Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grsb78 kullanıcısına yanıt
    Orjinal mi bilmiyorum ama ben bunu almıştım geçtiğimiz nisan aylarında. Epey güzel, herhangi bir sorunu yok. Gamepad ile yatıp kalkan birisi isen önermem tabi.
    https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-kablolu-oyun-kolu-pc-uyumlu-pm-bssarfst01380

Ben günde 1-2 saat takılır çıkarım. Uzun süre oynar isen şunu öneririm.
    https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-one-s-kablosuz-oyun-kumandasi-beyaz-pm-HB000003SKRF

Bunun için de adaptör vs. lazım diyorlar ama bilmiyorum.

Benim aldığımın tutuşu çok rahat, eli yormuyor. Bir kere arkadaş geldiğinde 10 saate yakın oynamıştık. Elim terlemedi bile.

Xbox one s kontrolcü (micro usb kablo ile bağlı) var ve çok memnunum. Geçen yıl uygun fiyata almıştım, şimdi uçmuş. Yoğun kullanımda ucuz olanlar dayanmıyor. Xbox gayet sağlam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    dualshock 4
    f710
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Hayır, o durum konsollara özel.
    BENDE şimdi farkettim tamamen sacmalık bende bir iki takımı almak istiyorum sistem izin vermiyor bu nasıl bir cifte standart oynmadan sogudum caponlardan
  • İnsan bi ön yükleme falan açar. Myclub'la falan işim yok zaten kariyer oynayacağım bir tek. Lisans yaması nerden yapabiliriz?

• bende sizin gibi kariyer için aldım ama kadrolar 22 ekimde güncelleniyormuş o biraz moralimi bozdu yama içinde yarın bakınıcam bakalım pc ye çıksın bir şeyler yaparlar herhalde 20 00 i bekliyorum
  • Arkadaş yükleme açılırsa konuya yazar mısınız indirmeyi erkenden başlatayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

bende sizin gibi kariyer için aldım ama kadrolar 22 ekimde güncelleniyormuş o biraz moralimi bozdu yama içinde yarın bakınıcam bakalım pc ye çıksın bir şeyler yaparlar herhalde 20 00 i bekliyorum
    Belki yan sanayi sitelerde kadro güncellemesi yaması falan çıkar. O zamana kadar idare ederiz bir şekilde artık.
  • ya öyle yapacaksam niye 21 aldım ki neyse artık ucuza aldık fifayla vs kıyaslanırsa bedava 22 ekimden sonra 11 ay güncel kadro oynayacağım öyle bakıyorum acaba lisans yaması hakkında bilginiz olursa yazar mısınız ? Siz takip ediyorsunuz sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 15 Eylül 2020; 19:41:54 >
  • Saat 8 i geçti hala açılmadı indirmeye neden böyle yapıyor steam anlamıyorum..
  • Oyunu ver Steam
  • saat 8 de oldu gelen giden yok
    F310 kullanıyorum 3 seneye yakındır. Kablosuz ise tercihin f710 alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulen japon askerleri ulen japon askerleri saat 20:15 ortada oyun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

BENDE şimdi farkettim tamamen sacmalık bende bir iki takımı almak istiyorum sistem izin vermiyor bu nasıl bir cifte standart oynmadan sogudum caponlardan

Alıntıları Göster
    Dostum sen 60 tl ye alırken, onlar 100 tl nin üzerinde para ödediler oyuna birde böyle düşün ...

ayrıca steamda 15 eylül çıkış tarıhi 16 diye güncellenmiş... ps ler oynamaya başladı biz hala bekliyoruz ...umarım bu gece açılır ..ama muhtemelen güncellemeler gibi gece 2 den sonra olacak sanırım ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• fakat her zaman konsol oyunları bizden daha pahalı çıkar bu bir ilk değilki ve hiç bir zaman konsol ve pc arasında bir tarafa böyle pozitif bir ayrımcılık yapılmadı evet bende yukleme yapmaya calıstım henuz resmi olarak yayınlanmadı uyarısı geldi inşallah dediğin gibi olur gece 02:00 dan sonra erişime açılır
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Hocam 16 diye güncellenme nerede yazıyor ben göremedim. Eğer öyleyse bugün boşuna beklemeyelim.
  • steamde 15 eylül gözüküyor bende hala. 16yı ben de göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.