Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

E3: Battlefield V'de yeni ne var? Almaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
69
Cevap
1
Favori
6.225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> E3: Battlefield V'de yeni ne var? Almaya değer mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4595 Mesaj
    Fon müziği 06:04'de ardışık 13 nota ve 06:26'da da aynı 13 nota kadar bildiğin Left 4 Dead'e bağladı.

Almaya değer mi sorusuna karşılık da benim için değmez cevabını vermeyi uygun görürüm. İlkin, şirket EA ve satışları döviz üzerinden olacağı için hayvani pahalı olacak. İkincisi, hâlihazırda RX580 ya da GTX1060 ve üzeri ekran kartı olmayanlar GPU yenilemek zorunda kalacağı için BFV keyfine varmak 2500 liraya kadar masraf çıkarır. Sıkıntı...
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...
  • Yarbay
    2647 Mesaj
    400 lira verip oyun alacak olan varsa cidden yazık diyorum. Bizim gibi ülkelere bölgesel fiyatlandırma yapmayan firmalara 300-400 liralar verecek kadar zenginse bu millet gerçekten coşmuş bir ekonomimiz var ağlamasın kimse. Ruslara da acaba 400 lira değerinde oyunsatabiliyorlar mı?
    Intel i7 4770k@4.5GHz - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 32GB Matte Black - PS4 500 GB
  • Teğmen
    181 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=MfzmCI9-aKY

mesut almış buradaki videoyu türkçe ye çevirip koymuş :D ucuz.
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Bf4 3-4 multisi efsaneydi keşke modern zamanı ele alsaydı nedir bu dünya savaşı sevgisi nerde o eski cod single nerde Bf multisi özledik valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4816 Mesaj

Rusların ekonomisi bizimki gibi kötü değil. Rusyada korsan oyunculuk hatta genel olarak korsan içerik çok popüler. Ondan ötürü sıfır oyunu pahalıya satamıyorlar. Alan yok çünkü. Bizim ülkede de satmıyor olsa fiyatlar rusya gibi olurdu. Satılıyor ki düşürmüyorlar. Suçu firmalara değil milletimize atmanız lazım bu mantıkla.

Konuya dönecek olursak bf1 uzun zamandan sonra atmosfer değişimi olması açısından hoştu ama tekrarlanması hoş değil. Bf1 i sevmiştim. Dünya savaşı konseptli fps oyunlarına zamanında aşırı maruz kalmış kitledenim ama yine de aradan uzun yıllar geçtiği için bence hoştu. Tekrarlanması çok gereksiz ama. Muhtemelen yeni nesil o oyunları tatmadığından şimdi yeni neslin ağzina bu konseptten bıkana kadar tıkmayı amaçlıyorlar. Umarım bu taktikleri tutmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 12 Haziran 2018; 7:6:49 >
    |
    |
    Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    // Dark N10 Kasa // Seasonic M12II-850 EVO Güç Kaynağı // Asus ROG Strix X370-F Gaming Anakart // AMD Ryzen 5 2600 @4.1GHz İşlemci // Lepa Aquachanger 120 İşlemci Soğutucusu // Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) @2933MHz @CL14 Bellek // Asus ROG Strix GTX 1070 O8G Ekran Kartı // Corsair Force GT 120GB SSD // Western Digital Caviar Blue 1TB 7200 RPM HDD // Western Digital Elements Portable 2TB HDD // Windows 10 Single Language 64 Bit İşletim Sistemi // Asus VG248QE Monitör // Logitech G105 Klavye // Thermaltake Tt eSports Black Mouse // Steelseries Qck Mousepad // Logitech F710 Gamepad // Gamesir G4S Gamepad // Sony PlayStation Vita Slim v3.65 Henkaku // Samsung Galaxy S7 Edge // Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear Kulaklık // Dzat DF-10 In-Ear Kulaklık //
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    Ww2 sıktı bir ww3 çıkışında oynayalım
    |
    |
  • Yarbay
    2991 Mesaj
    Adam işaretleme ve tank/uçak mermisinin sınırlı olması çok çok iyi olmuş. Bunlar dışında her karakterin arkadaşını iyileştirmesi fakat mediclerin daha hızlı olması da iyi düşünülmüş fakat şu duvar örme, silah konumlandırma olayı kısmında s*çmışlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Adam işaretleme ve tank/uçak mermisinin sınırlı olması çok çok iyi olmuş. Bunlar dışında her karakterin arkadaşını iyileştirmesi fakat mediclerin daha hızlı olması da iyi düşünülmüş fakat şu duvar örme, silah konumlandırma olayı kısmında s*çmışlar.
    Aynen, halen sıkı bir şekilde BF3 oyuncusu olarak Zırhlı araç ve Hava araçlarının sınırsız mermisi bazen can sıkıcı olabiliyor. Yani adam işin uzmanıysa indirmen çok çok zor oluyordu. Yine de BF4 hariç bence gayet başarılı ve üzerine koyarak seri ilerliyor.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

