Şimdi Ara

Easytronic Yardım !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2007 model 1.3 dizel Easytronik. Aracı 2 ay önce aldım 190 binde. Şanzımanda şöyle bir sorun yaşıyorum. Manuel de rahat kullanıyorum ama araç A1 e geçmiyor kendini tekrar manuel e atıyor. Bir şanzımancıya götürdüm. P0944 arızası yani şanzıman hidrolik basınç arızası verdi ve arızayı silince araç normale döndü yaklaşık 200 km gidince tekrar aynı sorunu yaşadım. Bugün tekrar Opel elektronik beyinci ye götürdüm aracı cihaza bağladılar aynı hatayı ve kavrama hatasını verdi beyinci bunun şanzıman hidrolik tüpü bitik ondan yapar dedi. İşçilik dahil 1750 TL fiyat verdi. Aynı zamanda elektriksel sorunu da olabilir baskı balata da da sorun varsa yapabilir dedi. Baskı balatayı aldığım arkadaş değiştirmiş dedim. O zaman elektrikçiye götür elektiriksel bir sıkıntısı yoksa o zaman şanzıman tüpünü değiştirelim dedi. Daha önce böyle bir sorunu yaşayan var mı? Şimdi deneme yanılma yöntemi ile 1750 diye başlayıp 10 binlik olmayalım.. Tecrübe eden arkadaşım varsa faydalanmak isterim.. Sorun net olarak ne olabilir. Kimi usta robot kimi usta beyin arızası diyip ağızlarını 5-6 binlira dan açanlar var. Ya da İstanbul Anadolu yakasında işinin ehli easytronic ustası var mı?

• 2010 Easytronic Şanzimanlar sorunlu oluyor. 2011 den sonra düzelttiler .O Şanzimani komple 3500 TL Toplatirsin ustalarin dedigine bakma sen . 1800 TL Çektikleri işi 400 tl yaptirdim kaç defa. 10 bin fln uçmasinlar 3 defa şanziman toplanir o paraya . İyi ustan yoksa opel h grubu var facebook'da oraya üye ol orda yardimci olurlar.
  • Kardeş bu p0944 hata kodunu nasıl yaptınız benim araç ta var aynisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.