000 tatil olacaktır.
    perşembe günü de istanbul %90 tatil ilan edilecektir.
    cuma günü don ve buzlanmadan dolayı ve sistemin uzama ihtimalinden %51 gibi bir ihtimal tatil söz konusudur.

istanbulda il genelinde cm tahmini yapmak şimdiden çok zor ama kıyılarda en az 25-30 cm bir örtü oluşması muhtemel.anadolu ve avrupa yakası sahilleri için.yüksek yerlerde bu rakamın 70-80 cm'e kadar yolu var.

önümüzdeki hafta çok ama çok soğuk bir havayla karşı karşıya olacağız.sıkı giyinin sokaktaki hayvanlara sahip çıkın.

bu arada bir şey daha eklemek isterim.24-25 ocak civarı 2.bir atak daha olma ihtimali çok yüksek.endeksler bunu destekliyor.25-30 ocak arasını kapsayacak bir sibirya eskpresi de yolda.

Bu ulke istanbuldan ibaret degil kafaniza sokun sunu.

• Kar Ankara ya Perșembe hafiften geliyor galiba?

• Kayseri ne olur reis

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.