Şimdi Ara

EF71 TOPİĞİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
22.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müzikleri mp3 klasörünün içine atmalısın sadece o şekilde gözüküyorlar videolarıda cd nin içindeki dönüştürücüyle telefona uyumlu hale getirip öyle atmalısın tele
  • tam yerlerine atacaksin ..konu basinca aciklama yapilmisti...ben suan sana birsey diyemem tam olarak...zira,tel yok elimde...sanirim java klasorune oyun ve uygulamalar,sounds klasorune de muzikler...video ada ayni sekilde....kartini telde formatlarsan gerekli klasorler olsacaktir...kablo yada kart reader ile artik kartinin icine ne nerede seklinde rahatca gorebilirsin..kolay gelsinn...
    quote:

Orjinalden alıntı: rottenboy

merhaba arkadaslar bende bugun yenı aldım bu telı cok hos ve kıbar ancak bır sorunum var mıcro sd kartın ıcındekı muzık yada bvıdeoları bır turlu telde acamıyorum gozukmuyorlar bunu nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz cok acıl lutfen
  • Arkadaşlar telefonun hücre yayınını nasıl aktive ediyoruz.
    kimden ve kime diye iki bölüm var hangisine ne yazılacak.
  • ikisinede aynı degerleri giriosun
    mesela trkcell futbol için kimden 055 kime 055 die
    ayrıca dil bölümündende hem türkçe hemde ingilizceyi işaretlemesin anca oyle gelio
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismett01

ikisinede aynı degerleri giriosun
    mesela trkcell futbol için kimden 055 kime 055 die
    ayrıca dil bölümündende hem türkçe hemde ingilizceyi işaretlemesin anca oyle gelio

teşekkürler..
  • telefona jar jad olarak oyun yüklüyorum bazen oyuna giriyor bazende girmiyor. girdiği zaman oyundan atıyor tekrar oyunlar menüsüne dönüyor. pes2009 u yükledim girdim ana menüye kadar geldim bi tuşa basın dediği yerden sonra oyundan atıyor. diğer oyunlarda da böyle. java yükleme işini nasıl çözücem anlamadım akşamdan beri uğraşıyorum. bi türlü çalıştıramadım java uygulama.
  • pes2009 çalışmıo ef71 de
    benim çalıştırabildiğim oyunlar bunlardı

http://rap*dshare.com/files/246951822/ef71game.rar

içindekiler:
    african rally
    moto gp
    fifa street 2
    simbad
    zuma
    swat
    zorro
    metalSlug
    var mısın yok musun
    zelda

http://rap*dshare.com/files/221686013/office_mobile.rar.html burdada word,excel ve paint var

* yerine i koy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIIFosEIII -- 21 Haziran 2009; 14:07:22 >

• Arkadaşlar bu telefonu Şubat ayından beri kullanıyorum, fakat arada bir tarih ve saati sıfırlıyor (01-01-2006 saat 00.00 oluyor ve 1 dakika sonra 31-12-2005 saat 23.00 e gidiyor)
    2 Hafta önce OLED ekran arızasından dolayı servise verdim ve bu şikayetimide belirttim. Ekran yapılmış ve yazılım yenilenmiş fakat bu sıfırlama problemi yine tekrarlıyor.
    Böyle bişey başınızdan geçtimi? Tekrarmı servise vereyim?
    Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bu telefonun bataryasını nereden bulurum.
  • maalesef ef71 bataryası hiç bir yerde bulunamıyor fakat müşteri hizmetleriyle irtibata geçersen onlar sana tedarik edebiliyorlar

BenQ Destek Hattı (Cep telefonları)
    0 (216) 550 2367
    0 (216) 550 BENQ

veya burdan mailde atabilirsin :
    http://bcc.benq.com/BCCFRONTUI/process/newcase.aspx
  • ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?TELEFONUMA MÜZİK NASIL İNDİREBİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM????
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustfbzkrt

ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?TELEFONUMA MÜZİK NASIL İNDİREBİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM????

müzik nasıl indirebilirim derken neyi kasteetiğini anlamadım ama ;
    eger mp3 leri telefona nasıl atcağını soruyorsan mp3 leri telefonun veya hafıza kartının içindeki mp3 klasörünün içine atmalısın.
  • Konuyu açan ve cevap veren herkese teşekkür ediyorum orjinal oyunları ezberlemiştim.Çok işime yaradı elleriniz dert görmesin...
  • teşekkürler..
  • arkdaşlar telefonum kafayı yedi sanırım.telefonun kendi belleğini görmüo dolayısıyla müzik oynatıcıda müzik açmıyor..sanırım artık kamera da çalışmıo ve hata verio. pc ye bağalyıp telefon belleğine giremiyorum.içinde ne varsa açmıo.görmüo.biçimlendir diyorum biçimlemio.ne yapmam lazım bilenler yardımcı olursa sevinirim.
  • http://www.teleservice.com.tr/iletisim.asp

derdine derman olabilir :)
  • arkadaslar guncel firmware nerden bulabilirim_?
  • Arkadaşlar benq ef71 in webcam driver cdsi elinde olan varsa yükleyebilirmi?
    Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musted

Arkadaşlar benq ef71 in webcam driver cdsi elinde olan varsa yükleyebilirmi?
    Şimdiden teşekkürler...

webcam driver

* yerine i yaz
  • SAYIN arkadaşlar ben ikinci hattımı nasıl kullanabilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.