Şimdi Ara

EACHINE H8C QUADCOPTER İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bugün siparişini verdiğim EACHINE H8C quadcopterim elime ulaştı. Gayet güzel kargolanmış BANGGOOD'dan aldım. Haftasonları dahil 22 günde elime geldi.
    Kutu içeriği: 1xUSB kablo 2xYedek Pervane 1xEACHINE H8C ve 1xSKY MAX kontrol kumandam.
    Şuan biraz kurcaladım şarja taktım markete gidip iyi bir pil aldıktan ve biraz uçurduktan sonra gerekli bilgileri paylaşacağım.

Şuan 25.99$ ben aldığımda 27.99$'dı azar azar indi.
    Ürünün linki:http://www.banggood.com/Eachine-H8C-Mini-With-2MP-Camera-2_4G-6-Axis-Headless-Mode-RC-Quadcopter-RTF-p-1008944.html

1-2 saate yazmış olurum takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lark Blue -- 7 Mart 2016; 16:27:07 >

• Bir ay geçmiş :)
    @Lark Blue
  • Bilgisayar servise gitti üründen de pek memnun değildim yazmaya gerek duymadım mesaj atanların sorularını yanıtladım bi sorun varsa sorabilirsin ama çok da tercih edilecek bir ürün değil bence
  • arkada?lar ürünü çok be?endim. dün elime geçti, 6-7 kere uçurma imkanym oldu.
    bu paraya süper e?lenceli. bir kaç kere de çarptym falan bir ?ey olmady. sa?lam gibi görünüyor. hayatymda ilk defa böyle bir cihaz uçurdum ve stabil diyebilece?im ?ekilde uçurabildim.
    yalnyz bilenlere bir sorum var. cihazyn sol taraftaki gaz kolunun altyndaki tu?lar ne i?e yaryyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.