Rusların ekonomisi bizimki gibi kötü değil. Rusyada korsan oyunculuk hatta genel olarak korsan içerik çok popüler. Ondan ötürü sıfır oyunu pahalıya satamıyorlar. Alan yok çünkü. Bizim ülkede de satmıyor olsa fiyatlar rusya gibi olurdu. Satılıyor ki düşürmüyorlar. Suçu firmalara değil milletimize atmanız lazım bu mantıkla.

Konuya dönecek olursak bf1 uzun zamandan sonra atmosfer değişimi olması açısından hoştu ama tekrarlanması hoş değil. Bf1 i sevmiştim. Dünya savaşı konseptli fps oyunlarına zamanında aşırı maruz kalmış kitledenim ama yine de aradan uzun yıllar geçtiği için bence hoştu. Tekrarlanması çok gereksiz ama. Muhtemelen yeni nesil o oyunları tatmadığından şimdi yeni neslin ağzina bu konseptten bıkana kadar tıkmayı amaçlıyorlar. Umarım bu taktikleri tutmaz.
    Rusya'da asgari ücret 166$ nasıl kötü değil O da bu sene içinde %21 zamlı hali. Kırım olaylarından beri Rusya ekonomisi yerlerde.

Not: Yazdıklarım Moskova, Petersburg gibi kısımları kapsamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakBanyoTerliği -- 13 Haziran 2018; 15:25:34 >

• Yüzbaşı
    682 Mesaj
    En sevindiğim şey, işsiz, güçsüz, takımına zerre katkısı olmayan, takım oyunu nedir bilmeyen sniperların işlerinin zorlaşması iyi olmuş... Adamlar keklik gibi avlıyorlardı önce ki oyunlar da milleti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesperiush -- 13 Haziran 2018; 15:54:22 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Aynen, halen sıkı bir şekilde BF3 oyuncusu olarak Zırhlı araç ve Hava araçlarının sınırsız mermisi bazen can sıkıcı olabiliyor. Yani adam işin uzmanıysa indirmen çok çok zor oluyordu. Yine de BF4 hariç bence gayet başarılı ve üzerine koyarak seri ilerliyor.

Alıntıları Göster
    BF1 de sağlam bir takım tankı aldığı zaman özellikle operasyon modunda oyun sonuna kadar bırakmıyor. Zaten uçaktan bahsetmeye gerek yok fetih modunda bir alıyorlar oyun bitene kadar
    |
    |

