Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.877
Cevap
21
Favori
51.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunu afiş yapıp odaya asmak lazım hocam
    200 den hesaplasak 1000 tl ediyor cüzdanı delicez anlaşılan ama hepside kalite hak ediyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 3 Ocak 2018; 0:47:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yıllardır bekliyoruz valla ön siparişle oyun almam diyordum ama şu oyunları görünce harbiden hakediyor her biri kalite kokuyor :)

Öyle hocam Allah ın izni ile oynamak nasip olsun inşAllah hepsini. Şu storeyede taksit olayı gelse çok güzel olacak aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Dead Redemption ve GTA 5, Nintendo Switch'e gelebilir

Önümüzdeki hafta gerçekleşmesi beklenen Nintendo Direct'e Rockstar Games'in damga vurması bekleniyor. Reddit kullanıcısı DasVergeben, (Ninja kaplumbağaların Injustice 2'ye geleceğini söyleyen kullanıcı) Rockstar Games'in iki büyük oyunu Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın Nintendo Switch için duyurulacağını belirtti. Konu hakkında Nintendo'dan da Rockstar Games'ten de bir açıklama yok. Bu yüzden bunu tamamen bir dedikodu olarak düşünün. Ancak, bir sonraki Nintendo Direct'te Switch için büyük heyecan yaratacak oyunların duyurulacağı belirtiliyor. Nintendo Direct için henüz resmi bir açıklama yok. Gerçekleşmeden iki veya üç gün önce duyurulması beklenen Nintendo Direct'te bakalım bizleri neler bekliyor?
  • Yeni Resident Evil oyunu her an duyurulabilir

Resident Evil'ın Japonya Twitter hesabı olan Biohazard'ın kapak fotoğrafını güncellemesi oyuncularda büyük heyecan yarattı. Oyunlarını sırası ile yerleştiren görselin sol tarafında yeni bir oyun için boşluk açılması, yeni bir oyunun habercisi oldu. Tabi ki bu pek de sürpriz değil. Çünkü 21 Ocak 1998'de çıkan Resident Evil 2'nin 20. yılına özel Capcom'un yeni bir duyuru yapması bekleniyordu. Oyuncular ise bu duyurunun Resident Evil 2 remake olacağını düşünmekte. Bakalım Capcom, nasıl bir duyuru yapacak?

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA

• Resident Evil 2 Remake gelsin artık umarım Capcom 2018 içinde RE 2 Remake i biz oyunculara sunar
  • 5 yaşındayken abim 10 yaşındaydı o zamanlar çok güzel zamanlar geçiriyorduk. Abim okuldan gelse de Resident Evil 2 oynasak derdim ah o günler aklıma geldi hüzün bastı. Bu oyun az mı rüyalarıma girdi, ışık açık bırakıp yatardım sağlam etkisi vardı üzerimde. Şimdi olgunlaştık tabi gelse oynarım tabi ama o tadı alır mıyım pek sanmıyorum yinede o nostaljiyi tekrardan yaşamak güzel olucak :)
  • CES2018 Sony Fuarı Hakkında :)
    Güzel haberler alabiliriz galiba.

Twitter : CES2018 is off to a strong start and #Sony definitely got the party started with this amazing #PlayStation video:

http://comicbook.com/gaming/2018/01/09/ces-2018-playstation-trailer-presentation/

• Sony CES 2018 Press Conference Trailer

• Total War : Three Kingdoms 2018 Fall

Total War: THREE KINGDOMS - Announcement Cinematic

• Eskisi gibi bir Fable oyunu bana valla koşa koşa One S aldırır. O atmosfer yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi gözümüz aydın :)

Cyberpunk 2077 Resmi Twitter Hesabından 5 yılın ardından sonra ilk defa tweet attı.

• E3 2018 için sinyali çakıyor olabilirler. Valla artık adam gibi bir trailer gelsin hatta gameplay gelsin.
  • yeni bir uncharted oyunu duyrulur mu acaba ? ps5 nathan'sız olmaz :)
  • Bence bu E3 çok farklı olacak. Eski efsanelere yeni duyurular geleceğini düşünüyorum. Şöyle örnek vereyim; Prince of Persia gibi oyunlar... Assassin’s Creed varken yeni POP gelmez ama eninde sonunda bir POP oyunu bekliyorum. Aynı şekilde eninde sonunda yeni bir Silent Hill de gelecektir. Ama şimdilik erken. Bunların dışında Infamous ve Killzone ihtimali de iyice yükseldi. Dying Light 2’ye de çoktan başlanmıştır.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    E3 2018 baya dolu olacak gibi görünüyor. Sony'nin ex'leri ile ilgili yapılacak sunumlar zaten cepte. Üçüncü parti firmalardanda kaliteli duyurular gelecektir. Dediğin gibi bir SH yada PoP oyunu hiç fena olmazdı ama pek ufukta gözükmüyor :((.

Ms cephesindende sanki birşeyler gelecek gibi duruyor. Kafaları yavaş yavaş dank etmeye başlamış olabilir. Fable 4 ile ilgili bir haber vardı, The Coalition Games'in yeni bir projesi var, Horizon geliştiricisinin yeni bir projesi var. Bunlar E3'e yetişir mi tabi orası ayrı konu.
  • ben oynanışı cidden çok merak ediyorum. Witcher 3 gibi dop dolu bir oyun bizi bekliyor. Benim merak ettiğim bu uzun bekleyişin ardından bir Witcher evreni kadar çok sevilecek mi? karakterler içimize işlenecek mi? nasıl olucak, ne biticek harbiden kafa karıştırıcı şeyler bunlar.
  • Dark Souls: Remastered 25 Mayıs 2018'de PS4, Xbox One, PC ve Switch'e çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Hadi gözümüz aydın :)

Cyberpunk 2077 Resmi Twitter Hesabından 5 yılın ardından sonra ilk defa tweet attı.

beep ne arkadaş ya ? bu ne terbiyesizlik,saygısızlıktır. bunlar da yeni moda oldu. oyuncular ne zamandır bilgi bekliyor çık adam akıllı bikaç paylaşım yap devlet sırrı mı veriyorsun ? oyunlarla ilgili gelişmeleri beeplerle bilmemnesi sızdırıldılarla yansıtmaları hiç etik değil. sözüm paylaşımı yapan üyeyle alakası yok yanlış anlaşılmasın.

• neczer kullanıcısına yanıt
    5 yıldır bekliyoruz haklısın ama en azından sağlam bir oyun oynayacağız bunun bilincindeyiz. Adamları gördük Witcher 3'de 200 saatlik oynanış yaptıklarını bu oyunda Witcher 3'den daha büyük map olucak denmişti sanırım rahat 400-500 saat gömülürüz artık.

Bu Tweet atmalarının sebebi de yakında geliyor, hazır olun demek istediler her halde.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.