Şimdi Ara

e5-e72-Huawei X5 arasındayım nolur akıl verin yarın almam lazım telefonu artık, LÜTFEN !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • e72 istiyordum ama herkes ,tamam güzel telefon ama fiyatına göre gereksiz. sen günlük kullanacaksın o yüzden e72ye verdiğin para boşa gider. diyor.
    ben wifi
    ,kolaymesajlaşma,
    net hızlı ,
    görünümü şık,
    fiyatı 500-620 tl arası
    telefon kendi içinde hızlı olmalı
    vs...

Huawei X5.i beğendim ama marka yüzünden almaktan korkuyorum, çin malı falan diyorlar. ilerde sorun olmasından korkuyorum.
    sizce; neden e5?
    neden e72?
    neden Huawei X5?
    (fiyatı yüzünden e72yi kötülemeyin eğer özellikleri daha iyiyse onu önerin lütfen )
    LÜTFEN!

• valla kardeş huawei kötü bir marka degil ve gün gectikcede kendini ispatlıyor , hızlı ve rahat bir sekilde telefondan internete girmek istiyorsan kesinlikle dokunmatik ekranlı telefonlara bak dokunmatik olmayan telefonla i,nternette gezinmek ölüm gibi
    mesaj konusuna gelirsek e72 tarzı telefonların tuş takımları çok kücük oluyor qwerty klavyeli oldugu için o yüzden dokunmatik ekranlı huawei nin ekranı kapasitif oldugu için bu konuda daha iyi mesaj yazacagını düşünüyorum
    yerinde olsam marka takıntısı yapmaz ideos x5 alırdım
  • kesinlikle x5
    çünkü gerçekten şu an piyasadaki telefonların f/p kralı ayrıca huawei yurtdışında kendini kanıtlamış bir marka ve ülkemizdede yer almaya başlıyor sen x5 al boşver nokia yı
  • bu telefon turkcell bayiilerinde var mıdır. yani babamın ordan alır kesinlikle. başka yerden almaz arkadaşının yeri çünkü de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: küçükmucitbokoldu

bu telefon turkcell bayiilerinde var mıdır. yani babamın ordan alır kesinlikle. başka yerden almaz arkadaşının yeri çünkü de.

Olabilir, bencede x5 almalısın nokia almaktan iyidir...
  • ya şimdi herkes fiyatı ve özellikleri yönünden x5 iyi diyor, evet öyle tamam da. hemen sorunlar başlarsa kullandıktan sonra, yavaşlama gibi gibi
  • Kullananlardan bi sıkıntı duymadım su ana kadar.. sikayetimvar.com'da bi soruştur istersen.
  • çok kararsızım cidden . sen benden biraz daha fazla bilgilisin bu forum. donanımda. benim yerime konu açar mısın? o zaman daha fazla cevap veren olur. bana iyilik yapsan.
    ismi huawei x5 konusunda acil bilgi diye falan açsan ne olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: küçükmucitbokoldu

çok kararsızım cidden . sen benden biraz daha fazla bilgilisin bu forum. donanımda. benim yerime konu açar mısın? o zaman daha fazla cevap veren olur. bana iyilik yapsan.
    ismi huawei x5 konusunda acil bilgi diye falan açsan ne olur ?

Forumda X5 le ilgili yazılmış Binlerce yorum var ve siz hala bilgi istiyosunuz acaba o yazılanlardan başka nasıl bir bilgiye ihtiyacınız var anlamadım ?
    Bu acılan İlk Konus
    http://forum.donanimhaber.com/m_48434422/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48434422
    Tam 72 Sayfa
    Buda ikinci konu
    http://forum.donanimhaber.com/m_49916326/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazer95 -- 5 Temmuz 2011; 15:53:26 >

• Önce karar verin....!!! Alacağınız telefondaki önceliğiniz ne olacak..
    1- Günde 50-100 mesaj yazarım, internetle olan ilişkim e postadan ibaret ve oyunla hiç işim olmaz diyorsanız tereddütsüz e 72.....
    2- Günde 10- 30 arası mesaj yazarım ama benim telefondaki önceliğim internet gezintisi, video, film hatta oyun diyorsanız huawei x5..

Telefon seçmek insanın kendisini ne ölçüde tanıdığıyla yakından ilişkilidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sondemir -- 5 Temmuz 2011; 22:26:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.