Şimdi Ara

edebiyata 1 ay gerçekten yetiyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 üzerinden 2 lik bilgi birikimim var. Bshsediligi gibi kısa sürede bitiyor mu edebiyat? Ona göre fene ağırlık vericem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• evet yetiyor, sürekli tekrar yapman lazım ancak

• 1 ayda fullenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmekten kasta bağlı. 17-18/24 filanda hedefin eyvallah, yoksa fule yakin diyosan cik

• Az bir temelle 2-3 ayda 23 yapılabiliyo da 1 ay yetmez

• Leonard07 L kullanıcısına yanıt

katılmıyorum geçen sene 19 net yaptım. 20 gündür edb çalışıyorum 10 gün içinde bitiyor, abartılacak bir şey yok

• kara parçası kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 19 yaptığını yazmışsın :)
    Temel olduktan sonra rahat biter.

• Geçen sene son 1 ay çalışıp 18 net yaptım. Temelin varsa fule yaklaştırırsın benim edebiyat hakkında fikrim bile yoktu

• o 1 ay diyenler ya sallıyor ya da şansa bildikleri yerden gelince yüksek yapıyor. edebiyatın müfredatı derin tarihin daha da derin. oturup 2-3 ay sağlam çalışmak lazım. ben eylülde başlamıştım ocakta bitti 20 altına düşmüyor şansa bırakmak istemedim

• NEGANYRSA kullanıcısına yanıt

hocam zaten soruların 6 tanesinin paragraf sorulma saçmalığı var 13 olarak düşünebiliriz

• hocam geçen sene mart ayında edebiyata başladım. nisan ortası gibi tamamen bitti. edebiyatta gelen sorulara bakarsan fuzuli baki vb gelir. sana en ücra köşedeki adamı sormuyolar ki 6 tane paragraf sorusu geliyor. ayt tarih için sana katılıyorum. geçen sene edebiyatı 1.5 ayda yaya yaya bitirirken tarihi 2 ayda her gün okuyarak bitirmiştim.

• Ben geçen sene 1 ay çalışıp fulledim. Önceki seneden temelim vardı biraz ama edebiyatta ne kadar temelin olabilir ki birkaç ay çalışmayınca her şey sıfırlanıyor. Ayrıca stratejik çalışmak ve şans faktörü çok önemli. Önceki sınavları iyi analiz edip ona göre çalış. 1 ayın 15 gününü cumhuriyet dönemine ayırmak gibi hatalar yapma mesela.

• 24 şans işi ama çok rahat 22-23 yapılır. Önceki seneleri analiz etmek lazım. Doğru cevap olmayan şıklardaki isimleri ve dönemleri iyi tatbik ederseniz 22-23 çok kolay edebiyatta 1 ayda.

• Benkyo B kullanıcısına yanıt
    Sadece okuma mı yaptın yoksa video falan izledin mı

• tarikat_lideri kullanıcısına yanıt
    Kadir Gümüş'ün video ders defterinden çalıştım ama videoları izlemedim. Yalnız kitapta çok fazla ayrıntı var. Çoğu yazarı ya da eseri eledim özellikle milli edebiyat ve sonrasında. Tonguç'un pdflerinden de yararlandım, tekrar için kullanılabilir.

• yetiyosa ben de gireyim la tarih coğrafyam var zaten

• bir rakip daha geldi

• çalışma temposu ve içeriğine bağlı, neler çıkarıldı bilmiyorum ama eskiye göre konuşacak olursam -mat arka planda sorun çıkarmıyorsa- bol soru ile gelişim sağlanabilir

• 1 ayda biter ama fule yakın yapman yine senin elinde çünkü 6 7 tane paragraf sorusu falan oluyor genelde oraları yanlışsız geçtiğin anda oyun biter

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.