Şimdi Ara

Ebay kargo ücreti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
25.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Ebaydan ürün almayı düsünüyorum, maksimum 15$ olacak. Ufak tefek ürünler. Kulaklık, telefon için koruyucu kılıf vs. GG de 20 liralık kılıf Ebayda 3,5$

Acaba kargo ücreti ne tutar diye düsünüyorum. Simdi 3,5$ a alıcam kargo parası 20 lira cekerlerse paso zarar. Bide kac günde elimde olur acaba?

• Up
  • kargo ücreti üründen pahalı oluyor arkadaşım ortalama 10-15 dolar hangi ülkeden geleceğini söylersen yardımcı olabilirim
  • Hong Kong
  • rahat 10-15 dolar tutar bide bunlar kargoları sınıf sınıf en kalitelisinden en dandiğine dandiklik gelme süresi bakımından 2 haftayı buluyor.
  • 5 euroluk bir malın ukraynadan bana gelişi (kargo+ürün) ne kadar tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

rahat 10-15 dolar tutar bide bunlar kargoları sınıf sınıf en kalitelisinden en dandiğine dandiklik gelme süresi bakımından 2 haftayı buluyor.

Teşekür ederim. Dealextreme'den alayım ücretsiz kargo dedim, oradada benim istediğim model yok.
  • arkadaşlar ebayda ürün sayfasında kargo fiyatları ortalama bi şekilde yazıyor tam bilmiyorum ukraynadan buraya ne kadar tutar ama honkongtan rahat tutar 10-15 dolar ayrıca ürünü satın alırken veriliyor kargo parası türkiye de teslimatı ptt yapıyor
  • Kargo ücreti orada yazıyor arkadaşım niye tahminle uğraşıyorunuz.

not:Ürünün Türkiye'ye gönderisi olduğuna eminmisin.
  • ebaydan turkıyeye gönderim varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

arkadaşlar ebayda ürün sayfasında kargo fiyatları ortalama bi şekilde yazıyor tam bilmiyorum ukraynadan buraya ne kadar tutar ama honkongtan rahat tutar 10-15 dolar ayrıca ürünü satın alırken veriliyor kargo parası türkiye de teslimatı ptt yapıyor

ebaydan ürün almak için kargo ve ürünün fiyatının türkiyeden daha düşük olması halinde mantıklı olcağını düşünüyorum.Hem bekleme süresi uzun oluyor hem de kargo ücreti tuzlu (:
  • Arkadaşlar bana şu şekilde bir mail geldi. Yalnız mail "Bu ileti SmartScreen filtrelerimize kuşkulu görünüyor. " olarak gereksizler bölümüne gitmiş. Bana feyk gibi geldi çünkü gelen adres ilgisiz bir site USPS Mail (mail@bakersfield.com) şeklinde. Bu durumla karşılaşan oldumu acaba ?

Delivery information,

Our company’s courier couldn’t make the delivery of parcel.

Status deny: Wrong postal code.
    LOCATION OF YOUR PARCEL:Grand Prairie
    STATUS OF YOUR ITEM: sort order
    SERVICE: Expedited Shipping
    NUMBER OF YOUR PARCEL:U200041845 NU
    FEATURES: Yes

Postal label is enclosed to the letter.
    Print a label and show it at your post office.

An additional information:
    If the parcel isn’t received within 30 working days our company will have the right to claim compensation from you for it's keeping in the amount of $5.88 for each day of keeping of it.

You can find the information about the procedure and conditions of parcels keeping in the nearest office.

Thank you for your attention.
    USPS Services.

• Otg kablo siparişi verdim,39.günde elimdeydi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.