Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.872
Cevap
195
Favori
286.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ali abi,

Anlatmak istediğim şuydu, Hepsiburada üzerinden ozmo 950 ler satışa sunulmaya başlıyor. Fiyatlar da uygun tutuluyor. 950 kullanıcıları robotlarını satmak istediklerinde 4000 5000 arasında fiyattan Türkiye içerisinde 2. El olarak satıyorlar. Buna bende dahil 4500 den koymuştum.

Şimdi ozmo 950 alım gücü Türkiye icinde de artık daha ulaşılabilir olduğu icin 2. El 4000 lere satmak isteyenler , sıfır cihazlara yönelmeyi tercih edecekler.

Ben olsam bende sıfırına yönelirim. Bunu anlatmak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu konu başlığını yeni farkettim. 11.11de aliexpress’teki satıcıdan t8aivi sipariş verdim. Dolar üzerinden siparişin daha uygun olduğunu bu grubu okuyunca farkettim. Üstelik sonraki hafta fiyatı biraz daha ucuzladı. Ama siparişi iptal etmedim.
    Satıcı her soruya cevap veriyor, fakat bazı cevapları yanlış veriyor. T8aivi+ nedir diye sorduğumda, otomatik mop temizleme yapar dedi.

• Marcs benim mesajları okumuyor artık unread:)

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt

Tamam şimdi anladım.

Ama şaşırdım o fiyata O950 için. Kim ithal etmiş acaba?

Bir şey daha öğrenmiş olduk teşekkür ederim 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, T8 aivide komple haritayı kaldırmadan, bir odayı yeniden haritalandırmak mümkün mü? Girmediği bir alan için yolunu açtım ama o tarafa gitmiyor. Daha önce gördüğü yere kadar gidip geri dönüyor önü açık olmasına rağmen.

• kvc_kvc kullanıcısına yanıt

O konu da tam bir fikrim yoktur ama satıcıya sorduğumda global servislerde baktırabilirisiz deri. 2 yıl garantisi var. Ya global servislere gönderirsiniz (ücretsiz gönderim kodu ile) ya da servis yoksa siz yaptırırsınız biz parasını karşılarız dediler. Burası bence global servis olabilir

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

İsmini vermek ne kadar doğru olur bilemiyorum abi, o yüzden Kim ithal etmiş konusunda bir şey diyemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/ecovacs-deebot-ozmo-950-robot-supurge-p-HBV00000SAUJD?magaza=GTS

Ürün 4.897,11 TL den giriş yapmış hadi bakalım.

• muallim43 M kullanıcısına yanıt
    kapı açıkken Autoda temizlik yaptırırsanız o odaya da girip haritaya ekler.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Autoda temizlik yaptırıyorum. O odaya da giriyor ama önceden haritalamadığı o köşeye gitmiyor. Elimle götürüp o köşeye bıraksam geri dönüş yolunu bulur mu yoksa hepten kafası mı karışır bilemedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muallim43

Autoda temizlik yaptırıyorum. O odaya da giriyor ama önceden haritalamadığı o köşeye gitmiyor. Elimle götürüp o köşeye bıraksam geri dönüş yolunu bulur mu yoksa hepten kafası mı karışır bilemedim :)

O köşeye gitmese de robot docka kendi başına döndüğünde haritayı güncelleyip o köşeyi haritaya katacaktır, eğer lazerinin önünde bir engel olup da o köşeyi tarayamama gibi bir durum olmadıysa. Bir sonraki seferde de orayı temizler.

Ayrıca normalde robot çalışıyorken kaldırıp başka bir yere koymak genel olarak robotun haritasını karıştırır ama yapabileceğiniz şu var:

Robot docktayken kaldırırsınız dediğiniz noktaya götürür bırakırsınız. Sonra uygulama üzerinden locate tuşuna basarsınız. Eğer robot location updated der ve harita üzerinde bulunduğu yeri düzgün işaretlerse, uygulama üzerinden custom ile dediğiniz köşeyi kareyle işaretleyip sildirebilirsiniz. Bu durumda haritayı güncelleyeceğinden emin değilim. (güncelleme ihtimali yüksek)

• Rig3L kullanıcısına yanıt
    650$

• Bakalım satıcı 12 saat içerisinde kargoya vereceğini söyledi,

Hadi hayırlısı :)

• Marc, bu hafta kargonun Çin'i terk edeceğini,lojistik bir gecikmeyle karşılaştığını söylüyor. Zamanın gecikmesini sana söylemedim bu benim hatam dedi. 15-20 güne gelirmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 24 Kasım 2020; 15:39:24 >
  • Kullanılmış ürün olabilir mi? Biraz çekindim ben de verecektim ama tek satıcı görünce korktum açıkcası • hayırlı olsun.

• Merhaba, Exper1980’ in desteği ile bende ürünü 11.11 akşamı sipariş verdim. Bu gün mail attılar ürün için vergi talep ediyorlar. Bunun olabilme ihtimalini konuşmuştuk. 305TL bir vergisi çıkmış. Her türlü ürünü alacağım ama satıcının indirim yada aksesuar ile telafi ettiğini okumuştum. Eğer aksesuar gönderecekse ne almam gerekir en çok hangi aksesuar a ihtiyaç duyuluyor ne kadarına razı olmalı sizce?

• arifay1980 kullanıcısına yanıt

1 adet ana fırça, 4 adet yan fırça, 2 adet mikrofiber bez ve 10 adet tek kullanımlık bez. Bu arada kargo hareketleri görünüyormuydu?

• Bu ay gümrük iyice uyanır :)

GTS Küçük ev aletleri

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Yok, ben isim soyisim vermekten bahsetmiştim.
    Yoksa satıcının mağaza adı belli tabiki.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.