Şimdi Ara

EBK Et Balık Kurumunda fiyatlar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
7
Favori
12.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sakın ama sakın burdan sucuk almayın sucukla uzaktan yakından alakası olmayan ve yemesi zahmet isteyen bir ürünü satıyorlar.
  • yanlız ebkda fiyatlar bir miktar değişebliyor.çünkü bireysel işletiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Birkaç çeşit kavurması var, biz 2-3 tane denedik ve sonunda birini sevdik.Haftada bir 1 top kavurma alıyoruz..

Bir de tavukları biraz pahalı ama 90 gün çiftlikte yetişiyormuş.Organik diye alınabilir.Yalnız tadı piyasadaki tavuklardan farklı biraz.

tavuklarında acayip bir koku oluyor fark ettiniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

At eti iyidir..Kazakistanda filan zenginler yer sadece cünkü çok pahalidir...Kiymetini bilin

Kasap sucuk içindehttp://www.alucdagi.com/alucda-sucuk.html

Sağlıklı bir atın etini yeriz problem yok, protein bakımından zengin yağı az oluyor.
  • quote:

Birkaç çeşit kavurması var, biz 2-3 tane denedik ve sonunda birini sevdik.Haftada bir 1 top kavurma alıyoruz..

Bir de tavukları biraz pahalı ama 90 gün çiftlikte yetişiyormuş.Organik diye alınabilir.Yalnız tadı piyasadaki tavuklardan farklı biraz.

spor geregi haftada 2-3 kilo kadar tavuk tüketiyorum
    denemek lazım aslında
    nekadar kilosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Arkadaşlar bulunduğunuz yerlerde EBK var mı bilmiyorum ama varsa bir uğramanızı tavsiye ederim.

Birkaç haftadır uğrayıp alış veriş yapıyorum, fiyatlar gayet uygun.

Bir kaç örnek vereyim

Pastırma piyasada 65-70 TL civarı EBK da 50 TL.

Antrikot piyasada 36 TL civarı EBK da 30 TL etin istediğiniz yerinden istediğiniz gibi kesiyorlar.

Sığır Kavurma piyasada 40-45 TL civarı EBK da 22 TL.

EBK şubeleri:http://www.ebk.gov.tr/magazalarimiz-icerik-227-1.htm

EBK fiyat listesi:http://www.ebk.gov.tr/satis_fiyatlari-satis_fiyat-469-2.htm

aga ben sucuklarına hastayım pastırmaları nasıl iyi mi

• quote:

tavuk tadı farklı derken lezzetli mi daha demek
  • quote:

hangisini tercih ediyorsunuz.? bingölmü.?

:@ sucuğu deneme fırsatım olmuştu fakat pek beğenmedim, daha doğrusu heryerde satılan sucuklardan bi farkı yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: awolf34

hem güvenilir hem uygun fiyatlı..

http://www.internethaber.com/ol-hayvan-eti-et-balik-kurumu--451614h.htm

Başlığa girmeden içimden "kesin bir yolsuzluk vardır, neticede devlet kurumu" dedim.
    Kendim de memurum ama nedense "Devletin malı herkesin malı ama kimsenin malı değil" mantığından bir türlü uzaklaşamadık.
    İşini düzgün yapan insanlar da bu tip sahtekarlar yüzünden sürekli zan altında oluyor.
    Bu tarz suç işleyenleri ömür boyu kamu hizmetlerinden men etme gibi caydırıcı cezalar vermeleri gerekir.

• bizim burda EBK da fiyatlar marketlere göre pahalı.. pahalı olunca satamıyor satamayınca genelde taze ürün de bulunmuyor. gibi bir kısır döngüde eski şanı yok..
  • Migroslarda her hafta belirli bir günde %20 indirim var.Duyurulu. (Sanırım çarşamba idi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

quote:

tavuklarında acayip bir koku oluyor fark ettiniz mi

Kokuyu farketmedim, ama bariz bir tatsızlık var.Saman gibi gelmişti bana.Sossuz yemek imkansız gibi..Yalnız biz kızartma olarak tüketiyoruz.Haşlaması güzel olabilir belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

spor geregi haftada 2-3 kilo kadar tavuk tüketiyorum
    denemek lazım aslında
    nekadar kilosu

Babam kg fiyatı için 9 TL'lerden söz ediyordu.ama tavuğun hangi kısmı olduğunu bilemiyorum açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

tavuk tadı farklı derken lezzetli mi daha demek

Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi hocam, tatsız geldi bana.Ya biz kötü tavuğa alıştık artık,iyisini garipsiyoruz.Ya da EBK'nın tavuğu damak tadımıza uymuyor.

• EBK eski bildiğimiz EBK değil...Özelleşti,tuhaf bir kimliğe büründü...Aslında hiçbir şey eskisi gibi değil ya...
    Yaşı 40 civarı ve üstü olanlar beni anlar...Haydarpaşa'da Çayırbaşı otobüs durağının orada az beklemedik sabahın köründe...Bir parça bir kıyma derdik satıcıya...
    EBK o zaman EBK idi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Sığır kavurmanın 22 lira olduguna bakmayın yağ oranı yüksek. Pek kaliteli değil bence. Bingöl kavurma kalite olarak daha iyi ancak o da fiyat olarak bir miktar daha pahali.

Ben sucuk ve pastirmasini beğeniyorum.

Kilosu 22 TL ye aldığım kavurmayı bu sabah deneme imkanım oldu.

Yağ fazla ise ilave yağ koymayayım kavurmayı ısıtıp üzerine 2 yumurta kırayım dedim ama yağ oranı çok çok azdı.

Tadı lezzeti de fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

yanlız ebkda fiyatlar bir miktar değişebliyor.çünkü bireysel işletiliyor

Bu mesajda bir hata var, fiyatları EBK belirliyor günlük olarak sitesinde duyuruyor.

Bu nedenle fiyatlar her gün değişiyor

http://www.ebk.gov.tr/satis_fiyatlari-satis_fiyat-469-2.htm

Bu fiyatlardan farklı satamazlar.

Diğer yandan mağazalar franchising.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam
    nekadar kilosu

http://www.ebk.gov.tr/satis_fiyatlari-satis_fiyat-469-2.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

bizim burda EBK da fiyatlar marketlere göre pahalı.. pahalı olunca satamıyor satamayınca genelde taze ürün de bulunmuyor. gibi bir kısır döngüde eski şanı yok..

Bu konuda haklısınız, sürüm olmayan bir mağaza ise sıkıntı olabilir.

Benim alış veriş yaptığım şubede sirkülasyon çok fazla.

Örneğin kaç gündür pastırma bitti, pastırmanın gelmesini bekliyorum.

Vitrindeki etler kalmıyor sürekli satış devam ediyor.
  • Denemek için köfte çeşitlerinden (epey bir köfte çeşidi var), antrikot, pastırma, kavurma, hamburger köftesi aldım.

Şuana kadar şikayetçi olduğum bir ürün olmadı.

Birde dondurulmuş balık çeşitleri var hamsi filan.

Bir ara balıkları da denemek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.