Şimdi Ara

E3 2017|ANA KONU|ÖNEMLİ DUYURULARIN TRAİLERLERİ İLK SAYFAYA EKLENDİ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
17
Favori
133.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bloodborne 2 duyurulacak söylentileri var, bu nesilde oynadığım en iyi oyun, eğer duyurulursa oturur ağlarım, diğer oyunların hiçbir önemi yok benim için.

+Resistance 4 de listede

E3 2017|ANA KONU|ÖNEMLİ DUYURULARIN TRAİLERLERİ İLK SAYFAYA EKLENDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 31 Mart 2017; 16:19:38 >
  • God of war cephesinde hala bir haber yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu E3'de God of War 4 yeni gameplay kesin gelecektir. Oyun hakkında biraz yeni bilgiler E3'de gelir. Umarım bu seneki Sony E3 konferansı geçen senekinden bile daha iyi olur. Sony 2 veya 3 yeni IP exclusive tanıtılırsa ve daha önceki duyurduğu exclusive oyunları gameplay ve biraz yeni bilgiler gelse yeter.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bana çok fena sallanmış gibi geldi. Sony her E3'te yeni oyun duyurur peki bu liste içinde hiç farklı bir isim var mı ? insomniac'ta stüdyonun büyük kısmı spiderman'e yoğunlaştı oyun muhtemelen 2018'den önce çıkmayacakken Resistance 4 ne ? Özel olarak bekleyen varmıydı ki hani oyuna bambaşka bir yapıya büründürürler anlarım da yani insomniac o kadar büyük ki tek başına hem spiderman hem de Resistance 4 yapıyor ve tanıtacak çünkü stüdyo salak. Bir oyunu yapıp tanıtmak bile zor bir işken birde o toplara hiç girmezler.

Sucker Punch xbox tarafına bir kere oyun yapacaksa Second son'da kullandığı oyun motorunu kullanamaz kaldı ki stüdyo zaten halen Sony altında iş görmekte. Gravity Rush yönetmeni daha oyun çıkar çıkmaz yeni oyunumuzla uğraşıcağız en kısa zaman da göstermez istiyoruz diyordu Bloodborne ekibinin resmen yarısı zaten Sony Japan stüdyoları değilmiydi ? Peki o zaman miyazaki hangi büyük ekiple, takımla oyunu bir an önce yapacak. Kaldı k, Knack 2 yapıyor adamlar. From software miyazaki bu tarz oyunlardan uzaklaşacaktı deniyordu ha sony ile bir oyun daha yapmak için anlaşmış olsalar dahi oyunu Miyazaki yapmıyordur en son Armored Core serisi ya da robotlu birşeylere el attığı haberlerini duymuştuk.

Şu liste bana kalırsa E3'te göreceklerimizin yanın da sönük bile kalır. Orada burada duyulan oyun geliştirme haberlerini, bekletilerini liste diye yutturuyorlar. Şaşırtan hiçbir durum yok. Gelirse bir Bloodborne 2 gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayvanMetal -- 31 Mart 2017; 17:49:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HayvanMetal

Bana çok fena sallanmış gibi geldi. Sony her E3'te yeni oyun duyurur peki bu liste içinde hiç farklı bir isim var mı ? insomniac'ta stüdyonun büyük kısmı spiderman'e yoğunlaştı oyun muhtemelen 2018'den önce çıkmayacakken Resistance 4 ne ? Özel olarak bekleyen varmıydı ki hani oyuna bambaşka bir yapıya büründürürler anlarım da yani insomniac o kadar büyük ki tek başına hem spiderman hem de Resistance 4 yapıyor ve tanıtacak çünkü stüdyo salak. Bir oyunu yapıp tanıtmak bile zor bir işken birde o toplara hiç girmezler.

Sucker Punch xbox tarafına bir kere oyun yapacaksa Second son'da kullandığı oyun motorunu kullanamaz kaldı ki stüdyo zaten halen Sony altında iş görmekte. Gravity Rush yönetmeni daha oyun çıkar çıkmaz yeni oyunumuzla uğraşıcağız en kısa zaman da göstermez istiyoruz diyordu Bloodborne ekibinin resmen yarısı zaten Sony Japan stüdyoları değilmiydi ? Peki o zaman miyazaki hangi büyük ekiple, takımla oyunu bir an önce yapacak. Kaldı k, Knack 2 yapıyor adamlar. From software miyazaki bu tarz oyunlardan uzaklaşacaktı deniyordu ha sony ile bir oyun daha yapmak için anlaşmış olsalar dahi oyunu Miyazaki yapmıyordur en son Armored Core serisi ya da robotlu birşeylere el attığı haberlerini duymuştuk.

