Şimdi Ara

EA Yetkilisi: 'Zavallı Black Ops II' (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
1
Favori
27.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamların yenilik yapması için bir sebep yok satışların düştüğü yok çünkü. ne zaman satışlarda ciddi düşüşler yaşanır (ki cod20 de falan olur herhalde) o zaman değişiklik yapılır. tartışmaya lüzum yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Ahada buraya yazıyorum.Gün gelecek COD düştüğünde onun tahtına Medal of Honor oturacak.

Tekrar yazıyorum.Ea bitti.Ne Moh yükseltir nede Battlefield ne de başka bir oyunu.Amerika'da oyun satamayın bir firmanın işi bitmiş demektir.

Ahanda buraya yazıyorum
    Yakında Ea kapanır :(...Yerine Activision Frostbite 2.0 gibi motorlar yaparak Dünya birincisi olucak.Sonra bi konu açıcam.
    (Hadi basın eksileri Ea'ciler.Herşeyi kopyala yapıştır yaparak bitiriyor ea ve kopyala yapıştır yaptığı oyunlar kendine ait değil.Cod ise sadece kendi oyunlarının kopyala yapıştırını yapıyor.Yani bu eksiler sizin seviyenizi gösteriyor)

Hadi siniz mantığınız ile kopyala yapıştır yaptığını var sayalım en azından yeni grafikler ve teknolojileri sunuyor Call of duty gibi her sene aynı şeyi "yedirtmiyor" en azından. Hayret ediyorum millette iyi yiyor!:)

• quote:

Tekrar yazıyorum.Ea bitti.Ne Moh yükseltir nede Battlefield ne de başka bir oyunu.Amerika'da oyun satamayın bir firmanın işi bitmiş demektir.

Ahanda buraya yazıyorum
    Yakında Ea kapanır :(...Yerine Activision Frostbite 2.0 gibi motorlar yaparak Dünya birincisi olucak.Sonra bi konu açıcam.
    (Hadi basın eksileri Ea'ciler.Herşeyi kopyala yapıştır yaparak bitiriyor ea ve kopyala yapıştır yaptığı oyunlar kendine ait değil.Cod ise sadece kendi oyunlarının kopyala yapıştırını yapıyor.Yani bu eksiler sizin seviyenizi gösteriyor)

EA'yi hiç sevmiyorum ama, ne kapanmasını isterim ne de bunun olabileceğini düşünürüm. Kinaye yaptın sanırım, bunları kimse ciddi yazmış olamaz:) Kimsenin garantisi yok ama, EA oyun dünyasında kapanması en zor olan 2-3 firmadan biridir

• Zavallı Blac Ops 2 mi? Amazon ön sipariş 1. oyunun ön siparişine karşı 10 kat daha fazlaymış. Zavallı EA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

quote:

Ahada buraya yazıyorum.Gün gelecek COD düştüğünde onun tahtına Medal of Honor oturacak.

Ahanda buraya yazıyorum

EA mi kapanacak?Azcık destekli salla, adamların dağıtımını yaptığı-sponsor oluğu bir sürü oyun şirketi var.EA'in sadece Dice'la çalıştığını sanıyorsun herhalde.
    MOH beni ilgilendirmez, Battlefield ise eski oyunlarına göre düşüşte olsada hala çok iyi bir oyun.
    Satış rakamları olarak da rekorlar kırmasda, iyi satıyor.

Me3 puanı yükselsin diye rüşvet veriyorDaha ne bekliyosun.

@Patronage

Kardeşim görüntü önemsiz.Senaryo ve mp sağlam ise o oyun güzeldir.Hem Black Ops'taki görüntü Mw3'dekinden daha iyi.Neyse size ne kadar soylesem işe yaramıcak.Ea kendini destekliyor botlarla Kapanıcak elbette bir gün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 4 Mayıs 2012; 14:59:17 >

