Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pes 19 da online da oyuncu bulmada sıkıntı yaşanıyor muydu yoksa problemiydi.
  • Buralar hareketli vızır vızırdı, şimdileri hep dudluh olmuş buralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu pes 2020 demonun Cpu %93lere zorlaması normal mi?
  • Demodaki topu "Fevernova" ile değiştirdim. Oyunu bırakamıyorum Fifa'nın demosuna göre seçim yapacağım
  • eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]
  • 228 MB güncelleme geldi. İçeriği yok
  • Futbol oyunlarını FIFA 98'den beri oynayan biri olarak bu FIFA'ya ISS 3 ile veda etmiştim.
    FIFA 2014 ilee tekrar FIFA'ya döndüm birkaç yıl FIFA oynadım tekrar 2020'de PES'e döneceğimi garanti etti bu oyun
    Gayet güzel olmuş mekanikler animasyonlar oynanışın dengesi gayet iyi, eksikler mutlaka var ama eski PES tadını alabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 27 Ağustos 2019; 23:22:59 >
  • demoyu online oynayamıyorum ağ bağlantısı kontrol ediliyor da kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

demoyu online oynayamıyorum ağ bağlantısı kontrol ediliyor da kalıyor
    Ben dün gece üç maç yaptım sorunsuz onlineda. Anlık sorun yaşamış olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ben dün gece üç maç yaptım sorunsuz onlineda. Anlık sorun yaşamış olabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    10 günü aşkın süredir bu şekilde hocam

dosya kontrolü yaptım silip tekrar yükledim sonuç değişmedi
  • Demo'yu ilk çıktığı günden beri oynuyorum. Online'da 50 maç yaptıysam 45 tanesini kazandım herhalde. Mantığını çözdüğünüz zaman pozisyona girip gol atmak kolay. Ancak atılan paslarda, ara paslarda oyuncunun koşup topla buluşacağı noktayı kestirmek zor. Çünkü tahmin ettiğiniz yerde buluşmadığı gibi bazen topun yanından koşuyor yada alakasız bir yöne doğru hareket ediyor.

Boşta kalan toplarda ise oyuncunun ışığını yakıp o yöne doğru gitmesini sağlamak işkence. Bilgisayarın istediği oyuncuyu götürmek zorunda kalıyorsunuz. Halbuki topun dibinde yada ona doğru koşan başka bir oyuncu var orada.

Muhtemelen bu ve bunun gibi benzeri hatalar tam sürüm çıktığında yada daha sonra yamalar ile düzeltilecektir.

Ancak maçın ortasında 2-3 tane gol yediği zaman oyundan çıkan, sinir kontrolü sıfır arkadaşlar bu oyunu lütfen oynamasınlar. Sırf rakip oyundan çıkmasın diye az gol atmaya çalışıyorum. Her yıl aynı şey. Ya hile yapıp çıkıyorlar yada maçı terk ediyorlar.

• Ps4 için rakamlar ibretlik. Steam versiyonunu alacağım büyük ihtimal pc için. Durmaplay de 150 lira. Daha uygun temin etme şansımız var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

Bu mesaj silindi.
    oyun içindede ekran ayarları var onları yaptınmı hocam? ayriyetten oyun çok fena cpu yiyor, ekran kartının yanında iyide bir işlemci istiyor oyun.
  • DEMODA 25 MAÇ YAPTIM OYUNU SATIN ALDIM FAKAT HALA OYUNUN İYİ Mİ KÖTÜ MÜ OLMUŞ ONA KARAR VEREMEDİM
  • cok gercekci ve guzel olmus hem futbol olarak hem grafik olarak. litesi cikinca baslariz artik
  • 10 eylülden önce indirmeye açarlar mı oyunu ? Birde onu beklemesek
  • Oyunu gift olarak aldım. Yalnız aklıma bir konu takıldı. Gift olarak kütüphaneye eklenen oyunlarda ön sipariş hediyelerinden faydanılabiliniyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • steam ön yüklemeye ne zaman açar bilgi var mı? internetim leş 2-3 mbit, indirene kadar 1 hafta olur 40 gb dan bahsediyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.