Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Covid-19 bütün süreci etkiliyor. Yani forumda alanlar olmuş, onlarınki geldiyse bizim aldıklarımızda da bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. AliExpressten daha önce sipariş vermedim. Bu yüzden ordan nasıl takip edildiğini de anlatır mısınız?

• Bu arada bende kendi bankamdan alırken usd seçmeme rağmen ödeme bilgilerini girince tl ye çevirdi sistem ve 7.99 dan alıyordu. Diğer banka kartımdan deneyince tl ye çevirmeden aldım. Ödediğimde 7.77 den aldı. Ekstrede gördüm.

• hhuctas H kullanıcısına yanıt

Tabiki,

Aldığınız ürünün sipariş bilgileri kısmında, satıcı ürünü kargoya verdiğinde track order diye bir ibare görünecektir. İsterseniz oraya tıklayabilir, isterseniz mouse ile üzerinde bir müddet bekleyerek çıkan takip numarasını görebilirsiniz.

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

Aynı şekilde mobil uygulama üzerinde siparişlerim kısmında giderek, sipariş verdiğiniz ürünün üzerinde Takip butonu görünecektir. Bu menünün içerisine girerek takip bilgilerine mobilden de erişebilirsiniz.

• Size JN ile başlayan bir kod verilecek.
    Google ye track17 ya da track24 diye aratınız. Çikan bu iki siteden size verilen karg takip numarasıyla detaylı takip edebilirsiniz. Bu iki sitede kargo hareketlerinin güncellemesi daha hızlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 23 Kasım 2020; 11:19:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exper1980 kullanıcısına yanıt

Yazdığım yazıda bir eksiklik var diyorum , takip edebileceği siteleri belirtmemişimEcovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar, bende bugün itibari t8 aivi dock modeli ile aranıza katıldım. @Exper1980 hocam çok yardımcı oldu sağolsun. her soruma cevap verdi. 1 aydır almayı planlıyordum. Bugün nihayet aldım. Ancak bankalar çok sıkıntı çıkardı açıkcası. Enpara hesap kartıyla almayı planlıyordum geçersiz kart dedi. Sonrasında yapıkredi kart ile çekeyim derken tutar yüksek olunca kartı kapadılar işleme. İş bankasına attım son çare. O da kuru 8.10 dan hesaplamış. Ben işlem yaptığımda kur 7.77 civarıydı. Hesabıma,8.10 dan hesaplanmış tutarı blokaj şeklinde yansıtmışlar. Banka 10 gün içerisinde muhasebeleşince net tutarı hesabınıza yansır diyor. Artarda azalır da sanırım. Bakalım artık .

• Hayırlı olsun Hocam ben enpara hesap kart ile aldım.

Teşekkür ederim. Size de hayırlı olsun. enpara hesap kartı geçersiz kart olarak gözüktü sistemde. ondan çekemedim malesef. Bende dolar olarak sipariş verdim ama iş bankası 8.10 dan tl ye çevirip, hesaptaki tutara blokaj koymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilheros -- 23 Kasım 2020; 12:6:9 >
  • Hayırlı olsun. İnşallah kazasız belasız gelir.

• Amin hocam, teşekkür ederim.

• Fiyat zamlandı galiba değil mi

Evet,

Black Friday kapsamında indirim olacaktı. Ürün zaten indirimli olduğu için black friday indirimine göre yeniden revize oldu.

Kısacası fiyatı arttı.

• elify. E kullanıcısına yanıt

Hocam amazon.deyi nasil turkce yaptiniz

• yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki Alman bayrağını tıklayın orda seçenekler var.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Ben de tam olarak böyle düşünmüştüm, mantıken olabilir diye. Robotun wifi kartının olması konusunda kafam sonradan dank etti, robotun wifi kartı var elbette, ama ben tam olarak ifade edemedim olayı. Sonuç olarak, modem olmadan da robota bağlanabiliriz.

• Arkadaşlar ecovacs kendi sitesinde yedek bezleri 35 dolara satıyorken, Aliexpress deki Marc nasıl 17 dolara satabiliyor ? Açıklamasında *100% Brand New and Original* yazıyor. Amazon.com da 35 dolar amazon.de. de 17 euro.

https://www.ecovacs.com/us/deebot-robotic-vacuum-cleaner/D-CC3H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 23 Kasım 2020; 15:47:23 >
  • Ecovacs Home app de STORE bölümünde aynı bezler 39 yuan . Hatta sepete atınca 35 yuana düşüyor. 39 yuan 5,6$ yapmıyor bile. Ne kadar büyük farkla satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 23 Kasım 2020; 15:56:46 >

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.