• Black Ops 2 simdiden rekorlari kiriyor bile bakalim bu gidisle yenilenmis bir oyun beklemeyin CoD bu sekilde bir 10 yil daha devam eder. Adamlar para babasi oldular o ayri sektore birsey kazandirdiklari yok enayiler oldugu surece boyle kazanmaya devam ederler. Diger firmalarda bosuna ugrasiyor oyunlarini gelistirmekle. CoD oyun dunyasinin onunu kapatiyor bence.
  • hey gerizekalı EA cod için zavallı diyenlerin oyunlarına bak.en basitinden bf3 oyunda yapay zeka denilen şey yok.hikaye tamamen yapımcıya göre ilerliyor.kendi yaptığımız seçimlerin hiç önemi yok .çok berbat ve iğrenç grafiksel buglar var.battlefield ile uzaktan - yakından alakasız seneryo...bana inanmayanlar ve bf3 savunacaklar önce bir video incelemesini de izlesinler.tamam grafikler güzel bişey diyemem ama bu oyun hem seneryo hem ilerleyiş hem eğlence hem zevk açısından kesinlikle call of duty önünde diz çöker call of duty e laf atabilmek her baba yiğidin harcı değil eğer EA call of duty ve activision a laf atmak istiyorsa daha önünde en az 10 senesi var...
  • Call of Duty, senaryosunun getirdiği aksiyon dolu anlardan kotarıyor bence. Black Ops 2 ile grafiklerde biraz olsun gelişme görmeyi isterdim. Sanki iki yıl önceki Black Ops'tan farksız bir oyun ile karşı karşıyayız. Call of Duty seven biri olarak yayınlanan ilk videodan pek tatmin olmadım. Bu bağlamda EA yetkilisine katılmak mümkün.

Ayrıca, Call of Duty'nin satışlarına dem vuranlar olmuş. Kendilerinin aktif 4 milyon kullanıcısı var. Belki MW3 satış rekorunu kıramayabilir, fakat istenilen satış rakamı mutlaka yakalanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ascd

hey gerizekalı EA cod için zavallı diyenlerin oyunlarına bak.en basitinden bf3 oyunda yapay zeka denilen şey yok.hikaye tamamen yapımcıya göre ilerliyor.kendi yaptığımız seçimlerin hiç önemi yok .çok berbat ve iğrenç grafiksel buglar var.battlefield ile uzaktan - yakından alakasız seneryo...bana inanmayanlar ve bf3 savunacaklar önce bir video incelemesini de izlesinler.tamam grafikler güzel bişey diyemem ama bu oyun hem seneryo hem ilerleyiş hem eğlence hem zevk açısından kesinlikle call of duty önünde diz çöker call of duty e laf atabilmek her baba yiğidin harcı değil eğer EA call of duty ve activision a laf atmak istiyorsa daha önünde en az 10 senesi var...

Mükemmel bir yorum

• teşekkürler
  • ha bu arada medal of honor diyenleri de gördük o berbat bir oynanış çevresi var ki interaktiflik adına birşey yok.ışığa ateş ediyorsun sanki taş kıbırdamıyor bile(kırılmak bi yana)çatıdan aşağı atlayacaksın zıplıyorsun..cık! önünde görünmez bi duvar var bu nası oyundur abi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

quote:

Ahanda buraya yazıyorum

EA mi kapanacak?Azcık destekli salla, adamların dağıtımını yaptığı-sponsor oluğu bir sürü oyun şirketi var.EA'in sadece Dice'la çalıştığını sanıyorsun herhalde.
    MOH beni ilgilendirmez, Battlefield ise eski oyunlarına göre düşüşte olsada hala çok iyi bir oyun.
    Satış rakamları olarak da rekorlar kırmasda, iyi satıyor.

Me3 puanı yükselsin diye rüşvet veriyorDaha ne bekliyosun.

@Patronage

Kardeşim görüntü önemsiz.Senaryo ve mp sağlam ise o oyun güzeldir.Hem Black Ops'taki görüntü Mw3'dekinden daha iyi.Neyse size ne kadar soylesem işe yaramıcak.Ea kendini destekliyor botlarla Kapanıcak elbette bir gün...

Rüşvet vermesiyle , batmasının ne alakası var.Hoş bir davranış değil ve bende sevmiyorum EA'i.Ancak para bastıklarıda bir gerçek.
    Grafikler benim içinde her zaman önemsizdir, ancak COD'larda insanı rahatsız eden oyuna hiçbir emek verilmemesi.Ben bir oyunda bunu hissediyorsam o oyun benim için bitmiştir çünkü kendimi keriz yerine konulmuş gibi hissediyorum.Bak mesela Amnesia'ya, nerden baksan 5 senelik grafikleri var, ancak taş gibi oyun.3 boyutlu bile olmayan Machinarium'un arka planları resmen sanat eseri gibi.Limbo'da çok güzel bir örnek siyah-beyaz grafikleri ile.
    Özet olarak ben ve bir çok kişinin takıldığını nokta grafiklerin kötü değil, oyunun emeksiz/uğraşılmadan yapılması.

