Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.882
Cevap
195
Favori
286.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resimde mop pro var mi hocam ben goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifay1980 kullanıcısına yanıt
    Gümrük için sizden ne ücret talep edildi hocam? Kargo gelince mi ödediniz yoksa şirket size ulaşıp ödeme yapınca mı aras kargoya ürün verildi ?
  • probandi P kullanıcısına yanıt

Fotodaki beyaz üzerine mavi diagonal bezin takılı cihaz pro moptur yani titreşimli moptur.

• Exper1980 kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam. Icim ferahladi.

• T8 aivi bana ulasti dun. Ama benim her isi son ana birakma huyum yuzunden kullanamiyoruz :). Saticidan tel no istemedim simdi kaldik oyle. Dugmesine basinca kara duzen calisiyo ama sanirim cunku basliyo hemen temizlige.boyle temizlik yaptirsam zarari olur mu ?

Bu arada bana vergi cikmadi urunle ilgili.

• Bem 1 hafta önce 306TL ödedim. Dünde teslim edildi.
  • by_xray B kullanıcısına yanıt

En az 5 ya da 6 saat şarjda kalsın. Şarj süresini doldurduktan sonra kullanılabilir, hiçbir sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 5 Aralık 2020; 10:10:58 >
  • Exper1980 hocam. Hazne ve bezlerin kıllanımı konusunda aydınlatmanız mümkün mü? Hangisi koşulda hangi hazneyi hangi bezle kullanmalı.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Sağlık, mutluluk ve huzur içinde kullanmanız dileğiyle.

Cihaz üzerine takılı hazne ile mavi bez takılı tabla takılıp kullanılacak bu standart mop tur. Standart mopta mavi takılı bezi robot arkasından süreyerek silme yapar.

Beyaz üzerine diagonal çizgili bezin takılı olduğu cihaz titreşimli mop tur. Titreşimli mop siyahtır ve cihazla renk uyumu vardır.Titreşimli mopun bezleri ise mavi poşetteki bezlerdir. Titreşimli mopun bezleri tek kullanımlık deniyor ancak bu bezleri çok rahatlıkla altı yedi defa kullanılabilir. Titreşimli mop ise salınım yaparak silme yapar bu da silme performansını artırır.

Exper1980 hocam cevap vermiş, yeni gönderdiğiniz fotoda içerik tam görünüyor, sorun yoktur.
  • absolutcihan A kullanıcısına yanıt

merhaba, benim aklimda da hep ozmo 950 vardi. Ancak amazon saticili s5 max çıkınca onu aldim. Paket açılmış geldiği icin iade ettim bu sirada ozmo 950 almanya uzerinden indirime girmisti ben de onu aldim. 2 robotu da kisa sure kullanmış biri olarak, deebot 950 biraz nasil desem salak gibi. Haritayi çıkarıyor ancak bazen harita kayiyor. Ornek olarak salon bazen capraz donuyor ve kayiyor sonra da hrita tamamen sacmaliyor. Bu sanirim trmizlikcimi geldigin de supurgeyi ve istasyonu yerinden oynattigimiz icin oldu. Onun disinda oynatmaz isek haritada bir problem cikmadi istasyonunu rahat buldu.

hali vs tırmanışları s5 max daha basarili. Ozmo 950 ince halilarda haliyi kaydirarak buklum buklum yaparken s5 max da boyle bir sorun olmamıştı. Ayrica. Uzun saçakları olan halimiza fevkaledenin fevkinde dolaniyor deebot. S5 max daha rahatti bu konuda.

deebot daha sessiz.

s5 max hali uzerine ciktiginda boost olayini gecikmeli yapiyor. Bazen halidan inerken boost yapiyor. Deebottan boyle bir gecikme yok.

s5 max engelleri daha iyi algilayip hamlelerini daha iyi yapiyor. Deebot daha bamgüm.

temizlik yaparken cizdikleri rotalar icin s5 max daha basarili. İkisi de odayiyi tamamen bosluksuz supurse de, deebotu gorunce salak ya diye yapistiriveriyorum. Bilmiyorum belki kendini giderek optimize edecek, yazilim guncellemesiyle duzelecek gorecegiz.

Emis gucu sanki deebot daha iyi.

malzeme kalitesi tartismasiz deebot önde. Ozellikle filtrenin 3 katman oluşu haznedeki klapesi, ilk metal suzgec vs. Hayran kaldim diyebilirim. Ama gel gor ki, zeka ozurlu.

en can sıkıcı olan bahsettiğim gibi haritanin arada sacmalamasi. Ona da zamanla alışacağız bi sekilde. Ancak bana soracak olursaniz s5 max tercih ederim. Hatta belki bunu da(böyle devam ederse) iade edip s5 max alacağım.

• Jelatinbaret J kullanıcısına yanıt
    45 günlük bir roborock s5 max cihazımın lidar sensörü bozuldu amazon para iadesi yaptı bu kadar erken arıza verdiği için ecovacs ozmo 950 ile roborock s5 max arasında seçim yapma arifesindeyim açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler

Öncelikle hayırlı olsun. Dock ile olan versiyonu sipariş etmemiştiniz sanırım?

• peaceforever P kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece cihaz. Dock yok.
  • Arkadaşlar garip bir durum mu var anlayamadim. Ecovacs home uygulamasinda iki robot gorunuyor, biri benim isimlendirdigim robot digeri t8+ bosaltma istasyonlu. Daha garip olan kismi ben bu robota tikladigimda farkli fir harita goruyorum yani baskasina ait robot benim uygulamamda. Marcsin verdigi id ile girip sifreyi degistirdim bana baskasinin id sini vermis demek oluyor sanirim.

Ss lerden gorebilirsiniz
    Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

Mavi olan benim haritam renkli olan baska bir harita.

Marc'a durumu sordunuz mu ? Pek anlamadım ama, diğer robotu silebilirsiniz yada Marc başka tel no ve şifre versin.

• oceanofmemories O kullanıcısına yanıt

Sordum kontrol edecekmis. Bu bence onemlisi sunu gosterir. Cihazin kullaniminda buyuk bir gizlilik acigi var. Sifreyi degistirmenizde birseyi degistirmiyor cunku ben sifreyi degistirmeme ragmen diger robotun herseyine erisebiliyodum.

• Hesaptaki diger robotun video goruntusunden SS aldim.

Yorum sizin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_xray -- 5 Aralık 2020; 17:10:27 >
    Şifreyi diğer robotu görmeden önce mi değiştirmiştiniz, gördükten sonra mı değiştirdiniz?
  • Evet uzun zaman sonra bizde O 950 siparişimizi geçtik amazon tr üzerinden. Satıcımız Amazon germany.

İnşallah haritalama vs sıkıntıları yaşamayız :)

Ali beye yardımları ve tavsiyeleri için teşekkür ederim.

18-24 Aralık teslim yazıyor. Kullandıktan sonra bende tecrübelerimi yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayhemx -- 5 Aralık 2020; 17:12:12 >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.