Şimdi Ara

Ebebek yanlış ürün gönderimi (Hepsiburada Aracılığı İle) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
4.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo_gokhan

Evet hepsiburada üzerinden

ozaman baya uğraşacağız desenıze
  • hala sonuç yokmu arkadaşlar?
  • Evet IADE etmişler haber vermeden

22. nolu siparisinizdeki 95,81 TL, 05.12.2017 tarihinde odeme yaptiginiz bankaniza iade edilmistir. Bankanizin iade suresi 8 is gunudur. B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thh başvur hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo_gokhan -- 5 Aralık 2017; 21:22:48 >
  • Müşteri hizmetleri ile konuştum. Ürün değişikliği gibi bir opsiyonlarının olmadığı, para iadesi yapacaklarını söylediler

• Merhaba Gökhan Bey,

61197810 numaralı siparişinizde bulunan Baby Max Prato Jogger Bebek Arabası / Mavi ürününüzü temin edemediğimiz için özür dilerim. Ürününüz için alternatif tüm tedarik kanalları araştırılmış ancak temin edilemeyeceği sonucuna ulaşılmıştır.

Tedarik edilemeyen ürünüz yerine tarafınıza farklı bir ürünlerin gönderimini yapabiliriz. İlgili ürünler AILEDERYADB105-KS stok kodu ile site üzerinde arayabilir,http://www.hepsiburada.com/johnson-snopy-cift-yonlu-bebek-arabasi-kirmizi-siyah-p-AILEDERYADB105-KS?magaza=Ebebek linki ve HBV0000055606 stok kodu ile site üzerinde arayabilir,http://www.hepsiburada.com/lava-baby-venti-baston-bebek-arabasi-mavi-p-HBV0000055606?magaza=Ebebek linki üzerinden ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

Önerilen ürünü uygun bulmanız durumunda talebinizi bu maile yanıt olarak iletmenizi rica ederim.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi günler dilerim.

• neo_gokhan N kullanıcısına yanıt
    400 küsürlük arabayı yanlış fiyat ile ucuza satmışlar şimdi çark ediyorlar. alternatif teklif etmeleri gereken arabalar 400 ve üstü olması lazım.
    ben uğraşırım dersen hakem heyeti seni haklı bulacaktır. Benim vaktim yok dersende alternatif sunduklarını değerlendirebilirsin.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    ürünün fiyatını araştırdım çoğu yerde stok yok. o yüzden önerilenlerden birini kabul edecem. mesajınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo_gokhan -- 11 Aralık 2017; 19:17:19 >
  • neo_gokhan N kullanıcısına yanıt
    Bana ürün iadesi arti, 300 TL hediye çeki teklif ettiler, 89 TL ürün fiyatı iadesi artı 300 TL hediye çeki.

• E-bebek coşturmuş yine. Helal olsun.
  • farukyolcu F kullanıcısına yanıt
    teklif iyiymiş kabul ettiniz mi

• İadeye vaktim yoktu uğraşamam , kalsın ürün dedim, ozaman 150 veririz hediye çeki dedi, lanet olsun dedim bende aldım. 150 lira zarar oldu ama bide onun iadesi falan vaktim yoktu hiç. Atarım konuşmaları SS buraya isterseniz.

• hocam bu çek ve değişim taleplerini nasıl elde ettiniz bana direk geri ödeme yaptılar sorgusuz sualsiz
  • 499 tl lik araba 90 liraya satılsın var mı böyle?

Biz baston arabayı 90 tl'ye ne bilmem ne indiriminde ne de başka zaman alamıyoruz.

Neyse firma hatasını kabul edip davransa her şey daha güzel olurdu.Yaptık bir hata deyip firmanın reklam gideridir deyip ürünü göndermek lazım.

Diğer taraftan tutup da ben bu arabayı google hiç sormadan aldım demek de hiç inandırıcı değil.

Neyse iki tarafı sorunlu baston :)

Yazdıklarım etiklik ve empati adına herkes kendini karşısındakinin yerine koyacak.
  • faruk368 F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben müşteri hizmetleri ile konuştum. Sizin başınıza gelen gibi oldu. Ardından hanım sosyal medyadan gömdü bunları. Ardından dönüş yaptılar. Bu şekilde sonuca ulaştık. Tavsiye ederim

• sanko86 kullanıcısına yanıt
    Black friday indirimi olduğu gün %80e varan indirim yapıyoruz deyip satarlarsa bunda yanlış anlaşılacak bir durum yok

• quote:

Orijinalden alıntı: farukyolcu

Bana ürün iadesi arti, 300 TL hediye çeki teklif ettiler, 89 TL ürün fiyatı iadesi artı 300 TL hediye çeki.

VALLA hocam harıkaymıs bana ne cek nede ürün teklıf ettıler dırek para İADESİ sorgusuz
    hepsibuaradaya gönderdım urunu adamlara okadar yazdım yok yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo_gokhan

Hocam ben müşteri hizmetleri ile konuştum. Sizin başınıza gelen gibi oldu. Ardından hanım sosyal medyadan gömdü bunları. Ardından dönüş yaptılar. Bu şekilde sonuca ulaştık. Tavsiye ederim

nasıl sosyal medya hocam=?
    nerden ayzdınız facebook felan
    ben sıkayet vara yazdım ama halen donus yapan olmadı
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Hanım instagramdan hem e bebek hem de hepsiburadaya yazdı. Dolandırıcısınız, ne aldık ne gönderdiniz, sizi iş mahkemesine şikayet edicez gibi bişeyler yazdı dönüş yaptılar falan ben süreci çok takip etmedim. En son thh ye başvururum diye beklerken bugün yukardaki mail geldi. arabalardan birini alacaz inş

• THH bunları haksız bulduğu için yeni yeni yöntemler deniyorlar uyanıklar :)

misal 300 tl.ye bir anakart aldınız ve satıcının işine gelmedi ,size 50 tl.lik bir ürünü kasten gönderiyor ve tabi sizin buna razı olmayacağınızı iyi biliyor

siz itiraz bildirince aaa kusura bakmayın yanlışlık olmuş ,iade edin paranızı geri yatıralım
    çakallara bak sen :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.