Şimdi Ara

ECOTEC MOTOR? GENERAL MOTOR? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
182.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.0 16V 136 Hp, 1,4 16V 82 Hp, 1,4 16V 90 Hp olmak üzere 3 ecotec motor olan opel modellerine bindim ve 3 'ündende memnuniyetim en üst düzeyde.

motordan kaynaklı bir problem şu ana hiç yaşatmadı şükür.

1.400 cc 82 hp'lik 1996 astra 254.000 deyken satmıştım ama o ana kadar küçücükte olsa sorun olmaz mı...

ve şu anda 1.400 cc 90 hp 2006 astra ve 2.000 cc 136 hp 1997 model vectra var elimde;

2.000 cc olan vectra 192.000 km'ye ulaştı. ben aldığımda 130 binlerdeydi. olağan bakımlar hariç 5 yıldır tık demedi. konforunu, motorunu, sağlamlığını ve uzun yol keyfini çok sevdiğimden satmıyorum.

1.400 cc astra sıfır almıştık; bugün 133.000 e geldi. hep şehir içi kullandım süper güçlü... kedi gibi tırmanıyor her yeri
  • yılbaşında 2000 model X16XEL vectra aldım. (175bin km.de) . genel bilgilerim ve duyup okuduklarım nedeniyle bahara çıkınca satmayı düşünerek almıştım. sırf kışı çıkartmak için 2. eli kuvvetli diye. ama bu başlığı okuyunca satmasam mı demeye başladım. özellikle 2 husus nedeniyle satmaya bilirim. ilki benim de önyargımın olduğu 1.6 motor bu kasayı kaldırmaz inancı yanlış çıktı. hem benim tecrübem hem opel forumlarında (2.0 ve 1.6 ikisini de kullananların görüşü) ve de buradaki opel ustası arkadaşın görüşü.
    ikinci olumlu sebep de; gerçekten motorun üretim dönemi itibariyle güncel motorlara kafa tutması özellikle yakıt ve tork değerleri. bu motorun 1996 da piyasaya çıktığına inanamadım. zaten 150 NM tork kasayı sorunsuz kaldırıyor. şasi de yazan ağırlık da yaklaşık 1200 Kg. yani göründüğü kadar ağır kasa değil.
    bu başlık bana moral oldu

• Opelı ıflas ettıren motorlardır Ecotec Motor...
  • Bence Opelı ıflas ettıren motorlardır. ECOTEC motorlar bu ısı yenı Astra J den ıtıbaren degıstırdıler yakıt v.s.
  • benim vectra b 1998 model 252,000 km de - lpg hiç kullanılması . ilk sahibiyim. şehir içi 14 lt - şehir dışı 8 lt yakar . her kuruşu helal olsun .
  • OPEL MOTORCUSU O kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Hangisi önce gelir bilmem ama motor konusunda honda ve opeli tek geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2.0 ecotec şehir içi 9.1 litre şehir dışı 6.5 max 7 falan yakıyor. Çok değil derim

• enolaguy E kullanıcısına yanıt
    X16xel kodlu astra g aracım 380.000 km yi devirdi.hiçbir sorun yok.gayet dayanıklı bir motor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıcıyı da iflas ettiren motorlardır bunlar:)

cruze benzinli otomatik alanlar beli doğrultamıyor parça tamir masraflarından... sürekli arıza...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korekaplanı -- 8 Ocak 2020; 9:59:34 >
  • Cıft turbo Insıgnıa aracımı arızalardan usanarak sattım wallahı ...
  • General motor korgeneral mi orgeneral mi hürgeneral mi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.