Şu liste bana kalırsa E3'te göreceklerimizin yanın da sönük bile kalır. Orada burada duyulan oyun geliştirme haberlerini, bekletilerini liste diye yutturuyorlar. Şaşırtan hiçbir durum yok. Gelirse bir Bloodborne 2 gelir.

Sucker Punch bildiğim kadarıyla Sony'e ait bir stüdyo. Micrsofta oyun geliştirmeleri bence çok zor.

Ayrıca onlarda nerdeyse 3 yıldır sessiz. Bu seneki E3'de asıl bomba Sucker Punch'dan gelebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

God of war cephesinde hala bir haber yok...

Amazonda ön siparişe açılmış oyun. Çıkış tarihi olarak 29 aralık 2018 olarak gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

God of war cephesinde hala bir haber yok...

Amazonda ön siparişe açılmış oyun. Çıkış tarihi olarak 29 aralık 2018 olarak gözüküyor.

Yuh hiç çıkmasaydı 2019 de onu düz olsun

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    GOW 4 en geç 2018 başı veya bu yılın sonuna doğru çıkar. Amazon bazen çıkış tarihlerini abartıyor.

• Ne yapsalar boş göklerden gelen Sony exclusive oyunlar var
  • Bazı arkadaşlar yanlış belirtmiş. Şu ana kadar resmi bir kurum tarafından verilen tek bir çıkış tarihi var. Amazon, ''29 Aralık 2017''. https://www.amazon.com/God-War-Playstation-4/dp/B01GW8XOY2?th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0QF65S4F1 -- 1 Nisan 2017; 13:10:37 >
  • Sucker Punchın çıkaracağı yeni ip berbat bir ip olacak bence. Umarım yanılırım. Şu Avengers oyunundan da bir görüntü verseler keşke Batman oynaya oynaya bıktık yahu.

• Batman aynı kalitede çıkmaya devam etsin 10. oyununu bile oynarım. Aynı şey diğer oyun serileri içinde geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Batman aynı kalitede çıkmaya devam etsin 10. oyununu bile oynarım. Aynı şey diğer oyun serileri içinde geçerli

Hocam öyle de 4 tane oyunu var en az 5 kere bitirdim zaten. Farklı bir çizgiroman kahramanını oynadak kötü mü olur ? Batmani ben de çok severim ondan oynadım o kadar ama farklılık, rekabet daha da başarıyı getirir. Spiderman güzel gelecek bir de şu avengers güzel birşey çıkarsa tadından yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bloodborne 2 duyurulacak söylentileri var, bu nesilde oynadığım en iyi oyun, eğer duyurulursa oturur ağlarım, diğer oyunların hiçbir önemi yok benim için.

+Resistance 4 de listede

E3 2017|ANA KONU|ÖNEMLİ DUYURULARIN TRAİLERLERİ İLK SAYFAYA EKLENDİ!

Şu liste bile yeter xbox a değil 4k 16 k ya kadar destekleyen konsol çıkarsalar ne yazar şöyle excleri olmadıktan sonra..

• E3 gelsede biraz eglensek ya, daha 2 ay var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

E3 gelsede biraz eglensek ya, daha 2 ay var

Az kaldı az
  • The last of us part ii ve Gow 4 için canlı bir gameplay bekliyorum. Ardından o gameplayi youtube kanalından 4k açıp sigara yakıp izlemenin hazzı paha biçilemez. Yine sabahlıyacağız belli oldu. Geçen e3 'de işten izin almıştım

• E3 Sony açılış müziği :Dambıra müziği olucakmış. Geliyor hazır olun exclusive bombardımanı

Oyuncuların kralıdır o.
    çöp xbox'un korkulu rüyasıdır..
    oyuncuların izinden giden, exclusive kralıdır o.
    Yıllardır beklenen oyunlar sonunda geliyor..
    şimdi tek yüreğimizle bekliyoruz içimizde ki Sony aşkı ile..
    Oyuncuların yoldaşı, Exclusive kralıdır o..
    SONY SONY SONY !

• Geçen E3'e göre PS'nin üstünlük kuracağını sanmıyorum. Scorpio'nun yaklaşmasıyla Microsoft cephesi de Xboxa exc yeni ipler duyurur ve bunlar sağlam oyunlar olur görüşündeyim. İyi bir konsol çıkartıyorlar ama sadece konsola çıkacak oyun olması şart. Yoksa insanlar PC + PS3 yapıyor hepsini oynuyor. Ve bunu yapacaklarını düşünüyorum yoksa Psnin bu sefer ciddi altında kalırkar ve daha da kalkamazlar.

Gow

Spiderman

Days Gone

Tlou 2

Sucker Punch yeni ip

Bu 5'li karşısına çıkalecek hiçbir oyun yok şuan microsoft cephesinde. Forza demeyin moku çıktı artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.