Şimdi Ara

Edgar Allen Poe- Dedektif Aguste Dupin oykuleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, bu kitabı okuyan varsa yorumlayabilir mi acaba? Yazara yabanciyim sadece ismini duydum ve genel olarak ovulen bir yazar. Kitaplarini okumus veya bu kitabini okumus arkadaslar yazarin dil ve uslubu hakkinda da bilgi verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 24 Mart 2019; 20:51:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazarın tek romanı olan bu eseri aşırı sevdiğimi ama öykülerinden abartıldığı kadar etkilendiğimi söyleyemem.
    Bunu tavsiye ederim,

https://www.idefix.com/Kitap/Nantucketli-Arthur-Gordon-Pymin-Oykusu/Edebiyat/Roman/Korku-Gerilim/urunno=0001772952001?gclid=CjwKCAjw-OHkBRBkEiwAoOZql_6LlSxwlQxLNUiKXRZe9xIcXWT3Q1ju9iH5zFsEqlaBb0oJW-WhVRoCdBUQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 25 Mart 2019; 21:13:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Yazarın tek romanı olan bu eseri aşırı sevdiğimi ama öykülerinden abartıldığı kadar etkilendiğimi söyleyemem.
    Bunu tavsiye ederim,

https://www.idefix.com/Kitap/Nantucketli-Arthur-Gordon-Pymin-Oykusu/Edebiyat/Roman/Korku-Gerilim/urunno=0001772952001?gclid=CjwKCAjw-OHkBRBkEiwAoOZql_6LlSxwlQxLNUiKXRZe9xIcXWT3Q1ju9iH5zFsEqlaBb0oJW-WhVRoCdBUQAvD_BwE
    Acikcasi yazarin romani yok diye biliyordum. Bir de roman olan kitaplara oyku denmesi insanin kafasini karsitiriyor.

Oyku seven biri degilim ama 60 70sayfalik oykuler genellikle tatminkar oluyor. Dil,uslubu ve anlatim bakimindan hakkinda ne soyleyebilirsiniz? Yazar her ne kadar bilinen ve ovulen bir yazar oldugu halde bu sorum biraz abes oluyor kusura bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.