Şimdi Ara

EF71 TOPİĞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
22.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malcom tekrar upload ediyorum akşama veririm link i
  • saol bekleyeceğim.....
  • telefonun fiyatı paso düşüyor yani
  • benim telefonla ilgili tek tereddütüm kaldı,sizce alüminyum kasa yeterince sağlam mı? ya da kasayı boşverin telefon darbeleredayanıklı mı? bazı kişiler telefonu düşürmeyin yoksa çok üzülürsünüz falan diyo,katılıyo musunuz buna?
  • telefonu dusurme cok hassas narin bi telefon dusurunce bişimi oluyor yok hayr kasda pek bi hasar göremezsn ama cok uzuluyo insan :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoft

telefonu dusurme cok hassas narin bi telefon dusurunce bişimi oluyor yok hayr kasda pek bi hasar göremezsn ama cok uzuluyo insan :D

bu arada hepsiburada'da 1600'sız yeni indirimli fiyat: 199,00 YTL

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepbqsief71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk223 -- 4 Şubat 2008; 13:14:32 >

• ya bu telefonun fiyatı ne cabuk dusuyo ben 320ye almıstım ühüüüüüüüüüü :(
    artık daha cok eminim bu fiyata bu ozellkli bi telefon YOK
  • bu telefonda direk standart usb girişi mevcutmu şarjı normal kullanımda maksimum kaç gün gidiyor

ek olarak hafıza kartı nasıl takılıyor dışarıdan mı yoksa sim kartın oraya pili çıkartarak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ZuMaZuM_ -- 4 Şubat 2008; 18:55:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

bu telefonda direk standart usb girişi mevcutmu şarjı normal kullanımda maksimum kaç gün gidiyor

ek olarak hafıza kartı nasıl takılıyor dışarıdan mı yoksa sim kartın oraya pili çıkartarak mı

cihazda standart usb neyazıkki yok,batarya 2,3 gün gitmekte,hafıza kartı bataryanın altında(ve neyazıkki bunlar kötü fonksiyonları)
  • hepsiburada fiuatı gayet cazip gözüküyor alıp almamak konusunda kararsızım rehbere 9 harften fazla isim kaydetmemesi kötü şarjı düşündürüyor ve piyasada aksesuarlarının bulunmaması düşündürüyor standart usb si yokmuş kabloya birşey olsa temin etmek imkansız gibi birşey teknik servisinde bile bataryası falan bulunmuyor bilmiyorum aklımda birde nokia 3110c var standart usb falan kararsızım ki benq siemens sin en son telefonum bozulduğundaki olan ilgisizliğide cabası insanı süründürmekten başka birşey yapmıyorlar gene alıpta hata mı yaparım onuda bilmiyorum adam gibi firma olupta insanların hiç düşünmeden alabileceği ürünleri üretmiyorlar çoğu insan nokia yı gözü kapalı alıyor neyse şarjının ekran aydınlatması falan azaltılsa normal derecede falan mp3 dinlenince ne kadar güzel acaba genel olarak alanlar kaç aydır kullanıyorsunuz ve memnun musunuz
  • valla sen bu fiyata daha ne dusunuyorsun anlamıyorum...telefon gayet kullanışlı hele bu fiyata dehset bir mutluluk verecek...telefon defterinin 9 karakter sorunu sim de oldugu içinmiş telefondakine dedelerinin ve teyzenin,amcanin ismini, bile ekleye bilirsin...webcam olayı super...resim cok iyi...ses zaten iyi....video kayıt seni şok edecek....otomatik kapanma acma...wma calma....mp4 oynatma....super....flash bellek...seyehat edenler için veya baska bir bilgisayarla hemen bir sekilde işini halledecekler için bundan iyisi yok...sadece bence eksik olan...kızıl ve tema olayı...birde cagrılarda az bekleme yapmakta ama taiwan versiyonunda 1.36 var ....ayrıca tum yeni modellerdeki t series e series gibilerinin iriş soketi aynı yani herhangi bir aksaklıkta ilerde bulunmayacak...tır....insallah...ben 353'e aldım...ve su an tek uzuldugum telefon s81 oda siemens olsaydı ne olurdu sanki...sekil supre yani ne olurdu sanki s68 gibi siemens alt yapısına sahip olsaydı...(neyse ağladım yazayım resmini goremedim....)

• birşey daha soracağım telefona gelen çağrılar eski siemenslerdeki gibi tek tek kaç sn çaldırdığı falan gözüküyor mu yoksa bir kişi 10 kerede arasa tek arama olarak mı gösteriyor. cvpların için tşkr ederim sanırım alıcam bide şu sorumu aydınlatabilirseniz çok iyi olcam sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

birşey daha soracağım telefona gelen çağrılar eski siemenslerdeki gibi tek tek kaç sn çaldırdığı falan gözüküyor mu yoksa bir kişi 10 kerede arasa tek arama olarak mı gösteriyor. cvpların için tşkr ederim sanırım alıcam bide şu sorumu aydınlatabilirseniz çok iyi olcam sağolun

evet gosteriyor...kişi ismi yanında 10x veya neyseX diye belirtiyor...sen uzerine geldiğinde ok dediğinde hangi sat hangi dakkika aramış gorebiliyorsun...
  • son olarak kapaklı telefonların kapağı yalama yapıyor bi arkadaşımınki yapmıştı şu ana kadar kapak problemi çıkardımı sağlammı mekanizması çok teşekkür ederim yardımların için @malkooklam
  • kapakta esinlikle bir sorun olmamakta...ama size yavsiyen kot arka cebinize veyakot cebinizde fazla tasımamanız...ef81 ve v3x deki gibi direk tuslar ekrana direk temaslı değil ama az baskıda bendeki gibi hafif hafif iz yapacaktır...ama ef81 deki gibi direk temas yok...
  • arkadaşlar benim telimde bi sorun var acaip yavaş kalıyo msj yazarken de 25-30 karakter normalhızda sona acaip yavaşlıyo ekrana bakarken msj yazamıyorum tuşlara bakarak yazıp mesajı bitiriyorum telefon beni bi iki kelime(harf değil) geriden izliyo o kadar yavaşlıyo böle bi sorunla karşılaşan arkadaş var mı yada çözüm öneriniz var mı?
  • ya arkadaşlar elinde yeni oyun olan yokmu benim tel oyunları çok yavaş oynatıyor sizin teldede aynı sorun mu var hiç bir zevk almıyorum
  • FM VERİCİ

Ankaradayım ve araba kullanıyorumm...fakat su fm verici olayını bi türlü yapamadım..
    ayarlıyorum bi kanal örnegin:87.5
    sonra acıyorum fm vericiyi
    sonra mp3 calardan müzik acıyorum
    sonra radyoyu 87.5 e getiriyorum hic bi sey yok..

87.5 te baska bi kanal var sanırım araya bi kanala alayım diyorum bos bi kanala
    örnegin 87.7 bu seferde arabanın radyosunda arama tusuna bastıgımda 90.00 a geciyor yani radyo kanalı olan frekanslarda duruyor 87.7 de durmuyor
    manuel araması yok bizim teybin:(

kısacası ben nasıl kullanacagım bu FM VERİCİyi yaa
  • Arkadaşlar ben telefonda SIM hafızasını değiğl tel hafızasını kullanıyorum.Ancak rehber sıralamasında bana hafızaya kayıt sırasına göre sıralıyor.Ben bu meseleyi çözemedim.Aynı sorunu yaşayan başka arkadaş ta varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.