Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hile derken ne yapıyorlar hükümsüz yapma dışında peste ne hilesi yapılabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler bir şey soracağım.

Takım ruhu 99 olmasına rağmen öyle maçlar oluyor ki adamlarımı neredeyse hareket ettiremiyorum. Topa koşacaklarına oldukları yerde bir sağa bir sola dönüp topu arıyorlar. Rakip tek arapasla direkt kalenin önüne geliyor. Karşımdaki takır takır paslaşırken bende inanılmaz bir ağırlık oluyor. Her türlü şeyi denedim sonuç değişmedi. 5 maçın 4 ünde durum böyle.

Bu nedendir bilen var mı ?

Bu böyle ya, yani en formda adamları seçiyorum, adamlar zaten min 90 overall rating, yani sanki 65'lik adam gibi oynuyorlar, mal oluyorlar adeta, bir ara kendi kaleme öyle güzel goller atıyorlardı ki, rakibe böyle gol atamıyordum.

Belki bağlantının etkisi var diyeceğim, ama bağlantım çok iyi. Bu genel mallık olayını çözemedim, momentum mu yapıyor bunu bilemiyorum.

• Lisanssız kulüp logo ve isimleri ne yaptınız?
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Boy uzatma var ama onu kullanan görmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt

Arkadaslar biraz uzun yaziyorum hem cevap hemde bengibi oyunda sorun yasayanlar icin!!!!

Kablo ile diger serileri 2014 ten beri oynuyorum myclub gecmisim en basindan beri var ve ilk defa bu seride basima bu sorun geldi kisaca anlatmak gerekirse 10 macin sadece 1 tanesinde lagsiz ve takilmadan oynuyorum surekli yukaridaki baglanti isareti cikiyor bazi maclar oynanmaz halde oluyor bazilarinda ise tepkimeler cok gec oyuna yansiyor evet daha onceden diger serilerdede buna benzer sikintilar oluyordu ama 10 macta 1 oluyordu simdiki internetimde 9ms ping 7 megabit indirme 1 megabite yakin upload 1 jitter degeri var.

Port acma denedim farkli portlarla tavsiyesi olan varsa yazabilir port sayilarini rasgele girdim

Ekran degerini 1980 den 1280 ne dusurdum normalde pc kaldiriyor oyunu

Vycn kapattim actim 2 i denedim

Ipconfig flushdns yaptim

Internetteki lag fix cozumlerindeki gorev yonetici oncelik degerini degistirdim bu cozum sonrasi qslinda 5 6 mac cok iyi gitti daha sonra tekrar ayni yere geldi artik sansmi yoksa ise mi yaradi anlamadim

Ekran kartim surekli guncel

Pcde virus tarayici yok genelde kullanmam

Oyunu aslinda lite versiyon ile basladim sonra indirim ile aldim

Anlatabileceklerik bu kadar lutfen bu konuda bilgisi yada denemesi olanlar varsa yazarsa sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• coskun755 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak son zamanlarda lag sorunu var. Bı hafta evvel gece 12 den sonra lagsız olan maçlar şimdi çok ağır geçiyor hatta dün online turnuvadaki ranking Challenger e girdim 4 maç yaptım oyun inanılmaz akiciydi sanki online değil de offline bilgisayara karşı maç yaptığımı hissettim orayı bı deneyin derim
  • kornerden gol olmuyor.

adamlar birbirine çarpıp duruyor.

tam arapası atarken adam duruyor

rakip çok kolay top kapıyor.

superstar seviyesinde momentum iyice çıldırtıyor.

paslar alakasızca rakibin ayağına gidiyor.

oyun zevk aldırmaktan ziyade çıldırtmaya çalışıyor gibi.

fifaya oranla oyun mekanikleri bu kadar güzel ve simulasyona yakın iken çok fazla hata barındırıyor kaldırdım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 31 Ocak 2021; 1:23:46 >
  • XSimurgX kullanıcısına yanıt

Evet banada oyundan kaynakli gibi ama rakipler gercekten ayarim degil yenmek icin cok basitler bazen 2 3 fark one geciyorum artik o kadar lag oluyorki pas yapmayi gectim ayakta top tutamiyorum berabera ve yenilgi aldigim durumlar bile oluyor bileginin hakkiyla yense tamam ama bu sekilde yenilince cok sinir oluyorum oyundan iyice sogudum online deneyimim uzun sureli bahsettigim gibi ilk defa bu sene abartili sekilde oluyor. Ya yeni bir hile viktigini dusunmeye basladim yada gercekten bu seneki fiyatlar uygun oldugu icin pesin serverlari kaldirmadi. 2 secenek dusuk geliyor cunku rakiplerde boyle bir durum yok

• Bir diger hususta artik pesinde fifaninda yeni seri disinda artik kariyer kurmalari lazim insanlar her sene sifirdan mantiksiz bence pyunda kaliteli oyunculardan cok az olup birbirinden transfer olup oyun ekonomisini dengeli tutarlarsa gelecekte o oyun on plana cikar yoksa myclup 2 hafta sonra tum oyuncular kadroda oluyor top acilimi gp biriktirme vs onemsiz bir hal aldi

• Bunla pes oynayan varmı dostlar? Şok marketlere gelmiş 79 TL fiyatıyla. PES için alacağım :) şerefsiz oyunu özledim, saçma sapan momentumları da. Haftada 10 maç atarım yada atmam

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata kalitesi iş görür. YouTube da inceleme videoları düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Bu fiyata kalitesi iş görür. YouTube da inceleme videoları düşmüş.

