Şimdi Ara

Edit: Güncel olmayan konu. Başlık silinebilir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
105.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: koksalbasaran

2011 Model Hyundai Accent Era 1.5 CRDİ aldım.

Hayırlı olsun; bu aracın en güzel yanı motoru.
  • Accent blue, fiyatı çok yüksek bi araba o paraya araba alacak olsam en son ihtimal düşünürdüm
  • burdan accent blue 'ya pahalı diyen arkadaşlara sesleniyorum. 98 model tempramı 10.000 liraya sattım 15 yaşında. kıçı kırık 12 13 yaşında şahine bile 10.000 lira istiyolar. sıfır kilometre araç alıyorsun 40.000 liraya daha ne istiyorsunuz. abs ,esp,airbag,klima,park senserü,vs..daha ne arıyorsunuz bilmiyorumki.sizce kaç para eder bu accent blue 25.000 liraya falanmı almayı düşünüyorsunuz.ben 40.000 lira verdim aldım kardeşler.alaha emanet olun.
  • araç güzel, ama bu fiyata olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

araç güzel, ama bu fiyata olmaz...

Adam arabayı almıştıır,satmıştırrr evlenmiş çoluk çocuğa karışmıştır biraz geç kalmışsınız
  • abiler tarihlerin eski olduğunun farkındayımda. aracı aldık forumlara bi bakayım dedim ne var ne yok diye . fiyat yüksek yazmışlar başka bişey yazmamışlar canım sıkıldı. bende verdim coşkuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_7470

abiler tarihlerin eski olduğunun farkındayımda. aracı aldık forumlara bi bakayım dedim ne var ne yok diye . fiyat yüksek yazmışlar başka bişey yazmamışlar canım sıkıldı. bende verdim coşkuyu

Güzel araç kardeşim güle güle bin kazasız belasız inşallah.
  • allah razı olsun kardeş cümlemize inşallah. rabbim olmayanlarada versin inşallah.
  • amiiinnnnn
  • 280 tork mu ? Era 315 değil miydi ?
  • Arkadaşım yorumlar iyi güzel arkadaşlar kendince haklı.Ben kendi fikrimi beyan etmek isterim..Söylemeden öncede (Murat 131 den 2013 model range rover) a kadar hepsini tatmin edecek kadar kullandım.Tecrübelerim doğrultusunda söylüyorum..

Bütçe 7000-13000 Fiat Tipo
    13000-18000 Albea,Fiesta,Getz,Palio
    18000-35000 Accent Era
    35000-60000 Accent Blue,İ30,Focus
    60000 ve üzeri zaten paran var demektir Tüm ALMAN araçları..............

Kısacası arkadaşlar tezim şu Fransız arabaları özellikle Citröen,Peugeot dökülüyor..Renault Megane 2 ve eski toroslar hariç gerisini kaldır çöpe at...
    Honda,Volkswagen, vs parça fiyatları çok pahalı...

Yani özetle Türkiye şartlarında özetle tek bir aracı var Hyundai her konuda onun haricinde param var diyorsanız Alman arabası alın
  • Alalı on gün oldu.Blue Mode plus 1.4 düz vites.Araba 109 bg. altı ileri.İyileştirmeler yapılmış (bagaj aydınlatma,cam düğmeleri aydınlatma,arka süspansiyonlar...)2000 model full Clio symbol vardı.Lpg sevmediğimden 1,2tsi motorlara baktım.ww grup.Fiyatlarına aksesuar ekleyip duruyorlar.Bu araba şanzımanı beygir gücü sayesinde hem az yakıyor,hemde performansı çok iyi.Ben fiyatını normal buldum.Bugün 40000tl.civarı arabada olmayan özellikleri var.ben 41500tl aldım.navigasyon,jant,lastik farkı düşerseniz ,39000 e alırsınız.Ödemeside sıkmıyor.Eylülde aldığım arabanın ilk taksiti mart 2014 te başlıyor.
  • arkadaşlar 2013 model sıfır accent blue 1.4 CVVT mode plus modelini 37.500 tl ....
    UYGUN MUDUR ? NE DERSİNİZ ?
  • selamun aleykum forum dostları
    bizde çarşamba günü altunizadedeki hyundai bayisini ziyaret edeceğiz
    dizel accent blue prime var kafamızda beğenirsek almayı düşünüyoruz
    tabi çok konforlu değilse 2. el focuslara bakacağız
    focuslarda çok yakıyor diyorlar
    hepsinden önce dizel araçlara bakıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

selamun aleykum forum dostları
    bizde çarşamba günü altunizadedeki hyundai bayisini ziyaret edeceğiz
    dizel accent blue prime var kafamızda beğenirsek almayı düşünüyoruz
    tabi çok konforlu değilse 2. el focuslara bakacağız
    focuslarda çok yakıyor diyorlar
    hepsinden önce dizel araçlara bakıyoruz

focusların 115 beygir olanı çok yakmıyor 2 kişi + bagaj (arka koltuklar yatık neredeyse tavana kadar dolu şekilde) 34lt lpg ile 480 km yaptım. boş halini siz tahmin edin. tatil dönüşü durum bu idi.
  • Accent Blue'nun modası geçti artık. 2011 yılı için anlamlıydı ama artık alınmasına gerek yok.

Clio ST falan daha hoş araçtır benzinli turbo.

Yada Seat Leon var çok daha güzel 1.2 yada 1.4 TSI
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktan_0013

arkadaşlar 2013 model sıfır accent blue 1.4 CVVT mode plus modelini 37.500 tl ....
    UYGUN MUDUR ? NE DERSİNİZ ?

Bu fiyati hangi bayiden aldiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence hyundai yerine kesinlikle volkswagen tercih edilir.Hyundailerin fiyatları olması gerekenden dahada fazla geliyor bana. Volkswagenlerde pahalı diyebilirsiniz bu yüzden aslında kastım seat'tı.Yani bir blue yerine yeni toledo kesinlikle tercih edilebilir.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-kazasiz-ilk-sahibinden-yakit-cimrisi-satiliyor-190302650/detay
    MERABA ARKADAŞLAR... BEN UGUR DEMİR.BU ARAÇ TAMAMEN HASARSIZDIR... HYUNDAI ACCENT BLUE 2012 MODEL, 1.6 TURBO DİZEL, 125 HP, 65.000 KM... HERHANGİ EN UFAK Bİ KAZASI YOKTUR... İLK SAHİBİNDENDİR, ŞÖFÖRÜ ACEMİ Bİ ŞÖFÖR DEĞİLDİR... MESLEĞİDE ZATEN ARAÇLARDIR UZATMAYA GEREK YOK YANİ KISACASI ARABAYI NASIL KULLANACAĞINI BİLİR... ARAÇ ANKADARDIR... KOYULAN FİYAT 45.000 TL DİR.SATIŞ AMACI NAKİT İHTİYACIDIR HERHANGİ Bİ SIKINTIDAN DEĞİLDİR İLGİLENENLER BU NUMARADAN ULAŞABİLİRLER 0553 203 98 41 FERHAT ATEŞ.. TELEFONA ULAŞAMADIĞINIZDA 5 DK SONRA TEKRAR DENEYEBİLİRSİNİZ :) İYİ GÜNLER Edit: Güncel olmayan konu. Başlık silinebilir.
    Edit: Güncel olmayan konu. Başlık silinebilir.Edit: Güncel olmayan konu. Başlık silinebilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.