Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.877
Cevap
21
Favori
51.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim yakı10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Her yeni gelen fanboya aynı şeyleri yazmak istemiyorum. Sen bir exc oyunu oynamak için 300 tl veriyorsun ben o parayla 1 yıl 100'den fazla oyun oynuyorum, Acces'i saymıyorum bile. Bir daha ki sefer teker teker gelmeyin topluca gelin ki tek cevap yazayım hepinize, ayrı ayrı olunca insanı çok yoruyorsunuz.
    At gözlüğüyle bakıyorsun aklınla anlayamadığın için laf anlatmak boş sana . Sana çöpünle mutluluklar kendini öyle çöplerle kandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

Kardeşim ben lezbiyen olmasına bişey demiyorum ki. Olsun. Ama sizin yaptığınız iki yüzlülüğe karşıyım. Joel gay olsaydı aynı tepkiyi vermeyecektiniz.

Alıntıları Göster
    Ne biliyorsun kardeşim kimin ne tepki vereceğini. Joel gay olsa umrumda olmaz. GTA’da para için polisleri, halkı katleden karakteri oynamak nasıl sorun olmuyorsa bunda da öyle olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Her yeni gelen fanboya aynı şeyleri yazmak istemiyorum. Sen bir exc oyunu oynamak için 300 tl veriyorsun ben o parayla 1 yıl 100'den fazla oyun oynuyorum, Acces'i saymıyorum bile. Bir daha ki sefer teker teker gelmeyin topluca gelin ki tek cevap yazayım hepinize, ayrı ayrı olunca insanı çok yoruyorsunuz.
    sen de kendine göre haklısın ama herkesin tercihleri farklıdır. ben de 1 buçuk aydır gamepass kullanıyorum ama sırf gamepass xbox'un kendi oyunları haricinde pek albenisi olan bir sistem değil, daha fazla gelişmesi lazım. eskiden kalan oynayamadığım birkaç oyun oynadım şu an yenilemeyi düşünmüyorum aboneliği. ne zaman horizon 4 çıkar o zaman tekrar işlevsel hale gelir benim için. forza dışında xbox'ın oyunları çok güçsüz bana göre. öte yandan ps özel oyunları ise beni çok cezbediyor, 300 tl vermene de hiç gerek yok bak gow çıktığında almadım 1 buçuk ay geçti 150 tl'ye düştü fiyatı. ha ama sony'nin türkiye'deki fiyat politikasına ben de sinir oluyorum o ayrı.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Benim hakkımda mi konuşuyorsunuz?

• 2dk sonra başlayacak olan E3 sunumunda ne gösterilecek?
  • Cyberpunk 2077 FPS'miş:
    https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-is-an-fps/?utm_content=bufferce839&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw

edit: First Person RPG diyorlar şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 12 Haziran 2018; 22:13:41 >
  • third person olsa daha iyi olmazmıydı yahu. etrafı inceleme atmosfere girme açısından daha etkili oluyor bence.
  • Konuda exclusive fetişi yapanları görmek çok eğlenceli lan . 30 senedir PC ye konsolların ucundan kıyısından geçmemiş binlerce oyun çıktı, bir kişi exclusive muhabbeti yapmadı, konsollar 5 er tane özel oyun çıkarınca millet birbiriyle sidik yarışına giriyor burada.

Paranız varsa alın hepsini oynayın, imkanınız yoksa da ölçün tartın aklınıza yatanla mutlu olun. Xbone’u Ps’i övünce cebinize para koymuyorlar ( Nintendoyu kimse övmüyor zaten, halbusem Switch ile güzel işler başarıyorlar)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene çok efsane bir e3 olmasada güzel geçti xboxda cyberpunk 2077 dmc görmek sevindirdi sonydede gameplayler baya güzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Örümcek adam ile ilgili sürüsüne bereket bilgi çıktı. Hatta şokçunun olduğu boss dövüşü bile var. Tas serisine bu kadar yaklaşan başka bir spiderman yapımı olmadı. O yüzden bütün fanlar sabırsızlanıyor. Arkham mekanikleri ve mantığı çok iyi uygulanmış.

• Kojima yayında bulunmuş dinlemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 13 Haziran 2018; 2:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Örümcek adam ile ilgili sürüsüne bereket bilgi çıktı. Hatta şokçunun olduğu boss dövüşü bile var. Tas serisine bu kadar yaklaşan başka bir spiderman yapımı olmadı. O yüzden bütün fanlar sabırsızlanıyor. Arkham mekanikleri ve mantığı çok iyi uygulanmış.
    Allah şu Arkham oyunlarını yapan abilerden, ablalardan razı olsun. Getirdikleri mekanikler sayesinde oyun oynamak daha keyifli hale geldi. Kaç sene oldu, bir sürü firma örnek alıp kendi uygulamaya devam ediyor. Oyun dünyasında bunun gibi başarılar çok nadirdir.

• Cyberpunkın basına özel 45 dakikalık gameplayini oynatmışlar
  • FF7 Remake ile ilgili birşey gelmedi galiba ?
  • Bu e3 ün benim için sıralaması

1-Sony

2-Bethesda

3-Microsoft

4-Ubisoft

5-Squire Enix

6-EA

7-Nintendo

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Şov olarak güzeldi, 50'ye yakın oyun gösterdiler,
    Sunum da iyiydi eyvallah,
    ama Xbox almanız için sizi zorlayacak bir sebep var mıydı?

1 aydır Xbox OneX bakınıyorum.
    1780 TL'ye kadar buldum anlık indirimler ile.
    Ama alamadım, mantıklı gelmedi.

E3 şovunu ilk izlediğimde bir pişmanlık geldi,
    Ama sonra, sakinleşince iyiki almamışım dedim.

O konferansta yükseldiğim tüm oyunları;
    "Cyberpunk 2077, DMC5, Dying Light 2 vb"
    Zaten PS'de oynayabileceğim,
    neden Xbox alayım?

Bu şov başarılımıydı? Görsel olarak evet.
    Ama içerik olarak, göz boyamaydı. O kadar.
    İmza

• Durum budur

• KH takip ettiğim bir seri değil FF severim ama KH'a pek şans vermedim mickey mouse donald duck falan ortalarda gezdiği için. 3'ten direk giriş yapabilirim pixar dünyaları şahane duruyor. Bu arada KH3 PC'ye gelir büyük ihtimalle.
  • Bu söylediğine kendin inanıyor musun sen?
    Gamepass içeriğini bilmesek tamam, da..
    Fallout 4 daha 3 gün önce eklendi listeye.
    Kasım 2015'de çıkmış oyunu ballandıra ballandıra duyurdular.
    100 tane oyun oynarmış.. 100 tane çer çöp olacağına, yılda 1-2 oyun alır keyfime bakarım.
    Önemli olan nitelik, nicelik değil.
    Zevk meselesi tabi, sen bu şekilde mutlu oluyorsan eyvallah.
    Hayır sana mutluluklar, dilediğini oyna.
    3 yıl önce çıkmış oyunları oyna, indie xbox özel oyunlarını oyna keyfine bak.
    Sen kendini avutmaya devam et, kendi hayal dünyanda xbox'una sarılarak uyumaya devam et.
    Ben senden vazgeçtim.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.