Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sin4noz buradaysan adanalı neden hile yaptın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68FCC2AF2 -- 31 Ağustos 2020; 6:4:49 >
  • oyundaki türkler neden böyle itlik yapıyor annelerini sevmiyorlar galiba
  • yıllar evvel oynadığım cracklı pes 2013'ten sonra steamden ücreti mukabili satın aldığım ve gerçekten keyif alarak oynadığım oyun.
    pes universe'in lisans yamasını indirip kurdum. bundesliga dışında sorun yok gibi sistemin çok yabancısı olduğum için üstadlara birkaç sorum var. şimdiden teşekkürler.

kurduğum lisans yamasını iptal edip oyunu orijinaline döndürme imkanım var mı varsa lisanslama için daha sorunsuz eksiksiz bir yöntem mevcut mudur?

pes transferleri oyuna kendisi otomatik yüklüyor mu, yoksa eskiden olduğu gibi gayrı resmi yamalara mı muhtacız transfer için?

ağustos 23 itibariyle hem son transferler ve hem de sorunsuz lisans yaması için ne yapmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar pes 2021 seson uptade i ön siparaiş verdim sorun var mı diye 2020 lite ı indirip oynayayım dedim oyun beyaz ekran verip kapanıyor ne yapmam gerekir 2019 u denedim onda da öyle eskiden 2019 oynarken olmuyordu ne yapmam gerekir internetteki çözümleri denedim ama sonuca ulaşamadım yardımcı olmanız mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 28 Ağustos 2020; 20:59:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün önüne gelen 300 500 puanlı herkes yendi oyun oynamayı bilmeyen herkes vurdukları gol oldu. 2021i almaktan vazgeçtim. oyun isterse kazanıyorsun. lite çıkar bedava oynarım rezil bir oyun.beş kuruş etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-68FCC2AF2

bugün önüne gelen 300 500 puanlı herkes yendi oyun oynamayı bilmeyen herkes vurdukları gol oldu. 2021i almaktan vazgeçtim. oyun isterse kazanıyorsun. lite çıkar bedava oynarım rezil bir oyun.beş kuruş etmez
    Hocam lite ile normali arasında 60 tl var zaten.
    Oyun fifaya göre daha iyi ama akıcı değil. Oyuncular hantal çalım atmak çok zor, paslaşmak zor vs. Şutlar acayip saçma yerlere gidiyor.
    Orta gol sıkıntısı vardı fakat 17 bundan çok daha iyiydi.
    Mobile de iyi bir oyuncu sayılırım orda da momentum var maalesef ama daha oynanabilir bir oyun. En azından şutlar vurduğun yere gidiyor paslasabiliyorsun vs.
    Mobilden parayı kırıyorlar tahminimce pc ve ps4 umurlarinda değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler online oynarken stadyum hava durumu çim uzunluğu gibi ayarların yapıldığı stadyum sekmesi aktif olmuyor. bu yüzden ayarlayamıyorum hava durumunu bunun nedenini bilen var mı? yağmurlu karlı havada oynuyorum sürekli.

lite versiyonundan oynuyorum bu yüzden mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megi21 -- 30 Ağustos 2020; 18:37:21 >
  • oyun oynamayı bilmemelerini nasıl ölçtün ya :D yenildiğine göre senden iyiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

beyler online oynarken stadyum hava durumu çim uzunluğu gibi ayarların yapıldığı stadyum sekmesi aktif olmuyor. bu yüzden ayarlayamıyorum hava durumunu bunun nedenini bilen var mı? yağmurlu karlı havada oynuyorum sürekli.

lite versiyonundan oynuyorum bu yüzden mi acaba ?
    Online maçlarda olmuyor hocam herhalde.

• enginkoto E kullanıcısına yanıt
    online derken myclup maçlarından bahsediyorum. oluyordu aslında önceden nolduysa suan değiştiremiyorum anlamadım
  • bir şey sorucam, bu pes 2021 güncellemesini alınca kütüphanemizde iki ayrı pes mi oluyor, 2020-2021 gibi yoksa 2020'nin yerine 2021 mi geliyor?

• 2021 senesinde de Lite versiyon çıkacak mı arkadaşlar. Çıkacaksa standart sürümle farkı ne olacak? Eksik takım vs gibi bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

bir şey sorucam, bu pes 2021 güncellemesini alınca kütüphanemizde iki ayrı pes mi oluyor, 2020-2021 gibi yoksa 2020'nin yerine 2021 mi geliyor?
    Evet öyle olması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bansai!

2021 senesinde de Lite versiyon çıkacak mı arkadaşlar. Çıkacaksa standart sürümle farkı ne olacak? Eksik takım vs gibi bir şey var mı?
    Analiig falan olmuyor hocam lite de ama çıkar.
    Ama 3k coins ve bir icon için 60 tl verilir gibi tabi sürekli oynuyorsanız.

• Steamden pes 2021 aldığımızda çevrim dışı oynayabiliyormuyuz.İnternet bağlantısı şart mı?
    Online oynamayı sevmiyorum.Alma sebebim master lig.
  • megi21 kullanıcısına yanıt
    Ben puan kasmıyorum matchday etkinliklerinde myclub ve normal oyunda maçı açıp analogu yukarı yön verip ödül kasıyorum. Puan derdim yokm my club 480 normal oyunda 370 gibi puanım Normal oyunda 600 lükleri ağlıtıyorum. my clubda 500-650 arası kafa kafa oynuyorum. puanı yüksek adam momentum alıyor , benim golarim tertemiz oyun kurma paslaşma hazrlık, adamın golelr defans çıkarken önüne dşen komik toplar sayesinde. Artık sinri olmuyorum pes 2016 dan beri 1masa, 2 sepha 3 gamepad kırdım. Bu oyunun herhyeri piçlik yapacak bişe yok. Ama bırakamıyoruzda ,sinir olmamak sitiyorsan klaman oynuyocaksın myclup x3 piçlik.
    Oyunda denge sorunlar ayapay zeka defansı defans tepkisia rtması açlımların bir tık yumuşaması, orta gol yüzdesi artması alzım. oyun çeşitliliğ yok 2 tan gola tma yöntemi herkes 90 dk uyguluyor, ben tika taka sevmiyorum çoğukişiye göre dikine çalım oynamaya çalışıyorum yüksek seviyede tıknıyosun. ABoştaki adamı mouse imleci kolayca sağa soal çekemek lazım. 1 sn gecikme 90 derceden fazla yön değiştirmeerde adamın 1 sn yığılması lazım. Sen topu alı dönüp atana akdar adam 10 kere pasın gidebilceği yerleri sezip kapataibliyor. Bunun yerien yapay zeka defansı artması lazım. Efsaen zorlukda pc takımın defans tepkisne bakın olması gereken o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 30 Eylül 2020; 11:57:31 >

• sadece evde offline oynancak pes 20 aranıyor
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.