Şimdi Ara

EA Access on PlayStation - ANA KONU - (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
853
Cevap
40
Favori
95.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 69 olsa da alınmaz alınmamalı dooru dürüst oyun yokki, xboxta geriye uyumluluk var dolu oyun var en basitinden dead space PS4 te de olsa tekrar tekrar oynardım. 4-5 ay önce 1 yıllık aldim, lanet olsun aldığım güne, ne oyun var ne de yenileme.

Aylar önce aldigimda hangi oyun varsa hala aynı oyunlar var yeni eklenen bişi yok. Uygulama ayrı bir uyuzluk zaten hiç guncellenmiyor ve kullanıcı dostu değil berbat.

Alacaksanız aylık alın deneyin bir daha da yüzüne bakmayın EA accessin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

Unravel Two
    Başka bildiğiniz var mı? Almış iken 1 ayda bitirelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba

Ea Access'i ps4 te kardeşlik yaparak kullanabiliyor muyuz?
    Eğer kullanabiliyorsak;
    Bu primary secondary olayı EA Access için nasıl işliyor?
    10 Saatlik denemeyi hangi hesaptan aldıysak onda mı kullanabiliyoruz yoksa primary hesap mı olması gerekiyor?
  • jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç yeni oyun eklendi mi? Nfs heat gibi

• Shanks0 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Ben de fallen order i bekliyorum gelse de oynasak. Haziranda gelecegini tahmin ediyorum. Yeni cikan oyunu en az 6 ay sonra koyuyorlar

• ilker1834 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunun cevabını arıyorum tarıyorum NET bir cevap yok. HELP!

EDİT : EA access Aldık denedik kardeşlik çalışıyor. psn kardeşim ile a way out, NFS vs.. oynayabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkghost -- 26 Nisan 2020; 19:13:54 >
  • NHL 20 EA Access'e Eklendi

-----

EA Access on PlayStation - ANA KONU -
  • beyler anthem ve nfs heat var mı?

• vonvalor V kullanıcısına yanıt
    Anthem var. NFS Heat yok.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • FIFA 20 geldi.

• Star wars jedi ne zaman gelir ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

Star wars jedi ne zaman gelir ki
    5-6 ay'a gelir

• EA Access on PlayStation - ANA KONU -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Mayıs 2020; 1:13:16 >
  • Bu Ea Access'in olayı Xbox Game Pass gibi mi? Mesela Xbox Game Pass'e sahip olduğum için para vermeden ücretsiz oynayabiliyorum bazı oyunları.Football Manager 2020 gibi.Bunda da öyle mi?Ps store'da ea access ve ücretsiz yazıyor bazı oyunlarda mesela.Kısıtlı süre oluyor mu mesela kütüphanede kalması için.Örneğin fifa 2020 bir aylığına oynadıktan sonra kalkıyor gibi.

Cahilliğimi mazur görün bu konuda.
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    günaydın, hayır kütüphanede süresiz olarak yer alıyor.

• fifa20 için haziran sonu diyorlardı çok iyi oldu indireyim. nba2k20 de 22 liraya düşmüş onu da çektik güzel sabah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Bu Ea Access'in olayı Xbox Game Pass gibi mi? Mesela Xbox Game Pass'e sahip olduğum için para vermeden ücretsiz oynayabiliyorum bazı oyunları.Football Manager 2020 gibi.Bunda da öyle mi?Ps store'da ea access ve ücretsiz yazıyor bazı oyunlarda mesela.Kısıtlı süre oluyor mu mesela kütüphanede kalması için.Örneğin fifa 2020 bir aylığına oynadıktan sonra kalkıyor gibi.

Cahilliğimi mazur görün bu konuda.
    ps plus sistemi gibi

aldığın oyun kütüphanene ekleniyor ve üyeliğin boyunca oynabiliyorsun. kalkma etme gibi durumlar yok, zaten hepsi kendi oyunları niye kalksın
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yani ben her ay 25 lira verip ücretsiz olan oyunları aylık parayı ödediğim sürece bedava oynayabiliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Yani ben her ay 25 lira verip ücretsiz olan oyunları aylık parayı ödediğim sürece bedava oynayabiliyorum?
    Biraz uzağım bu sisteme.1 ay önce keşfettim bunu Xbox Gamepass ile.Aklım ve mantığım almıyor çünkü.Aylık 5 lira verip kütüphanedeki oyunları istediğim gibi oynuyorum.

Fifa 20 geldiğini gördüm Ea Access'e.Oynamayı çok istediğim için sormak istedim bunu.Oyun bu kadar pahalıyken 25 lira ödeyip bu oyunu oynayıp online özellikleri dahil her şeyinden yararlanmam bana çok uçuk geliyor.İnanasım gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.