Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Link atabilir misiniz amazon.de ye bakinca turkiyeye gonderilmiyor diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • probandi P kullanıcısına yanıt

Amazon.de'de stoklar şimdilik bitti. Türkiye'de de satılıyor :

https://www.hepsiburada.com/ecovacs-deebot-ozmo-950-robot-supurge-p-HBV00000SAUJD

• oceanofmemories O kullanıcısına yanıt

Acikcasi bu urunun ikinci el ya da bozuk oldugundan supheleniorum. Bu fiyata satabilmesine imkan yok. Saticiya bakiyorum diger sattiklari catal kasik. Hem ecovacstan nasil ithal edebilmis ki?

• probandi P kullanıcısına yanıt

Nasıl ithal edebilmişler bilemiyorum, fakat bu fiyata neden satamasın ki ? Ben de Amazon.de'den daha önce Ozmo 950 alacaktım ve fiyat herşey dahil, arkadaşın dediği gibi 541 Euro'ya geliyordu. 541 Euro'nun içinde vergiler, kargo ücreti de vs. var. Yani bu fiyat yüksek bile sayılır.

• KskFaruk kullanıcısına yanıt
    Dispute aç,@exper önce bana satıcıya sordurdu sonra screen shot aldım. Ekstra vergi çıkarsa itiraz edeceğim. Bu arada vergi önce 200 liraydı şimdi 300 liralara mı çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 24 Kasım 2020; 22:51:20 >
    Kar etmeyecek mi? Kamu hizmeti mi yapıyor? Hepsiburada %11 alıyor en az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 24 Kasım 2020; 22:51:49 >
  • Vallahi gözüm orada benim de.. fiyat çok iyi ama düşündürüyor.. ozmo 950 hayalimdeki robot, yurtdışından uğraşmak istemedim alamadım bunca zaman , buraya da güvenilir mi belli değil, ben de çatal bıçak sattıklarını görünce çekindim

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ne %11'i hocam,bir ara züccaciye tarzı bir şey satacaktım bildiğin plastik kutuya %29 komisyon+kdv istedi,bende n11 den devam etmiştim.
  • absolutcihan A kullanıcısına yanıt

İstanbul'da oturan biri varsa mağazaya gidip ürünü görebilir.  

Voltaj farkı için de o zaman ayrı aparat almam gerekecek değil mi? Zaten bir ara dyson da alacak oldum bu yüzden vazgeçmiştim
    Ecovacs universal gelir, voltaj farketmez.
  • hukihuki H kullanıcısına yanıt
    Resmi servis ve garantisi yok. Arızalarda ben yardımcı olurum.
    Voltaj farkını nasıl çözebilirim alırsam? Yazmıştım ama üstteki mesajı uygulama göstermeden önceydi. Esasen gözüm t8aivi de kaldı ama fiyatlar malum. İner mi diye de hayaller içindeyim. çok model ve marka olunca tam olarak beklentimi hangisi en iyi karşılayacak kafam allak bullak oluyor bir o modele vif bu modele bakmaktan hayali robotlar dolanıyor evde göÜmü kapayınca :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukihuki -- 24 Kasım 2020; 23:59:11 >

Tam ben cevap yazacaktım, bu işe yıllarını vermiş otorite Ali Bey sizi aydınlatmış. 

Ecovacs henüz resmi olarak gelmeyecek.
    İthal eden firmayı teknik ve yedek parça olarak destekleyecek ama bu sadece resmi olarak ithal edilen ürünlerde geçerli.
    iRobot da sizin ülke dışından aldığınız ürüne garanti vermez, bu çok normaldir.
    Siz yurtdışından ucuza getirin, firma da burada ücretsiz garantisini versin... böyle ticaret olmaz ki.

Kardeşim gel seni de Aliexpress Ecovacs T8 Aivi kervanına ekleyelim, lakin riske gireceksiniz birazcık. Hayatta herşey zaten bir risk değil mi ?

Voltaj farkı yok, Ecovacs universal gelir.
    Aliexpress den yıllarca ıvır zıvır almayı pek sevmiş biri olarak aliexpress e sıcak bakıyorum ama o da risk almak için biraz fazla pahalı değil mi?:) Aynısını Amerika dan daha ucuza alabiliyorum ama akrabam da ancak kendisi gelirse geitirebilexeğini söyledi, o da ne zaman gelecek belli değil. Bir yılı aşkındır forumda robot süpürge konusunu inceleyip arada soru soruyorum tam ha şu İyi galiba derken alamadan başka model karşıma çıkıyor. Esasen hb ya da trendyol dan almayı planlıyordum ama forumda okuduğumi negatif yorumlar da kafamı kurcaladı. Yine çorba bir beyinle kalakaldım. Ama en cazibi de t8aivi galiba

Valla Ali Bey ben ticaretten hiç anlamam, o yüzden olaylara tüketici gözüyle bakıyorum. Ecovacs'a email gönderdim garanti durumu nasıl olacak diye, cevap vereceklerini sanmıyorum. Cep telefonlarında oluyor da, robot ta neden olmasın diye düşünüyorum global garanti.

• hepsiburadaki ürün yerine aliexpress t8 modeli alınır hemde osmo 950 ye göre üst model.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.