Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrı bir oyun, eskisine sahip olmana gerek yok ama pes 2020'nin lite versiyonunu indirirsen ön sipariş takımlı versiyonlar %20 indirimle 60 liraya geliyor galiba. Onu bir dene derim, takımlı versiyonları bonuslarıyla birlikte alırsın
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, öyle yaptım. Hangi takımlı versiyon sizce daha iyi? Oyunda bir etkisi olacak mı bunun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • etkisi olacak evet, ön sipariş ile alınca oyuna 3000 coin ile başlayacaksın. ayrıca seçtiğin takımdan ikon karta sahip bir oyuncu verecek. arsenal ve bayern münihi unut, onlardan bergkamp ve oliver kahn'ı veriyor oyun, iyi değiller oyunda.

barcelona messi'nin 20 yaş versiyonunu veriyor, manchester beckham'ı, juventus ronaldo'nun 33 yaş versiyonunu. 3'ü de oyunda çok iyi olan oyuncular hangisini istiyorsan seçebilirsin.
  • dostum aynı sorunu yaşıyoru ama bir türlü çözemedim yardımcı olur musun? Normal maça giriyorum yada online maça giriyorum kadrolar güncel fakat ana lig'den menejerlik kariyeri açtığım zaman güncel olmuyor kafayı yiyeceğim..
  • Bu oyunda hakemlere neden güncelleme gelmiyor?

https://eksiup.com/v/447443597

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu oynaya var mı normal online maç atacağım myclubta 20 dk döndü sonra eşleşme bulunamadı dedi sıralama puanımda 700 küsür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 14 Ağustos 2020; 19:17:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

Bu oyunu oynaya var mı normal online maç atacağım myclubta 20 dk döndü sonra eşleşme bulunamadı dedi sıralama puanımda 700 küsür
    Ben kariyerle euro 2020 takiliyom

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReiseReise kullanıcısına yanıt
    Oyun eşleşme ekranında buglaniyor bazen, rakip bulma ekranından çıkıp tekrar girersen daha kısa sürede rakip buluyor genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sürekli kariyer atıyorum.Hakemler inanılmaz kanser.Hiç bi çalışan bunu oynayıp görmüyor mu acaba
  • Takip.
  • Arkadaşlar oyun açılmıyor bir süredir. Beyaz ekran geliyor ve oyun kapanıyor. Çözümü bilen var mıdır?
  • selam..
    oyunu bir hafta önce falan indirdim.
    bu oyunda etkinlik yok mu arkadaşlar, yoksa başka bir bölüm mü var.
    lite sürüm indirdim,2021 man.utd edition aldım.
    sorun şu ki oyuncular fullenmiyor, dp yok.
    mobilde her hafta dp etkinliği geliyor, bunda neden yok anlamadım.,yani ne var bölümünde onlineda bir kaç maç var o kadar.
    etkinlik kısmı mı zayıf oyunun veya neden böyle sizce?
    saygılar
  • Herkese selamlar beyaz ekran gelip kapanıyor lite sürümü 2019 u da denedim oda aynı şekilde pc özelliklerim gayet yeterli 5600 xt ekran karı ama açmama sebebi nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkoto

selam..
    oyunu bir hafta önce falan indirdim.
    bu oyunda etkinlik yok mu arkadaşlar, yoksa başka bir bölüm mü var.
    lite sürüm indirdim,2021 man.utd edition aldım.
    sorun şu ki oyuncular fullenmiyor, dp yok.
    mobilde her hafta dp etkinliği geliyor, bunda neden yok anlamadım.,yani ne var bölümünde onlineda bir kaç maç var o kadar.
    etkinlik kısmı mı zayıf oyunun veya neden böyle sizce?
    saygılar
    etkinlik kısmı zaten zayıftı pes'te hep, şimdi oyunun sonu geldiği için bitmiştir komple. bir haftadır falan girmiyorum oyuna 21'i bekliyorum artık, o yüzden oyuna bakmadan kesin bişey diyemem ama etkinlik falan kalmamıştır artık. önceden haftanın her günü saat 17:00'da matchday etkinliği başlardı. onlar da bitmişse sadece sıralamaya dayalı eşleşme oynayan vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

etkinlik kısmı zaten zayıftı pes'te hep, şimdi oyunun sonu geldiği için bitmiştir komple. bir haftadır falan girmiyorum oyuna 21'i bekliyorum artık, o yüzden oyuna bakmadan kesin bişey diyemem ama etkinlik falan kalmamıştır artık. önceden haftanın her günü saat 17:00'da matchday etkinliği başlardı. onlar da bitmişse sadece sıralamaya dayalı eşleşme oynayan vardır

Alıntıları Göster
    Yani mobilde hiç boş durmuyorlar, pc de neden yok anlamış değilim.
    Herhalde mobilden para vuruyorlar, umurlarında değil.
    Yani gece açıyorum bakıyorum bişey yok geri kapatıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• prettyboybenz denen ankaralı hileci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68FCC2AF2 -- 31 Ağustos 2020; 13:30:41 >
  • Konami id ne oluyor arkadaşlar tam olarak? Oyunun kayıtlarını buluta mı yüklüyor? Veya format sonrası oyunun kayıtları gidiyor mu önceden kayıtları yedeklemek gerekli mi?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.