• Yarbay
    4816 Mesaj

Valla hakli olabilirsiniz. Ben pek bu mevzulari takip eden biri degilim. Ama Rusya gibi buyuk ve güç olarak bilindiğine inandigim ulkenin fakir olmasini beklememistim. Yahu o kadar votka içiyolar sudan ucuz mu? Aslinda sonuc ayni millet hala satin labiliyor ki fiyat dusurmuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    IslakBanyoTerliği kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    // Dark N10 Kasa // Seasonic M12II-850 EVO Güç Kaynağı // Asus ROG Strix X370-F Gaming Anakart // AMD Ryzen 5 2600 @4.1GHz İşlemci // Lepa Aquachanger 120 İşlemci Soğutucusu // Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) @2933MHz @CL14 Bellek // Asus ROG Strix GTX 1070 O8G Ekran Kartı // Corsair Force GT 120GB SSD // Western Digital Caviar Blue 1TB 7200 RPM HDD // Western Digital Elements Portable 2TB HDD // Windows 10 Single Language 64 Bit İşletim Sistemi // Asus VG248QE Monitör // Logitech G105 Klavye // Thermaltake Tt eSports Black Mouse // Steelseries Qck Mousepad // Logitech F710 Gamepad // Gamesir G4S Gamepad // Sony PlayStation Vita Slim v3.65 Henkaku // Samsung Galaxy S7 Edge // Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear Kulaklık // Dzat DF-10 In-Ear Kulaklık //
  • Yarbay
    8919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

400 lira verip oyun alacak olan varsa cidden yazık diyorum. Bizim gibi ülkelere bölgesel fiyatlandırma yapmayan firmalara 300-400 liralar verecek kadar zenginse bu millet gerçekten coşmuş bir ekonomimiz var ağlamasın kimse. Ruslara da acaba 400 lira değerinde oyunsatabiliyorlar mı?
    2 sene önce bf1 ve bf1 premıum da bana 400 tl ye malolmuştu. Bf seven adam alır bu oyunu sen hiç merak etme. sırf bu oyun için bu hafta yeni pc toplaladım elımdekıler ıle nerdeyse 15 bın tl lık sıstemım oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narsist_volkan -- 14 Haziran 2018; 20:15:25 >
    |
    |
    INTEL CORE İ7-8700K''4800 mhz'' - ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING OC 8GB 11GBPS GDDR5X - Asus Rog Strix Z370-E Gaming - Adata XPG DDR4 16GB(8GBX2) 3200MHz D41 SPECTRIX RGB LED Gri Ram - Aerocool Project 7 P7-C1 Pro - CORSAİR H100i - CORSAİR AX12000i - Dell S2716DG 27" 1ms 144hz QHD G-Sync - Samsung 970EVO 250GB m2 ssd - Samsung 850 evo 250 GB ssd - WD Elements 6TB 3.5" USB 3.0 - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata3 64MB Cache 7200Rpm - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata2 32MB Cache 7200Rpm - WD 2.5'' 1 TB ELEMENTS SE USB3.0 / 2.0 - Samsung story station plus 1.5TB eSata/usb2.0 - Samsung story station 1 TB usb2.0 - Gamepower Warlock Mekanik Gaming Klavye Kırmızı Outemu Switch - James Donkey 325RS Gri Lazer 7200DPI - Gamepower Medusa 7.1 Surround - Logitech C525 - Logitech X540
  • Yarbay
    2647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

Rusya'nın ekonomisi(halkın) bizimki kadar hatta daha kötü. Bilip bilmeden yorum yapmayın şuraya.

Valla millet bir oyuna 400 lira verebildiğine göre bizim coşmuş bir ekonomimiz var hiçkimse ağlayıp sızlamasın. Bakıyorum millet gıda fiyatları pahalı, et yiyemiyorum diyor bir konuda başka konuda yakalıyorum herifi 300 lira verip oyun aldığını söylüyor Vallah billah müstehak herşey bu halka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 14 Haziran 2018; 21:19:6 >
    |
    |
    Intel i7 4770k@4.5GHz - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 32GB Matte Black - PS4 500 GB

• Teğmen
    163 Mesaj
    Biraz daha silah gelir ve damageler tekrar güçlendirilirse ( geveher 1 5 ,3 mermide öldürebiliyordu) oynadığım en iyi battlefield oyunu olacak
    |
    |

• Teğmen
    200 Mesaj

Alma kardesim bes para etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İstan34bul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,426
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.