Şimdi Ara

Eczacılık Öldümü ? Okunur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
7.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıp diş diyorumda çok zor 60 günde olmaz artık
    Anca özel eczacılık tuttururum
    70-100k arasında eczacılıklar özel
    Yakın Doğu Universitesi Kıbrıs 108.000 ile almış ve yıllık 35.000Tl buna girebilirim
    Kıbrıs nasıl bilmiyorum ama eczacılıkta eğitim umrumda değil diplomayı alsam yeter kıbrısın gece hayatıda güzel zaten

Tr de de altınbaş istinye vs girebilirim 70-80k ile alıyorlar istanbuldalar ama yıllık ücretleri yüksek.

Mühendisliktense eczacılık daha iyi gibi ?

• kardes bu para bollugu nerden geliyor acaba sormasi ayip
  • Ankabirdu A kullanıcısına yanıt
    para bolluğu değil mühendis olup 1.5k deteced olacagına eczacılığa 35x5 175k gömer aylık 8-20k arası gelirli bir mesleğe sahip olurum

akıllı yatırım yani
  • Eczacılık asla ölmez. İnsanoğlu var olduğu sürece sağlık ve gıda sektörü yaşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07C238B73

para bolluğu değil mühendis olup 1.5k deteced olacagına eczacılığa 35x5 175k gömer aylık 8-20k arası gelirli bir mesleğe sahip olurum

akıllı yatırım yani
    eczacılıkta 8-20 k alma olayı bitti eczane açamıyorsun daha anca yüksekova da falan açıyorsun devlete girsen alacağın para 5-6 bin veya normal bir şehirden eczane devralayım desen milyon dan açıyor adamlar fiyatı. + eskisi gibi kar oranları yüksek değil kanser ilaçlarını vs devlet kendi veriyor stok fazlası falan yok yoksa neden sıralaması durmadan düşsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07C238B73

akıllı yatırım yani
    aylik 8-20 k kazanacagini nerden biliyorsun gecen bende eczacilik okunur mu diye bi konu acmistim millet bana cokta hos seyler soylemedi açıkçası. Birde para bolluğu degil ne demek yillik 35 k iste boru mu
  • Mühendisten fazla kazanırsın da o parayı doktorlar kazanmıyor ne yaptın Her yer eczane zaten artık kendi işini kurup iyi kazanç elde edemezsin.
  • Adam daha işi kurmadan gece hayatini düsünüyor

İşin beti bereketi simdiden gitmiş

Allah akil fikir ihsan eylesin
  • 2 sene önceki halim

kimya mühendisliği düşünebilirsin illa ilaç molekül biyoloji diyorsan

kıbrısta yurt yemek 10-15bin civarı
  • Kardeşim hedefin dış ise tip ise git yurtdışında oku gel burda denklik al ne uğraşıyorsun b*ktan bir halta yaramayan eğitim sistemiyle . Ah ulan bana kaybolan yıllarımi verecekler bu ülkede okur muydum be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetKARAHANLİ -- 17 Nisan 2018; 23:17:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8643D86AA

2 sene önceki halim

kimya mühendisliği düşünebilirsin illa ilaç molekül biyoloji diyorsan

kıbrısta yurt yemek 10-15bin civarı
    simdi noldun ecz.2.sinif misin
  • özele o kadar para vereceğine eczane aç o paraya bi tanede eczacı al daha karlı cıkarsın
  • ölmedi ama can çekişiyor. okunmaz.
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Kardrsim seni takip ediyorum . Bir türlü sakirt mi ateist mi olduğunu anlmadim
  • Bakkal aç bence
  • Ankabirdu A kullanıcısına yanıt
    diş 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8643D86AA

diş 2
    memnun musun hangi uni ve kac k dan girdin
  • MehmetKARAHANLİ kullanıcısına yanıt
    Hocam sakirtlikle uzaktan yakindan alakam yok aman olmasinda nefret ettigin insan grubu

Ateist degilim Allah'ın varligina inanırim

Dini acıdan biraz zayif yönlerim var ama deist degilim

Valla ne oldugumu bende bilmiyom
  • Okunur mu okunmaz mı emin değilim ama artık eczane açmak zor iş onu biliyorum.
  • MehmetKARAHANLİ kullanıcısına yanıt
    Kardeşim tl ruble oldu yurtdışına nasıl gidiyim

Bulgaristanda okuyalım ucuz desek 10.000 euro olmuş 50.000tl

Macaristan 12.000 euro 60.000tl

İngiltere 12.000 sterlin 70.000tl

Eski kur olsa ingilterede okuyup kalırdım zaten

Ha şimdide bulgarda macarda okurum ama bi evi satmak gerek + orda çalışmam gerek + yabancı ülkeye gidiyosun millet bulgarca konuşacak ben ing+tr yani arkadaşında olmaz

Ha şu var mühendislik isteseydim almanya bedava burda kayıt olup almanyaya geçerdim.

Diş Hekimi olmak istiyorum ilgimde bu yönde ama dişci olmam için at yarışını kazanmamı istiyor ilgime bakmıyor ülkemiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.