Şimdi Ara

EF71 TOPİĞİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
22.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • standart tel kodu 1234 olması lazım kitapçıkta yazıyor olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet-muslu

arkadaşlar benim sorunum şu; kulaklığı takıyorum arama ayarları-yanıtlama modu-otomatik seçiyorum, kulaklığı tekrar çıkarıp taktığımda yanıtlama modu "gönderme tuşu" oluyor. bu bir sorunmu veya yazılım bu şekilde mi?

2-3 calmayi beklersen otomatik cevaplarsin///yani az beklemekle ses alip verebiliyorsun...
  • arkadaşlar merhaba. servis sl65 yerine ef71 verdi bana. telefon gayet güzel ama tek sorunum konuşurken kulaklıktan gelen sesin çok az oluşu. bu konuda yardım edebilcek kimse varmı??
  • teşekkürler malkooklam ancak sorun düzelmedi, söylediğin şekilde denedim telefon habire çalıp duruyo :))
  • merhaba arkadaşlar benim ef 71 büyük iç lcd si kırıldı acaba nerde satılıyor eminönü karaköy tahtakalede bulamadım acaba nerden bulabilirim bunu yedek parçasının satan bildiğiniz bir yer varmı
  • teyfik86 arkadaşım bu telefonu internet harici bile bulmak zor kaldı ki yedek parçasını bulabilesin.www.teleservice.com.tr servis adresini buradan alabilirsin.
  • Arkadaşlar EF71 in
    SDHC kart desteği varmı?

Özellikle 4 gb. kullanan varmı?
    Kasma yapıyormu?

https://www.onlinememory.co.uk/phone_BenQ-Siemens_EF71_micro-sd-cards-c-65.html

burda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancora -- 17 Ağustos 2008; 13:35:41 >
  • Ben bu telefonu 2gb kinston hafıza kartıyla sorunsuz kullanıyorum yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi acaba 4gb micro sd alsam telefonda çalışır mı bilen birileri beni ve diğer ef71 kullanıcılarını aydınlatırsa sevinirim.
  • Sanırım kitapçığında yada sitesinde gördüm. Şuan 2gb destekliyor. Belki yeni firmware ile artabilir.
  • Güzel telefon ama eksileri de çok;
    - çok yavaş,
    - telefonun dahili kulaklığından az ses geliyor dışarıda duymak çok zor oluyor,
    - biri ararken sesi kapatamıyorsunuz, yani telefon çalmaya devam edecek ama sessize geçecek (yapabilen varsa yazarsa sevinirim)

özellikleri çok iyi tabii, özellikle FM verici iyi çalışıyor ve ayrıcalık sağlıyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeventyEight

Güzel telefon ama eksileri de çok;
    - çok yavaş,
    - telefonun dahili kulaklığından az ses geliyor dışarıda duymak çok zor oluyor,
    - biri ararken sesi kapatamıyorsunuz, yani telefon çalmaya devam edecek ama sessize geçecek (yapabilen varsa yazarsa sevinirim)

özellikleri çok iyi tabii, özellikle FM verici iyi çalışıyor ve ayrıcalık sağlıyor :)

eksilerine katılıyorum özellikle ses olayı sokaktaysanız konuşmak imkansızlaşıyor

sessiz olayıda telefon çalarken yanındaki ses tuşunu yukarı doğru basılı tutun sessize geçiyordu sanırım
  • @zumazum

dediğin gibi ses tuşuna yukarı yönde basılı tutunca sessize geçiyor, aşağı yöne basılı tutunca da telefonu meşgule alıyor. öğrenmiş oldum :) teşekkür ederim
  • Hala çözemedim.Bulabilen varmı?
    quote:

Orjinalden alıntı: slogan

Arkadaşlar ben telefonda SIM hafızasını değiğl tel hafızasını kullanıyorum.Ancak rehber sıralamasında bana hafızaya kayıt sırasına göre sıralıyor.Ben bu meseleyi çözemedim.Aynı sorunu yaşayan başka arkadaş ta varmı?
  • 1 haftadır bende ef 71 sahibiyim ve çok uygun fiyata aldım. Telefonun tasarımı ve özellikleri aldığım fiyatın çok üstünde, bu arada SeventyEight
    arkadaşın yazdığınız eksilerede kesinlikle katılıyorum.
    Ayrıca bu telefona uygun 3,5mm stereo kulaklık adaptörü var mı? Bilen gören yada kullanan var mı? Eğer yoksa 3,5mm jack alıp kendim yapmayı düşünüyorum çünkü cihazın kulaklığı gerçekten çok kalitesiz. İyi bir kulaklıkla mp3'lerin hakkını vereceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepeb -- 14 Ekim 2008; 17:27:49 >
  • bnm tlf num benq-siemens ef71 olduu halde bu oyunları açamadım neden acaba? :(
  • nereye attigina ve 2 den fazla klasor içine atmamamya dikkat et... sadece .jar .jad dosyalarını java kalasorune atacaksin...
  • yha daha doğrusu atmaya çalıştım ama atamadım yani olmadı yapamadım anlamadım ben nasıl yapacağımı acaba ayrıntılı olarak anlatabilirmisiniz ltfn.
  • arkadaşlar ben bu telefonu 256 mb lık microcd+data kablosu ile toplam 250 milyona aldım yani bn tlf istedim adamlar bellekkartıyla usb yi vediler
  • etkin hat ile çift hat kullanımı nedir bilen varmı acaba?
  • paylaşım için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.