• çok çok uzun süre önce cod oynamayı bıraktım.. oyun dünyasının justin bieber ı kadar kaliteli oyunlar yapıyor artık.. bir yandan kimsenin begenmediği bir mass effect 3 e bakıyorum birde cod oyunlarına, mass effect bildiğin kalitede cod oyunlarını ezer geçer yahu
  • quote:

ha bu arada medal of honor diyenleri de gördük o berbat bir oynanış çevresi var ki interaktiflik adına birşey yok.ışığa ateş ediyorsun sanki taş kıbırdamıyor bile(kırılmak bi yana)çatıdan aşağı atlayacaksın zıplıyorsun..cık! önünde görünmez bi duvar var bu nası oyundur abi?

Codda sanki nesneler cok tepki gosteriyor on seneymis bu kadar fanlik olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

ha bu arada medal of honor diyenleri de gördük o berbat bir oynanış çevresi var ki interaktiflik adına birşey yok.ışığa ateş ediyorsun sanki taş kıbırdamıyor bile(kırılmak bi yana)çatıdan aşağı atlayacaksın zıplıyorsun..cık! önünde görünmez bi duvar var bu nası oyundur abi?

puf be fanlık mı ben sadece gerektiği gibi değer görmeyen bir oyunu savunuyorum söyle bakalım hangisi daha interaktif hangisinde daha bol aksiyoun ve eğlence var.ben ölümüne cod hastası değilim ki bfbc2 bf3 bu oyunları oynadım ama şunu söyleyeyim şu ana kadar gördüğüm en iyi senaryo COD:BO en iyi interaktiflik BFBC2(mükemmel her nesneyle etkileşime geçebiliyorsunuz) var.

• quote:

quote:

quote:

puf be fanlık mı ben sadece gerektiği gibi değer görmeyen bir oyunu savunuyorum söyle bakalım hangisi daha interaktif hangisinde daha bol aksiyoun ve eğlence var.ben ölümüne cod hastası değilim ki bfbc2 bf3 bu oyunları oynadım ama şunu söyleyeyim şu ana kadar gördüğüm en iyi senaryo COD:BO en iyi interaktiflik BFBC2(mükemmel her nesneyle etkileşime geçebiliyorsunuz) var.

Cod mu gerektigine gibi deger gormuyor?Daha ne degeri milyonlarca satiyor burada insanlar bilin I burada ilgi gormeyebilir.Interaktif dediginiz etkilesimse bf onde arac alet olarak.Bol aksiyon Codda olabilir AMA bence bf daha zevkli bakin bence diyorum.Codun senaryosu daha iyi Ben multiden bahsediyorum sen yukarida oyunun genel one yorum yaptin.Bfbc2de daha iyi idi etkilesim yikilma vs AMA senin gibi bakrsak bf 10 yil onde etkilesim olarak interaktiflik aocsindanda oyle.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cod mu gerektigine gibi deger gormuyor?Daha ne degeri milyonlarca satiyor burada insanlar bilin I burada ilgi gormeyebilir.Interaktif dediginiz etkilesimse bf onde arac alet olarak.Bol aksiyon Codda olabilir AMA bence bf daha zevkli bakin bence diyorum.Codun senaryosu daha iyi Ben multiden bahsediyorum sen yukarida oyunun genel one yorum yaptin.Bfbc2de daha iyi idi etkilesim yikilma vs AMA senin gibi bakrsak bf 10 yil onde etkilesim olarak interaktiflik aocsindanda oyle.

yani zevler ve renkler tartışılmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yani zevler ve renkler tartışılmaz

Evet kisi den kisiye ve oyun zevkine gore farklik yaratiyor oyun secimleri bence singleda cod multide bfdir yorumunuz single icinde bfnin singelini bende sevmiyorum AMA soyledikleriniz multi icin gecerli degil bfde.

• activision eline vermekten sıkıldı sen konuşmaktan sıkılmadın ea
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Hangi düsünce ile zavallı diyor anlamak mümkün degil..

Call Of Duty bu ya her versiyonu dünya rekoru kırıyor varmı yetisebilen bir oyun buna ?

Gerek multide oyuncu sayısı gerek satıs rakamları herseyi parcalıyor ve hala emsali bulunmayan elestirelere maruz kalıyor.

Çok satması iyi oyun olduğu anlamına mı geliyor ?

Böyle bir mantık olamaz.

Dogru iyi oyun anlamı tasımıyor berbat oyun anlamı tasıyor senınkıde bi mantık..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.