Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

E3: Battlefield V'de yeni ne var? Almaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
69
Cevap
1
Favori
6.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> E3: Battlefield V'de yeni ne var? Almaya değer mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5148 Mesaj

Bir sorun olduğu belli . 1 ay okdu çıkalı fiyat 118tl düştü. Neyse bf1 e devam edeyim eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Stranger. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bf 1 de kotulemistim lakin bf 1 bunun yaninda mukemmel :)) Valla ben cogunu oynadim bf3 kadar iyisi maalesef gelmedi su an bf4 oynuyorum ancak o tatmin ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İstan34bul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    en az 3-4 kişi ile sesli sohbet üzerinden konuşarak oynadıgında çok iyi oluyor.
    bf1 ile bf4 karması gibi bişey olmuş ama oynanış bf1 den hızlı bf4 den yavaş :D
    özelikle TDM çok çok hızlı ve aksiyonlu oluyor. bf1 de kamp atan dolu idi bf5
    de kamp atsan bile fazla dayanamıyorsun o yönü iyi olmuş sniper alıp bi taşın
    binide oyun başından sonuna kadar bayrak kapmadan mal mal bekliyenler kabak
    gibi işaretliyor oyun :D direk herkez oraya saldırıyor.
    |
    |

Teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız.

O zaman ben bf1 e devam edeyim.

Hatta bf4 e tekrar geçiş yapayım. Ps4 de sürekli bf4 oynar goldmud railway haritasını açardım. Uçaksavar alırdım süper zevk verirdi uçağa kilitlenen füzeler felan.

xbox x aldıktan sonra level baştan başladığı için bf4 oynamak istememiştim yine döneyim bari level yükselsin silahlar açılsın.

|
    |
    Bahsedilenler: zartzurt456 , Stranger.
    Kampanya filan denk getirirseniz alın bence genede oynanır.BF1 i sevmemiştim aşağı yukarı bf1 ile oynu ufak tefek yenilikler ile insanı çekiyor.Ben severek oynuyorum biraz hızlı bir yapısı var bir tek o can sıkıyor biraz yavaşlasa çok iyi olur.
    |
    |
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS ROG SWIFT PG278Q G-SYNC Monitör246/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2xWD 1TB CAVIAR BLACK/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO Youtube channelhttps://www.youtube.com/user/22277296/videos
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    tps oynamaya alıştım fps oynayamıyorum çok enteresan geliyor... online özellikle çok kötü oluyor benim için ancak fps bağımlıları var onlar için harika bir oyun
    |
    |

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız.

O zaman ben bf1 e devam edeyim.

Hatta bf4 e tekrar geçiş yapayım. Ps4 de sürekli bf4 oynar goldmud railway haritasını açardım. Uçaksavar alırdım süper zevk verirdi uçağa kilitlenen füzeler felan.

xbox x aldıktan sonra level baştan başladığı için bf4 oynamak istememiştim yine döneyim bari level yükselsin silahlar açılsın.
    bf1 sil direkt bf5 e basla 1 2 gune alisirsin giresin gelmiyor bf5 zaten
    |
    |

İlginizi çekiyorsa uçak kullanmayı öğrenin. Solo oynuyorum ben 1.30 KDR'ye sahibim uçaklara alışmaya çalıştığım için.
    quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Red

Oyun güzel ya klasik BF. ONLY SHOTGUN takılanlar, 7/24 yatarak mesai kasanlar var hala.

İlginizi çekiyorsa uçak kullanmayı öğrenin. Solo oynuyorum ben 1.30 KDR'ye sahibim uçaklara alışmaya çalıştığım için.
    1.30 çok az değil mi ya benim BF1 de 3 üzeriydi

Dogfight ile uğraşıyorum. Infantry veya vehicle avlamıyorum.

Battlefield 3 ve 4 deki gibi değil zaten spotting sistemi.

Üşenmezsem belki bombardıman uçaklarını da kasıp yükseltmeleri ile uğraşırım.
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar şu battefield V oring de 24.99 euro 1 yıllık sanırım. Bu şekil alan varmı. Bu paket standart mı oluyor ? Almaya değer mi
    |
    |
    Gpuyla hediye geldi bf1de prof sniper olmama rağmen engelli gibi oynadım ilk bir kaç gün bf 5 te birde türkçe olsaydı iyiydi dedirtti bu arada bende nedense ping sayısı çok yüksek ara ara takılıyor internette sorun yok bf1de filanda sorun yok bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Phanteks P300 Cooler Master Masterwatt Lite 600W Intel I5 8600K(Delid) Msi Z370 TomaHawk
    Evga CLC 240Mm Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming G.Skill Trident Z RGB 16GB(2X8) 3000Mhz CL16 DDR4 James Donkey 240Gb
  • Binbaşı
    1349 Mesaj
    Şuanda bf3 ve bf4 alınır mı bf1 var ama seri olsun istiyorum hala serverlar dolu mu 3 ve 4 de

|
    |
    Valla aldım ama hala anlamış değilim:) Bence daha çok pusuculara yapılmış gibi ağır makineliyi alıp yere yatan adamdan kurtulamıyorsun ve adamları seçmek gerçekten çok zor hal böyle olunca ilerlemeye çalıştıkça ölüyorsun.Sürekli bir yerlere yatıp saklanan yani kamp yapan adamlar için mükemmel bir oyun yapmışlar :) Araçtan doğup inmek tam bir kabus araçtan inmek istediğinde araya bir efekt giriyor inene kadar seni vuruyorlar.Vurduğun adamı bile zor işaretliyor.Açıkcası beğenmedim
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    59821 Mesaj
    ne dediğin anlaşılmıyor bf 5 mi oynasın 1 mi :D
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Ea access ile 10 saat boyunca denedim bence indirimdeyken 118 ve ya 179 (deluxe) liraya değebilecek bir oyun, grafikler one s de çok vasat onu söyleyeyim, bir ağaca yaklaşırken piksel piksel(minecraft gibi) yapraklar görmek sinir bozucu. Yine de oyun dinamiği ve yenilikleri beni cezbetti ilk indirimde alacağım. not: 9 saatte alıştım son saat keyif süreyim derken sürem doldu bir de sizce ea access e gelme ihtimali var mıdır yakın mıdır ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weirdojexus -- 28 Şubat 2019; 9:30:43 >

Ea access e yakın zamanda geleceğini düşünmüyorum ki yakın dönemde güncellemeler alacak en azından Br modunda da bir bakacaklar oyuna ilgi varmı yokmu diye .
    |
    |
    weirdojexus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

İtikat savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz.

Steam Profilim
  • Yarbay
    2699 Mesaj
    BF5'i oynadım oynadım oynadım en sonunda bıktırdı. BF1 döndüm bu seferde nooblar+sadece trihardlar kaldığından dolayı daha da bıktırttı. İyiki gold live bitti de yenilemedim.
    |
    |
    5148 Mesaj
    Arkadaşlar bir sorum olacak

Sniper askerini seçiyorum
    düşmanı Bf1 deki gibi yer işaretleyeceğim ama işaretleme tuşuna basınca düşmanı işaretlemiyorda olduğu yere birşey koyuyor
    Metre mesafe yazıyor işaretleme yapınca 50-100-200m vb yazıyor.
    Birde sniper silahı metresini değiştirmeyi yapamadım

Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
üniversite
haberler
son dakika
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.