Teşekkürler. Yarın alıp başlıyorum mycluba. Özlemişim kanser olmayı.

Bu arada oyunu bırakıpta güzel kadronun emeği olarak myclub hesabını satmak isteyen bana fiyat teklifiyle pm atabilir. Tabi absürt teklif etmeyin lütfen :) GP kasmaktan kurtulmuş olurum bende, sizde emeğin karşılığını alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 5 Şubat 2021; 6:40:47 >
  • Bu oyunun gerçekten artık cılkı çıktı. Geçen hafta deli gibi yeniliyorum en son 750 puana kadar düştüm. Pazartesi oldu, yeni toplar geldi ve ben 6 tane top açtım (Myclub parası verdim tabi). Abartsız söylüyorum o topları açtıktan sonra 10 maçlık seri yakaladım. Hemde maçlar öyle böyle bitmiyor. 5-0 6-1 3-0 bu skorlar havada uçuşuyor. Dün gelen güncellemeden sonraki hiçbir maçı yenemedim. Ben aynı oyunu oynuyorum ve defans aynı defans (Formlarına dikkat ediyorum). Yani size anlatamam 1 günde oyun yavaşladı, campell jailsona döndü. Patrick Vieira, Tolga Ciğerci gibi oynamaya başladı. Yani böyle olmaz arkadaşlar ben yıllarca fifa oynadım. 21 çok pahalı diye alamadım. Ama hayatımda böyle birşey ile karşılaşmadım. Tamam fifada momentum var ama pesdeki başka birşey. Elit bir adamı yendikten sonra gümüş bir adama yenilmenin (üstelik galibiyet oranı %33) açıklaması yok. Dün attığım bir maçın ekran görüntüsünü yolluyorum. 2-0 dan adam 4 dakikada 2-2 sonrada 3-2 ye getirdi. Adamın ilk 2 şutu gol oldu ondan sonra ben zaten saldım oyunu. Not : Matchday oynuyoruz ikimizin takımında da kaleci Ter Stegen. Şu kaçırdığım golünde bir açıklaması olduğunu sanmıyorum. Mbappe ile plase vuruyorum, benim oyuncum olan Ndombele'ye çarpıyor ve ofsayt oluyor. Benim oyuncum, benim oyuncuma defans yapıyor. Ya böyle bir şey olabilir mi ? Ndombele bildiğin bacağını sokuyor Mbappe atmasın diye şaka gibi.

R. Husenhüttl menejerli takım benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vulili -- 5 Şubat 2021; 5:37:46 >

• Ben oyunu bırakıyorum. (Arsenal Benim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vulili -- 5 Şubat 2021; 7:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Bir dosyayla yapılabilen şeye para istemeniz çok komik gerçekten.

Eski mesajları gezerken gördüm, bu olay nedir acaba nasıl bedavaya icon ve 13 bin coin alındı ve bu bedavaya aldığı şeyi nasıl satıyor?

Hocam coin hilesi vardı herkes bu şekilde 14 bin coin ve tüm club edition ikonlarını aldı. Daha sonra konami ikonları geri aldı ama coinlere dokunmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Hocam coin hilesi vardı herkes bu şekilde 14 bin coin ve tüm club edition ikonlarını aldı. Daha sonra konami ikonları geri aldı ama coinlere dokunmadı.

Teşekkürler hocam. Şimdi ben geç başladım malum, liteden azar azar alıştırdım. Tabi zamanım o kadar kadro yapmaya, herkes full icon doldurmuş.

Coin satın almak yerine herhangi bir editionu almak daha mı avantajlı olur?

• Tam takım (menajer ve oyuncular)
    • Dijital forma
    • Orijinal oyun içi menü teması
    • 3 Oyuncu Sözleşmesi Bileti x 30 hafta
    • Premium Temsilci x 30 hafta
    • 3.000 myClub Parası

65 lira fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 5 Şubat 2021; 10:5:51 >

Edition almak daha avantajlı tabi, sana önerim m. united ya da barcelona alman. United beckham veriyor çok iyi, barcelona messi veriyor iyi güzel ama fullemesi çok zor. Ben olsam united alırım son karar senin. İstersen indirime girmesini de bekleyebilirsin.
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam, bi bakayım ikisine pesdbden.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.