Şimdi Ara

EASYTRONİC VİTES AVANTAJLIMI (CORSA VS...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR EASYTRONİC VİTES HAKKINDA FAZLA BİLGİM YOK AMA FİYAT FARKIA DEĞER Mİ? YAKLAŞIK 1,5 MİLYAR FARK VAR NE DERSİNİZ BU OLAY SADECE BAYAN ARABALARI İÇİN Mİ?

• bence değer ben 1,6 16v new opel astra testetmiştim çok iyiydi öek geri çık sollamaya
  • 1.4 corsa easytronic kullanıyorum gayet ii

gaz pedalının sonundaki button sollarken çok işe yarıyo
  • yani 1.3 milyar farka deger diyosnz?!
  • 1.3 milyar fark çok değilki -
  • bana gore cok olüm ala alaaa 1.3 corsaya ekliycegime jazz alırım dimi
  • lan git aklını kullan 25milyara megane 1.4 al 0 km bundan ballısının mı bulcan lem

olm git GETZ al SINIFLAR ÜSTÜ bir imaja sahipmiş
  • getz almak bize mi dusmus... haşa olm biz maraba kısmı ne anlarız getzden ya seninde kafana hosuriiim... meganeler gotursun seni ne diim ben
  • olm B fiyatına C segmenti tek otomobil ve 5*****lı güvenlik...
    daha ne diyeyim...yol pc abs ebd bilmemne .........klima zart zurt Jennifer lopez dötlü megane ..
  • ula sehir icinde 9.2 yakıyo meret... bn ogrenciyim olüm c segmenti napiiim cliodada 5 *****war alalaa
  • internetten arıza şikayetlerini araştırın öyle alın.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: m.C.k

olm git GETZ al SINIFLAR ÜSTÜ bir imaja sahipmiş

doğru diyor... bu aralarda getzciler görülmez oldu tabii kendi topicleri olunca...özlemeye başladım onları
  • eheheheh harbiden ha! getzciler gidince tadı tuzu kalmadı
  • baksana ne geyik oldu bu GETZler ÜSt konu bile oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: aDoLF®

bana gore cok olüm ala alaaa 1.3 corsaya ekliycegime jazz alırım dimi

jazz dizel değil ayrıca jazz ın corsa dan iyi olduğunu nereden çıkardın?? İğrenç bir tipi var, çirkin ördek hemde karı arabası
  • KULLANDIM EASYTRONIC 1.6 ASTRA cok rahat bisi manueldede cok guzel gidio hakedio parasini.
  • Çok rahat gerçekten.
  • rahat da laf mı süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYBORGZ

KULLANDIM EASYTRONIC 1.6 ASTRA cok rahat bisi manueldede cok guzel gidio hakedio parasini.

kesinlikle katılıyorum ve ekliyorum new opel astra hb enjoy sp easytronic arabam var ve her 2 türlü kullanımda da gayet rahat spor paketide olunca yane turbo ani hızlanmayı tek tusa basınca cokda güzel hissediyorsun zaten... triptronic olay nasıl bilmiyorum test etmedim ama easytronic astramdan gayte memnunum.ve siddetle tavsiye ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkness_rocker

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORGZ

KULLANDIM EASYTRONIC 1.6 ASTRA cok rahat bisi manueldede cok guzel gidio hakedio parasini.

kesinlikle katılıyorum ve ekliyorum new opel astra hb enjoy sp easytronic arabam var ve her 2 türlü kullanımda da gayet rahat spor paketide olunca yane turbo ani hızlanmayı tek tusa basınca cokda güzel hissediyorsun zaten... triptronic olay nasıl bilmiyorum test etmedim ama easytronic astramdan gayte memnunum.ve siddetle tavsiye ediyorum

bu tek tuş nerde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.