Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/battlefield-v/bz2n7tq0xcf2?rtc=1&activetab=pivot:overviewtab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 6 Haziran 2019; 20:36:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    demo olarak 15 saat oynanıyor bfv full olrak eklenmedi eklenseydi reklamı xbox tarafından tüm sosyal mecralarda yapılırdı
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Linkte "EA Access'e Dahil" yazıyor. 10 saatlik demolarda ise "EA Access ile ücretsiz" deneme yazıyor. Battlefront II de önce böyle EA duyurmadan gelmişti, eli kulağında diyebiliriz. Bir kaç güne kadar resmi olarak da duyurulur.

Bende oyun olduğu için deneyemiyorum ama forumlarda insanlar oynanabildiğini yazıyor.
    ozaman süper bu haber bende bekliyordum iyi oldu gold ve acces alır oynarım artık :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Linkte "EA Access'e Dahil" yazıyor. 10 saatlik demolarda ise "EA Access ile ücretsiz" deneme yazıyor. Battlefront II de önce böyle EA duyurmadan gelmişti, eli kulağında diyebiliriz. Bir kaç güne kadar resmi olarak da duyurulur.

Bende oyun olduğu için deneyemiyorum ama forumlarda insanlar oynanabildiğini yazıyor.
    Bilgilendirme için sağol şu an the vault kısmında da New to ea access olarak eklenmiş indiriyorum

• https://www.xbox.com/en-us/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

ulan evde olmak için herşeyimi verirdim :/ artık eylülde oynicaz :(
    Güzel haber teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 eklenmiş vaulta

• Anthem de eklendir heralde ea accesse
  • Ea Access,
    TR PlayStation Store'da bir aylık abonelik 25,00 TL, 12 aylık abonelik 169,00 TL.

Sanırım xbox a da zam yapacak Ea!

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

Ea Access,
    TR PlayStation Store'da bir aylık abonelik 25,00 TL, 12 aylık abonelik 169,00 TL.

Sanırım xbox a da zam yapacak Ea!
    65 lira yıllık devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    hocam xbox ın elinde bi ea acces birde 5.90 a gamepass kaldı oda giderse xbox ı kaldır çöpe at
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlar Sony nin işi de olabilir, ilerleyen günlerde belli olur.

• hasgok kullanıcısına yanıt
    zaten bende diyorum ya hocam xbox bu topa girerse zaten elinde bi ea acces bide 5.90 a gamepass kaldı onlarda giderse oyuncu komple xbox ı bırakır ki çogu oyuncu birakıcagını biliyorum bf için çok alan var 65 e
  • EA Access’e Xbox tarafında da zam geleceği açık, hazır 65’ken bi kaç yıllık almak lazım.

• Arkadaslar A Way Out gelir mi Xbox EA Access'e? Yanlis bilmiyorsam Playstationdaki EA Access'e gelmis. O oyun icin ve bf5 icin almayi dusunuyordum da A Way Out'un gelmedigini gorunce almayacagim galiba.

• TheArmy32 kullanıcısına yanıt
    Yakında eklenir hocam başka verecek oyun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

EA Access’e Xbox tarafında da zam geleceği açık, hazır 65’ken bi kaç yıllık almak lazım.
    Alınmıyor galiba birkaç yıllık, gamepass gibi değil. Siz alabildiniz mi?
  • Anthemin gelecegi yonunde bir iki yazi gordum dogru mudur? Anthem de gelirse EA Access kullanicilarinda patlama olur gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Alınmıyor galiba birkaç yıllık, gamepass gibi değil. Siz alabildiniz mi?

Alıntıları Göster
    Hizmetler ve Abonelikler sayfasından yinelenen ödemeyi kapatırsanız tekrar alabiliyorsunuz 12 aylık. 2021'e kadar var bende.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.