Şimdi Ara

Ebay'dan ilk alışverişime yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kredi kartımla ödemeyi yaptım. Şu an durum böyle gözüküyor. Alışverişim tamam mıdır şu an ? Yapmam gereken birşey kaldı mı ?

• Güncel..
  • Hocam ödemeyi yaptın mı ? Yaptıysan 5-10 dk içinde onaylanır ve dolar işareti mavi olur. Başka bir şey yapmana gerek yok
  • pay now yazısınında değişmesini bekle
  • kredi kartımdan ödemeyi yaptım hocam en azından bütün bilgilerle ödeme ekranını geçtim kart numarası,sol kul tarihi vs girerek

Tmm baris hocam 6 saat oldu hala değişmedi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kehanet_32

kredi kartımdan ödemeyi yaptım hocam en azından bütün bilgilerle ödeme ekranını geçtim kart numarası,sol kul tarihi vs girerek

Tmm baris hocam 6 saat oldu hala değişmedi :(

2 gün bekle,satıcı onay versin değişir
  • ödeme tamamlanmamış
    ebayda zaten kredi kartı ile ödeme yok.
    paypal ile ödeme yapılır.
    paypala üye olacaksın paypala bir kredi kartı yada kredi kartının sanal kartını ekleyeceksin.
    paypal senden adres teyidi için fatura isteyecek e mail ile yoıllayacaksın.
    payplaın işlemlere açılacak .
    sonra e baydan alışveriş yaparken ödeme ekranında paypla hesabını girmeni isteyecek .
    girip onayladıktan sonra paypal daki ekli kredi kartından ücret alınacak .
    ebaydan aldığın üründe paypala girdiğin adrese yollanacak.

bir ürün alınca ödemeyi yaptığın anda.senin resminde
    (PAY NOW) yazan yerde (Leave feedback) yazar.
    bu işleminde ödeme sonuçlanmamış .

pay now yazan yerin altında more actionu tıkla orda contac selleri tıkla satıcıya işlemi iptal etmek istediğini söyle.
    yoksa hesabın kapatılır.
  • quote:

Beyler kredi kartımla ödemeyi yaptım. Şu an durum böyle gözüküyor. Alışverişim tamam mıdır şu an ? Yapmam gereken birşey kaldı mı ?

Birol Özsoy dediklerini harfi harfiyle yapacaksın
    böyle olcak.
    2.olarakda ürün nerden geliyor kontrol et avrupadan al Ben Cinden aldım yanlıslıkla 15 gün oldu halen gelmedi.Alacağın ürünün linkini koy yardımcı olmaya calısırım.

• arkadaş demiş kredi kartı bilgilerini girdim,
    ebayda kredi kartı girmek için yer varda benmi bilmiyorum.
    ebaydan 29 alışverişim olduğu halde .
  • quote:

Beyler kredi kartımla ödemeyi yaptım. Şu an durum böyle gözüküyor. Alışverişim tamam mıdır şu an ? Yapmam gereken birşey kaldı mı ?

ödemeyi yapmamışsin. adam ödeme yöntemi olarak paypali yazmış. paypal hesabin var mi.
    ödemeyi nasıl kredi kartınla yaptın ki olmaz böyle birşey.
    ayrıca 2 tane mesajın var bak bakalım belki satıcı mesaj atmıştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paypalım var hocam ben paypalımda para yok diye kredi kartı ile zorladım zaten.Yoksa paypalla yapardım problem olmazdı.

@teknoYdn :Hocam mesajlar ebay'in kendi mesajları. En iyisi paypal dan geçelim ödemeyi.Burası ne olacak su anda :)
  • quote:

Paypalım var hocam ben paypalımda para yok diye kredi kartı ile zorladım zaten.Yoksa paypalla yapardım problem olmazdı.

@teknoYdn :Hocam mesajlar ebay'in kendi mesajları. En iyisi paypal dan geçelim ödemeyi.Burası ne olacak su anda :)

paypalın zaten visandan çekecek. Paypal ile al... Profilimdeki face sayfasını da takip edebilirsin
  • quote:

Paypalım var hocam ben paypalımda para yok diye kredi kartı ile zorladım zaten.Yoksa paypalla yapardım problem olmazdı.

kredi kartına bak bi para çekilmiş mi diye dönem içi işlemlerde yazar çekilmisse. ki bence çekilmedi paypal ile öde onu:)

• Tamamdır hocam paypal ile ödeme kısmından devam ettim,kredi kartım paypala bagladım ve oldu :) dolar işaretine renk geldi :)
  • quote:

Tamamdır hocam paypal ile ödeme kısmından devam ettim,kredi kartım paypala bagladım ve oldu :) dolar işaretine renk geldi :)

tamam hocam kargoyu eline alıp incelemeden feed back verme satıcıya

• Peki hocam.Bu arada hala kargoya vermemiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.