Şimdi Ara

Edifier s330d bass sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende edifier s330d ses sistemi var videolardan izledigim kadarıyla saglam bas vuruyor ama nedense ben o performansı alamadım, birde bass ı love you diye bir şey var bass testlerinde kullanılır genellikle neyse videolarda izliyorum adamlar bu müzigi açınca subwoofer dans ediyor çok iyi bass vuruyor ama ben açıyorum yarısı kadar bile performans alamıyorum bırakın dans etmeyi dogru düzgün bass bile vurmuyor, laptopta kullanıyorum dell inspiron n5110 bu laptoptan kaynaklanıyo olabilirmi ? yada sorun ney sizce ?

• aynı model ve marka bilgisayar bende de var . hd premium sound var hatta . Sesin az gelmesinin sebebi şu ses ayarlarında ses efektlerinin açık olması.Çözüm şöyle : Sağ alt kısımda ses ayarları ikon u var ona tıkla karıştırıcılar a tıkla ( eğer ing olarak kullanıyosan w7 i mixer yazar) tıkla levels e tıkla disable all sounds effect e tıkla kaydet çık . Ses seviyesinde artma olacak
  • pcykoo34 kullanıcısına yanıt
    hayır hoparlörün alt frekansı desteklememesi bence çünki aynı şarkıyı ben açıyorum hoparlör adeta dans ediyor :D bide dışarıya verdi bass sesi çok şiddetli :) yani hoparlörün 60 hz den aşağıya inmiyodur büyük ihtimal :) bu tür şarkılarda logitech z623-z2300-z906-z5500 da dinleyin yada alt frekansı destekleyen her hangi bir hoparlörde bende z906 var sırf bu yüzden aldım bütün bassları duymak için. Mesala oyunlarda arabanın egzosu patlamasında bile yumuşak bass vuruyor alt frekans her sisteme lazım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz10 -- 28 Nisan 2014; 23:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz10

hayır hoparlörün alt frekansı desteklememesi bence çünki aynı şarkıyı ben açıyorum hoparlör adeta dans ediyor :D bide dışarıya verdi bass sesi çok şiddetli :) yani hoparlörün 60 hz den aşağıya inmiyodur büyük ihtimal :) bu tür şarkılarda logitech z623-z2300-z906-z5500 da dinleyin yada alt frekansı destekleyen her hangi bir hoparlörde bende z906 var sırf bu yüzden aldım bütün bassları duymak için. Mesala oyunlarda arabanın egzosu patlamasında bile yumuşak bass vuruyor alt frekans her sisteme lazım bence.

ama videolarda görüyorum başkalarında bass vuruyor bi bende vurmuyo

Uznrm: ben bu ses programını yüklemedim yani benim bilgisayarımda yok öyle bir program

• pcykoo34 kullanıcısına yanıt
    Bu dedigim sey ses programı değil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uznrm

Bu dedigim sey ses programı değil zaten

ben yanlış anlamışım tarif ettiginden birşey anlamadım :)
  • n5110 daki ses kartı kimse yanlış anlamsın ma açok iğrenç bir kart. bilgisayayarım hem kendis sesi hemde kulaklık çıkışı iğrenç kalitede.

bununla ilgili olabilir. farkılı bir ses kartıyla deneyin lütfen.

s530 güçlü bir model.
  • Eski bir konu ama yazayım. Bende de aynı sistemden var yani S330D. Alt frekans vs. çok anlamam ama bası sonuna kadar açınca sesi de %75 seviyesine getirince sub değil kapılar dans ediyor basın kuvvetinden. Harici bir ses kartı kullanmıyorum. 2011 imac'in kulaklık çıkışını kullanıyorum. Sizin ya ses kartınızda ya sistemizde yada çaldığınız dosyada bir sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 16 Kasım 2014; 10:20:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.