Şimdi Ara

EE PowerBar 2600 Mah. Taşınabilir Şarj Cihazı 8.90 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
8.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunlu seriler E1-06 serileriymiş arkadaşlar. Kutuda bir yerde yazıyormuş bu seri kodu..

Video : https://www.youtube.com/watch?v=YB7LEoWsuW8

Soldaki eski seri patlayan, sağdaki yeni seri patlamayan :)

EE PowerBar 2600 Mah. Taşınabilir Şarj Cihazı 8.90 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Nisan 2017; 17:3:12 >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bana gelende e1/07 yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Sorunlu seriler E1-06 serileriymiş arkadaşlar. Kutuda bir yerde yazıyormuş bu seri kodu..

Video : https://www.youtube.com/watch?v=YB7LEoWsuW8

Soldaki eski seri patlayan, sağdaki yeni seri patlamayan :)

EE PowerBar 2600 Mah. Taşınabilir Şarj Cihazı 8.90 tl

ürünü satan firma hiç bir seriden bahsetmeyip geri iade almış tüm ürünleri hatta 20 sterlinlik çek vermiş.http://ee.co.uk/power-bar-recall ayrıntı burada var. Alırken sorunlu çıkacağını/çıkabileceğini bilerek alırsanız ne ala Ayrıca sorunlu olmasa bu ürünü kimsenin kargo dahil 9 tlye satmayacağı aşikar bunuda göz önünde bulundurun bence

• şarja taktım ısınma yok kutusu şekli afilli bi ürün
  • herkes akıllı olacak diye bir iddiamız hiç bir zaman olmadı
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    O zaman siparis verilebilir gibi duruyor. Denediniz mi ne kadar dolum sagladi bos bataryada %50 yi geciriyor mu?

ürün bugün geldi şarj ettim teli doldurdum hiç ısınmadı neredeyse. benim teli tam doldurdu kapalıyken (2540 mah). gerçekten malzeme kalitesi bu fiyata iyi tabi bunun nedeni geri çağrılması.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

ürün bugün geldi şarj ettim teli doldurdum hiç ısınmadı neredeyse. benim teli tam doldurdu kapalıyken (2540 mah). gerçekten malzeme kalitesi bu fiyata iyi tabi bunun nedeni geri çağrılması.

Hocam cep telefonunuzu ne kadar süredir kullaniyorsunuz?
    Bataryalarin kapasitesi kullandikca dusuyor. Fakat telefonu fullemesi inanilmaz geldi. isinmada yoksa mukemmelmis.
  • 90 adet yorum yapilmis donanimhaberden
  • 4 aydır kullanıyorum.

• Ürünün kutusunu görünce oha dedim. Cidden orijinal bi kutusu vardı. 1420mAh'lık telefonu %9'dan %100'e getirdi. Göstergeleri 4 dişden oluşuyor, daha da 2 diş var gözüküyor

Isınma yok bendede..
  • En az 1000 tl telefona verip 9 TL ye powerbank alabilen arkadaşları cesaretlerinden dolayı takdir ediyorum
  • Benimkide geldi kutusu cok guzel. Birde kutuda guzel bi koku var. Kaliteli bişey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bommmmm...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Elimde patladı dilimle yazıyorum

• Aldim kullaniyorum

• Bir suru yorum var ama mobilden girenler icin link konmamis :)

• Hatirladigim kadariyla ingilterede ilk ciktiginda ucretsiz dagitiliyodu bu powerbanklar gidip ee magzasindan alabiliyodunuz 1 adet. Daha sonra patliyo falan dediler eldeki butun ee powerbanklari internet satisi yapanlara itelediler buna turkiyedeki aksesuar satan saticilarda dahildi.( hani su uretmeyip 1$ lik kiliflari 3$ satan tayfa) o yuzden diger butun powerbanklar 5-10 tl arasi onlarda cok faydali degil zaten alicaksaniz alin bi samsung xiaomi varta veya sony hem isiniz gorulur hemde patlicak diye cebinizde bombayla gezmessiniz

• Telefon ya da el feneri için kullanıp kullanmamak önemli değil ürünün kendisini şarj ederken patlama riski var. Bedava da olsa bu riski almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Aldim kullaniyorum

simdiden gecmis olsun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.