Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bi denemekte fayda var. teşekkürler yanıt için..

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

İyi bari en sonunda kafanız biraz rahatlamıştır.

• muallim43 M kullanıcısına yanıt

eğer robot kayboldum derse robotu kaldırıp robotun 1 metre ilerisine bırakıp sonra relocate tuşuna basınız.

• Merhaba, Amerika dan ozmo t8 almayı düşünüyorum. Türkiye de sorunsuz çalıştırır mıyım. Bir de burada servis ve yedek parça mevzuları nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukihuki -- 24 Kasım 2020; 17:9:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ecovacs çok yakında Türkiye'ye geliyormuş. Amerika'dan alınan cihazlarda voltaj farklılığı olayı var.

• oceanofmemories O kullanıcısına yanıt
    T8 110/220V’de çalışıyor. Amerika’dan alınanlarda titreşimli Mop olan OZMO Pro aparatı kutuya dahil değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Haklısın çalışıyor, ben yine de uyarayım dedim, çünkü bazı cihazlar çalışıyor, bazıları çalışmıyor, bakmak lazım diye. Çinliler işi biliyor, aparatı 100 Dolardan gazlıyorlar ABD'ye, nasıl olsa dolar bol, bas basabildiğin kadar.

• yaralitim Y kullanıcısına yanıt

Valla ben herhangi bir model önerecek bilgiye sahip değilim. Ben de kameraman Cevat KELLE misali, sıradan User modunda biriyim, yani hiç robot alıp kullanmışlığım yok. İlk tercihim Ozmo 950 idi, Amazon.de'den sipariş verirken kartta problem çıkınca siparişi iptal ettim ve bu foruma rastladım. Sonra Aliexpress'ten T8 Aivi siparişi verdim, Ozmo 950 parasına T8 Aivi almış olacağım bir aksilik çıkmazsa.

Ozmo 950'de de mop (paspas) yaparken halı tanıma özelliği var, T8 Aivi'de de var, fakat T8 Aivi'de artı olarak kamera (yapay zeka) var, bir de kutudan titreşimli mop aparatı çıkıyor.

Halı tanıma özelliği ile robotu çayıra salıyorsunuz, o paspas yaparken halıyı tanıyor ve üzerine çıkmıyor, diğer robotlarda bu özellik yok. Onlar da no mop zone, no go zone (orayı paspas yapma, şuraya gitme vs.) şeklinde haritada işaretlemeler yapma mevzuları var, açıkcası öyle işlerle uğraşmak istemediğim için Ecovacs Ozmo serisinden T8 Aivi'yi seçtim.

• Yapay zekanin farki ne evo 950 ye gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robotun üstünde kamera var, cisimleri tanımak için.

https://www.ecovacs.com/global

https://www.ecovacs.com/global/innovation/aivi

Aivi=Artificial Intelligence and Visual Interpretation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanofmemories -- 24 Kasım 2020; 19:51:8 >
  • oceanofmemories O kullanıcısına yanıt

Amazon ithalatçı bazında geliyor, dolayısı ile ithal etmedikleri ürünlere servis veremeyeceklerdir.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ne demek istediğinizi anlayamadım ?

Evovacs Türkiye'ye resmi olarak gelmeyecek mi ?

Yoksa siz, arkadaşın Amazon Usa'dan alacağı cihaza Ecovacs Türkiye'ye gelince servis vermeyecek mi demek istediniz ? (Kendisi ithal etmediği için)

(Öyleyse bizim Aliexpress'ten alan ve alacak arkadaşlar da servis ve garantiden yararlanamayacaklar sanırım)

• T8 aivi için gümrük çıkan arkadaşlar marcs store kupon falan tanımladı mı size? Ücretsiz parça gönderdi mi?

0.01$ lık kupon tanımlamış bana sağolsun:) Hatırlatıyorum arada görmezden geliyor.

• arifay1980 kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum neler olacak
    950 ile aranıza katıldım. Yıkanmamalı dediğiniz beyaz filtre hepa filtresi mi? Yedeği ile gelen filtre!
  • inch kullanıcısına yanıt
    Evet efendim, filtenizi yıkamayın.

Nerden ve ne kadara aldiniz acaba cihazi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İki kez yıkadım. 🤗
  • probandi P kullanıcısına yanıt
    Toplam 541 avro. Amazon.de
    Hocam daha yeni aldınız, ne ara iki defa yıkadınız ki?
    Neyse, fanda sorun çıkar ve robot düşük performansta çalışırsa hemen yedek filtreye geçin. Hatta ben olsam şimdi geçerdim.
    Saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.