Şimdi Ara

EA Access on PlayStation - ANA KONU - (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
853
Cevap
40
Favori
95.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşar, psn kardeşimin ea play aboneliği var.

nfs heat, dragon age, battlefiel, star wars jedi oyunlarını çektim ve sorunsuz oynuyorum.

fifa 21 geldi yeni. onu da indirdim ama oyunun altında kilit işareti çıkıyor ve oyun açılmıyor. diğer çektiğim oyunlarda sorun yokken neden fifada bu sorun var? nasıl düzeltebilirim?

nasıl düzeldi onu yazayım:

ea hesap sahibi siz değilseniz yapabileceğiniz bir şey yok. ea sahibi psn kardeşim daha önce 10 saatlik versiyonunu indirmiş ve ea hesabı tam sürüme geçirmemiş. tam sürüme geçmek için de psn'de fifa21 oyununun içine girdi ve satın al butonuna tıkladı. fiyatı zaten '0' sıfır olmuştu. satın alma işlemi yaptıktan sonra benim kilit de kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crwly -- 7 Mayıs 2021; 21:36:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crwly kullanıcısına yanıt
    İndirmeye açılmış ama resmi başlama tarihi gelmemiş olabilir. Options tuşundan bilgi kısmına bakın orada başlangıç-bitiş tarihi yazıyordur. Başka sorun olacağını sanmıyorum. Muhtemelen saat farkından falandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 7 Mayıs 2021; 2:57:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    Ea play üyeligim bulunmakta ve tarihi güncel. Fifa 21 10 saatlik deneme sürümünden full sürüme geçemedim bi türlü, bende 10 saati tamamlayım düzelir belki dedim ve süreyi tamamladım. Full sürüme yine geçmeyince sildim oyunu storedan yüklemeye çalıştım. Fakat Satın Alınamıyor uyarısı alıyorum.

Durumu nasıl düzeltirim?
    EA Access on PlayStation - ANA KONU -

ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqrtml -- 26 Mayıs 2021; 21:58:14 >

• Psn uyeligindeki kayitli mail adresi ile fifa 21 ea uyeligi farkli mail adresleri olsa problem yasanir mi yoksa ultimate problemsiz oynanir mi?

• Sorunumu anlatayim belki bir bile olur psn uyelik aldigim mail ile fifa 21 ultimate e girdigimde bu mail adresine kayitli eski bir kullanici adi cikiyoro yuzden izin vermiyor giris yapmama zaten kayitlisin diyir ea. Baska bir mail adresim ile ea uyeligi yapsam olur mu yada ea daki daha once kayitli olan kullaniciyi nasil silebilirim bilgisi olan lutfen yazabilir mi?

EA sitesinden girip eski kullanıcı adını sildim. Telefondan yapmak biraz uğraştırdı sadece.
    Olay çözüme kavuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcakrep23 -- 27 Mayıs 2021; 10:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqrtml

Merhaba,
    Ea play üyeligim bulunmakta ve tarihi güncel. Fifa 21 10 saatlik deneme sürümünden full sürüme geçemedim bi türlü, bende 10 saati tamamlayım düzelir belki dedim ve süreyi tamamladım. Full sürüme yine geçmeyince sildim oyunu storedan yüklemeye çalıştım. Fakat Satın Alınamıyor uyarısı alıyorum.

Durumu nasıl düzeltirim?

ı

Sorunumu çözdüm. PS app mobil uygulamadan oyunu satın al diyerek %100 indirimli olarak satın aldım, kütüphaneme eklendi. Kütüphanemden indirdim cihazıma.

• Arkadaşlar pcdeki ea play pro ps de yok mu? Fifa çıkar çıkmaz oynamak istiyorum onun için sordum normal fiyatından uyguna gelirse diye.

• ysakay kullanıcısına yanıt

Evet ea play pro sadece pc de var. Fifa ps deki ea playe mayıs ayında ekleniyor genellikle

• Yillik abonelik yokmu

• Merhaba. PlayStation 4 pro ea play uygulaması ile ilgili 2 sorum var:

1- Ea play uygulaması playstation'da bozuldu mu? Uygulamaya mobil ps uygulaması üzerinden girince sorun yok oyunları kütüphaneme ekliyorum fakat PlayStation cihaz üzerinden giremiyorum boş sayfa çıkıyor?

2- battlefield 1 oyunu ea playden kaldırıldı mı? Oynayamıyorum.

• 30 Eylül'e kadar 1 aylık 8 tl. Bilginize..

• ps4 eaplay hala girilemiyor neden acaba

• EA Play indirime girdi, 3 aylığı 25 TL. Teklif 8 Şubat'a kadar devam edecek...

PSN Linki: https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAPLAY3FOR1PROMO

-----

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Bence içeriğine göre çok iyi fiyat

• Venomstr kullanıcısına yanıt

aylık 8 tl olan haziranda geliyordu hep.

ondan önce 3 aylık 25 tl gelmiş.ıt takes two ve mass effect legendary için alınır.

şimdi alırsan 19 nisanda bitiyor 3 aylık kullanım.indirimli kullanım bittikten hemen sonra fifa 22 ekleyecek ea EA Access on PlayStation - ANA KONU - 

8 mayıstan sonra eklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 19 Ocak 2022; 13:15:34 >
  • 3 aylık almak isteyen varsa ortak alabilirim arkadaşlar

• EA Access on PlayStation - ANA KONU -
    Beyler tam olarak anlayamadim ben bu aciklamayi da o sebeple soruyorum.

Her ay mi 25tl demek istiyor bu ea !?
    Yoksa 3ay icin mi 25tl?

• Su an kampanya var. Bir kereye mahsus 3 aylık 25tl. Sonrasında otomatik yenileme kapamazsaniz aylık 25tl den yenilenecek

• 3 aylık 25 lirayı almak istiyorum ama hala tereddütüm var. Nedeni de, forumdaki bir arkadaş EA üyeliği aktif iken, Plus da verilen bir oyununu kütüphaneye ekleyemiyordu. (Yani EA firmasına ait bir oyunu için) Sanıyorum telefon da mı yoksa mailde mi sorun çözülmüştü galiba tam emin değilim. Eski bir olaydı sanırsam. Ea üyeliği olupta plus oyunlarını sorunsuz kütüphaneye ekleyebilen oldu mu? yada kesin çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emovic -- 23 Ocak 2022; 23:37:46 >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.