Şimdi Ara

Eagle F1 Asymmetric 6 vs Cinturato P7 vs Pilot Sport 5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam asimetrik 6 nasıl? pilot sport 5 ve asimetrik 6 arasındayım. testlerde asimetrik 6 daha iyi gözüküyor.

edit: 2024 / 1.hafta üretimli goodyear asymmetric 6 aldım. cillop gibi lastik. arabanın yol tutuş performansı arşa değdi dandik turanza eco dan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 25 Mart 2024; 13:4:32 >
  • Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brigstone T006 kullananlar da yorum yaparsa iyi olurdu. Zira yeni bir lastik deseni

• Nickenick N kullanıcısına yanıt

asimetrik 6 sipariş ettim pilot sport 5 yerine bakalım nasıl olacak. testlerde asimetrik 6 daha üstün gözüküyordu. bir de asimetrik 6 yı 2024 üretim 4650 tl ye buldum. pilot sport 5 2023 üretim 4500 tl. 2024 üretimi daha pahalıya gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 11 Mart 2024; 11:29:48 >
  • Funtoma Roadfun Sport al

• Meticulous kullanıcısına yanıt

Ben 4 tane lastiği 3.000 liraya aldım 

• eagle f1 asy. 3 225-45-18 boyutlarında kullanıyorum. 2. yazım gayet memnunum. çok sessiz ve ıslakta başarılı bir lastik. yeni versiyonunun daha da iyi olacağını tahmin ediyorum. pilot sport'un da eski serisi gayet iyiydi.

Cinturato P7 yi sakın alma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disparity -- 11 Mart 2024; 15:17:35 >
  • Bedava verseler takmam.

• disparity kullanıcısına yanıt

Asimetrik 7 mi çıkıyor? Yeni serisi derken?

Yol tutuşu çok iyi ve ses konusunda da gayet iyi, tavsiye ederim.

Şu anda kullandığım kışlık lastiklerde GoodYear ( UltraGrip Performance+ 225/40 R18). Bunlardan da oldukça memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 12 Mart 2024; 20:23:50 >

Arabanın yol tutuşunu lastik değil süspansiyon mimarisi ve şasi gelirler Formula araçlarında lastik mi var kabak lastikli 300-400 de Viraj dönüyorlar

• Lastiklerin yol tutuşa etkisi yok ise biz de kabak lastikle dolaşalım, çok mantıklı....

Bu değerli bilgi için çok teşekkürler...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • asimetrik 6 yı arabasını spor kullanan herkese tavsiye ederim.

Yol sesi konusunda nasıl hocam memnun musunuz?

• gürültülü bir lastik değil. memnunum. pilot sport 5 3 db daha gürültülü benim lastik ölçümde. 215 / 45 r17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 6 Nisan 2024; 21:40:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.